ردا صنعت
تاور کرین و آسانسور کارگاهی

تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج

 • این مطلب برای آشنایی شما با تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج جمع‌آوری شده است. در یک پروژه صنعتی یا ساختمانی، وجود نیروی انسانی همچون مهندس ناظر، کارگر، متخصصان ماهر در هر بخش پروژه، از بدیهیات به اتمام رساندن آن به نظر می‌رسد. یک پروژه موفق، طرحی است که علاوه بر نیروی انسانی زبده، از وسایل و تجهیزات باکیفیت و مطمئن نیز در آن استفاده شده باشد.  خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  شهرک‌های صنعتی شهر یاسوج و پروژه‌های ساختمانی آن بدون شک تجهیزات ساختمانی و کارگاهی مهم و مقبولی در دست دارند و با استفاده از آن‌ها به توسعه هرچه بیشتر این شهر در استان کهگیلویه و بویراحمد کمک می‌کنند. در ادامه به توضیح تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج می‌پردازیم و کاربرد‌ها و مزایا و معایب هرکدام را بیان خواهیم کرد.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 

  نصب پایه تثبیت تاور کرین   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 
  نصب پایه تثبیت تاور کرین

  تاور کرین و اجزای سازنده آن

  تاور کرین یک جرثقیل ساختمانی بوده که قادر است چندین تُن وزن را جابه‌جا کند و با این کار به پروژه‌ها و طرح‌های ساخت‌وساز سرعت ببخشد. این ماشین ساختمانی در ساخت برج‌ها و آسمان‌خراش‌های عظیم کاربرد گسترده‌ای دارد و بر اساس شعاع حرکتی بازوی خود به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود. تاور کرین از بخش‌هایی تشکیل شده است که در کارایی آن به‌عنوان حامل وسایل سنگین تأثیر به سزایی دارند؛ در ادامه برخی از اجزای ساختاری تاور کرین را مورد بررسی قرار خواهیم داد که شامل گزینه‌های زیر می‌شوند:

  • پایه: مهم‌ترین قسمت این جرثقیل، پایه آن است که کل ساختار آن را پشتیبانی می‌کند. این پایه از بتن ساخته می‌شود و سپس تاور کرین را به آن وصل می‌کند.
  • دکل: دکل‌ها ستون‌هایی هستند که به جرثقیل ارتفاع می‌دهند. این ستون‌ها به شکلی ساخته‌شده‌اند که به یکدیگر و بقیه قسمت‌های جرثقیل پیچ می‌شوند و از واژگونی جرثقیل جلوگیری می‌کنند.
  • بازوی کار جرثقیل: این بازو عمود بر دکل قرار گرفته است و امتداد می‌یابد. قلابی که بار را بلند می‌کند، به این بازو اتصال یافته است.
  • قلاب و چرخ‌دستی: اصلی‌ترین بخش باربری تاور کرین همین قلاب است که به چرخ متصل به بازوی کار، اتصال دارد. کابل‌ها و قرقره‌های چرخ‌دستی، به قلاب اجازه می‌دهند تا به سمت بالا و پایین و همچنین دور دکل حرکت کند.
  • کابین اپراتور: این جرثقیل برجی نیز مانند هر دستگاه دیگری نیازمند کنترل است و این کنترل از داخل کابین اپراتور انجام می‌شود.
  تاور کرین و آسانسور کارگاهی   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 
  تاور کرین و آسانسور کارگاهی

  مزایا و معایب استفاده از تاور کرین در پروژه‌های عمرانی

  این نوع جرثقیل‌ها قادر به حمل بارها و وسایل سنگین مورد استفاده در پروژه‌ها و طرح‌های عظیم صنعتی و عمرانی هستند؛ بااین‌حال خود تاور کرین بسیار سنگین‌وزن بوده و جابه‌جایی و نصب آن نیازمند هزینه و تقلای زیادی است. یکی دیگر از معایب تاور کرین‌ها در این است که قادر به بالابردن مجسمه‌های عظیم یا وسایلی مانند بالابرهای داخلی نیستند.

   این وسیله نقش مهمی در افزایش ایمنی محیط کار دارد؛ بااین‌وجود گاهی هزینه‌های بالایی برای تعمیرات و نگهداری آن لازم است. همچنین بتن‌ریزی برای نصب پایه و نصب و جداسازی قطعات آن نیز هزینه بالایی در پی خواهد داشت. کار گذاشتن دکل و بازو بر روی پایه نیز روش‌های مخصوصی دارد و این مورد نیز ممکن است هزینه‌ای برای شما داشته باشد.

  باوجود همه این‌ها، برخی معایب احتمالی تاور کرین، باعث نشده که این وسیله از کار کنار گذاشته شود؛ بلکه باتوجه‌به مزایای بسیار زیاد آن و نقشی که در افزایش بهره‌وری نیروی انسانی پروژه ایفا می‌کند، هنوز هم از این وسیله استفاده بسیار زیادی در صنعت ساخت‌و‌ساز می‌شود.

  پروژه‌های مهم عمرانی شهر یاسوج

  همان‌طور که بیان شد، تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، نقش مهمی در راهبرد پروژه‌های ساخت‌و‌ساز این شهر ایفا می‌کنند. در قسمت قبلی درباره تاور کرین توضیحاتی داده شد. در قسمت بعد نیز به توضیح و بیان مطالبی دررابطه‌با آسانسور کارگاهی خواهیم پرداخت.

  شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه، یک شهر درحال‌توسعه بوده و بنا بر گزارش شهرداری این شهر، اجرای طرح‌های صنعتی و عمرانی بزرگی در آن کلید خورده است. طی دو سال اخیر، تکمیل زیرگذرها و پل‌های مهمی همچون پل شهید نورالله یزدان‌پناه یا طرح‌های سدسازی، در دستور کار بوده است. توسعه و اقدام به تکمیل این پروژه‌ها، افزایش عرضه و تقاضا تاور کرین و آسانسور کارگاهی در شهر یاسوج را توجیه می‌کند.

  آسانسور کارگاهی

  یکی دیگر از وسایل و تجهیزات مورد ‌استفاده در صنعت ساختمان‌سازی شهر یاسوج، آسانسور کارگاهی است. تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، هر دو به‌منظور حمل و جابه‌جایی بار مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما ممکن است در برخی ویژگی‌ها باهم تفاوت‌هایی نیز داشته باشند. این آسانسور دارای یک اتاقک فلزی است که افراد نیز می‌توانند توسط آن جابه‌جا شوند.

   به‌کار‌گیری آسانسور کارگاهی، روشی مطمئن و ایمن برای حمل وسایل و افراد در این‌گونه پروژه‌ها به‌حساب می‌آید و بدون شک باعث تغییرات و پیشرفت‌های اساسی در صنعت ساخت‌و‌ساز شده است. یکی از مزایای این آسانسورها، این است که در ارتفاعات بلند نیز قابل‌استفاده هستند و با افزایش طبقات ساختمان، می‌توانید ارتفاع آسانسور را نیز افزایش دهید.

  استفاده از آسانسور کارگاهی در ساخت برج‌های بلند   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 
  استفاده از آسانسور کارگاهی در ساخت برج‌های بلند

  اجزای آسانسور کارگاهی

  این دستگاه نیز مانند تاور کرین نیاز به نصب در محل ساختنِ ساختمان دارد. آشنایی با اجزای این وسیله به نصب و همچنین استفاده درست آن کمک می‌کند. دکل، کابین، سوئیچ‌های ایمنی، حفاظ کابین، موتور الکتریکی آسانسور و… از اجزای مهم این وسیله هستند که در ادامه به توضیح برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت؛ از جمله:

  • دکل: این مورد درواقع همان پایه‌ای است که آسانسور‌ها با تکیه و اتصال به آن، رو به بالا و پایین حرکت می‌کنند.
  • کابین: اتاقک آسانسور است که وسیله‌ها و افراد در آن قرار می‌گیرند.
  • موتور الکتریکی: این موتور با استفاده از نیروی الکتریکی، باعث حرکت کابین می‌شود. به این صورت که نیرو را بر چرخ‌دنده‌های متصل به کابین اعمال می‌کند. این چرخ‌دنده‌ها نیز با برخی اجزای دکل در ارتباط هستند و در آخر باعث حرکت کابین آسانسور در طول دکل آن می‌شوند.
  • سوئیچ‌های ایمنی آسانسور: یکی از اجزایی هستند که ایمنی دستگاه و کابین را تضمین کرده و خطر سقوط آسانسور را کم‌تر می‌کنند.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 
  حرکت کابین متصل به دکل   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 
  حرکت کابین متصل به دکل

  چطور تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج را تهیه کنیم؟

  برای اینکه از مزایای بسیار زیاد تاور کرین و آسانسور کارگاهی دسترسی داشته باشیم، لزوما نباید اقدام به خرید این دستگاه‌ها را داشته باشیم. این وسیله‌‏ها برای خرید قیمت بسیار بالایی دارند. و به همین دلیل خرید  فقط در بعضی از پروژه‏ها در دستور کار قرار می‌گیرد و میتوان این ماشین آلات کاربردی را اجاره نمود. جهت خرید و فروش، اجاره، تعمیرات و نگهداری، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در استان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت ردا صنعت تماس بگیرید.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 

  آیا خدمات اجاره تاور کرین در استان کهگیلویه و بویراحمد توسط ردا صنعت انجام می‌شود؟

  باتوجه به اینکه در برخی از پروژه‌ها خرید تاور کرین به دلایل مختلفی توجیح پذیر نیست از این رو بسیاری از کارفرمایان اجاره این دستگاه را در دستور کار خود قرار می‌دهند. از این رو شرکت ردا صنعت باتوجه به ماموریت خود، در کنار طیف وسیعی از خدمات در زمینه تاور کرین و آسانسور کارگاهی، خدمات اجاره تاور کرین را در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر زیبای یاسوج را به کارفرمایان محترم ارائه می‌دهد. لطفا برای مشاوره رایگان با همکاران ما تماس بگیرید.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 

  سخن پایانی

  در طول مقاله به استفاده از تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج پرداخته شد. پروژه‌های فعال این شهر بدون شک در طی فعالیت ساختمانی خود، نیازمند استفاده از حداقل یکی از این دو دستگاه خواهند بود. در پروژه‌هایی نظیر احداث پل‌ها، استفاده از تاور کرین مناسب‌تر به نظر می‌رسد. در ساختمان‌سازی و برج‌های بلند، علاوه بر تاور کرین، آسانسور و بالابر‌های کارگاهی نیز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی چهار محال و بختیاری. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «تاور کرین و آسانسور کارگاهی در یاسوج»

  1. بازتاب: قطعات آسانسور - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader