ردا صنعت
تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه و آذربایجان غربی

تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه

 • تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه، پرکاربردترین تجهیزات صنعتی هستند. از این تجهیزات برای انجام پروژه‌های ساختمانی و عمرانی استفاده می‌شود. تاور کرین‌ها، همان جرثقیل‌های برجی هستند که برای حمل مصالح سنگین به ارتفاعات بلند، استفاده می‌شوند. این جرثقیل‌ها در سدسازی، سیلوسازی، حمل کالا در بنادر و… نیز کاربرد دارند. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  آسانسورهای کارگاهی نیز از دیگر تجهیزات عمرانی به‌حساب می‌آیند. وظیفه اصلی این آسانسورها، حمل پرسنل به طبقات بالا آسمان‌خراش‌ها و برج‌ها است. البته نوعی از آسانسورهای کارگاهی، برای حمل مصالح و مواد طراحی شده‌اند. در ادامه به بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های این تجهیزات کارگاهی می‌پردازیم. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تاورهای بلند کرین در ساختمان‌سازی خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی، تاورکرین و آسانسورکارگاهی
  تاورهای بلند کرین در ساختمان‌سازی

   صنعت ساخت‌وساز ارومیه چگونه است؟ 

  پروژه‌های ساختمانی و طرح‌های عمرانی در شهرهای مختلف، بستری مناسب برای ایجاد اشتغال هستند. به گزارش خبرگزاری‌های معتبر، ارومیه مرکز پروژه‌های عمرانی در ایران است. البته دلایل متعددی نظیر تغییرات قوانین مربوط به ساخت‌وساز، روی کار آمدن مدیران بی‌مسئولیت، عدم پیگیری بودجه و… موجب ناتمام ماندن اکثر پروژه‌های عمرانی ارومیه شده‌اند.

  این امر، ارومیه را با معضلات جدی نظیر کمبود ساختمان‌های بهداشتی، رفاهی، آموزشی و… روبه‌رو ساخته است. از دیگر دلایل ناتمام ماندن پروژه‌های عمرانی در این استان، عدم وجود تجهیزات صنعتی مناسب است. در ادامه مشکلات مربوط به تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه را بررسی می‌کنیم. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تاور کرین‌ها و قابلیت‌هایی که موجب تمایز آن‌ها با سایر دستگاه‌های صنعتی می‌شود

  امروزه از تاور کرین‌ها به‌عنوان ابر غول‌های صنعت ساخت‌وساز نام ‌برده می‌شود. باید بدانید که بدون این جرثقیل‌های برجی، امکان ساخت‌وساز گسترده وجود نخواهد داشت. تاور کرین‌ها، جرثقیل‌هایی به‌منظور جابه‌جایی مواد و تخلیه بار در ارتفاعات بلند هستند.

  قدرت بالای باربری این دستگاه‌ها، نخستین ویژگی انحصاری آن‌ها است که توسط الکتروموتور ایجاد می‌شود. همچنین تاور کرین‌ها توانایی چرخش در زاویه ۳۶۰ درجه را دارند. ارتفاع این دستگاه را می‌توان تغییر داد؛ ازاین‌جهت، هیچ محدودیتی در استفاده از آن برای تخلیه بار در ساختمان‌های بسیار بلند، وجود ندارد. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  اهمیت استفاده از آسانسورهای کارگاهی خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی، تاورکرین و آسانسورکارگاهی
  اهمیت استفاده از آسانسورهای کارگاهی

  تاور کرین‌هایی که برای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی مناسب هستند:

  تاور کرین‌ها انواع مختلفی دارند. به‌گونه‌ای که هرکدام از آن‌ها برای کاربرد خاصی استفاده می‌شوند. از رایج‌ترین نوع تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه، تاور کرین خود نصب شونده است. این مدل که با عنوان تاور کرین خود کششی نیز شناخته می‌شود، حمل‌ونقل بار را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد. نوع بعدی، تاور کرین کمک نصب شونده نام دارد که قابلیت حمل‌ونقل خودکار ندارد.

  ازاین‌جهت برای تخلیه بار به سیستم حمل شونده نیاز دارد. تاور کرین بالارونده، نوع دیگری از تاور کرین‌ها است که اغلب برای ساخت پل و آسمان‌خراش از آن استفاده می‌شود. تاور کرین‌های ریلی نیز بر روی ریل حرکت می‌کنند و مسیرهای ریلی را تعمیر خواهند کرد. البته تاور کرین‌ها دارای مدل‌های ثابت و متحرک نیز هستند که برای پروژه‌های معمولی کاربرد دارند.

  اجزای تاور کرین‌ها و کاربرد آن‌ها

  تاور کرین‌ها از اجزای مختلفی ساخته شده‌اند که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های خاصی دارند. دکل، از اجزای حیاتی این تجهیزات است که به قسمت برجی آن‌ها گفته می‌شود. کابین اپراتور از دیگر اجزای تاور کرین‌ها است که بر روی‌ گردان نصب می‌شود. جیب یا فلش را می‌توان از دیگر اجزای تاور کرین‌ها دانست. قلاب و اجزای برقی، موجب راه‌اندازی این تجهیزات می‌شوند. از دیگر اجزای تاور کرین‌ها، بلوک‌های بتنی هستند که اتصال جرثقیل‌ها به زمین را میسر می‌سازند. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تجهیزات موردنیاز در ساخت آسمان‌خراش‌ها خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی، تاورکرین و آسانسورکارگاهی
  تجهیزات موردنیاز در ساخت آسمان‌خراش‌ها

  آسانسورهای کارگاهی تجهیزات حیاتی پروژه‌های ساخت‌وساز:

  تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه، از مهم‌ترین تجهیزات پروژه‌های عمرانی به‌حساب می‌آیند. عموماً از آسانسورهای کارگاهی به‌منظور حمل‌ونقل پرسنل به طبقات بالایی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این آسانسورها به‌صورت تک‌کابین و دو کابین ساخته خواهند شد. آسانسورهای کارگاهی را می‌توان به دو نوع کلی تقسیم کرد. نوع اول با عنوان آسانسورهای صنعتی شناخته می‌شوند.

  این مدل برای حمل پرسنل و مواد مناسب خواهد بود. این نوع از آسانسورها، پرسنل را از خطرات مواد شیمیایی دور می‌کنند. همچنین دارای مکانیزم مقاومت در برابر آب‌وهوای سخت هستند. بالابرهای مواد نیز نوع دیگر آسانسورهای کارگاهی به‌حساب می‌آیند. این آسانسورها ابعاد کوچکی دارند و تنها برای حمل مواد و مصالح، مورداستفاده قرار می‌گیرند.

  دلایلی که شما را به استفاده از آسانسور کارگاهی ترغیب می‌کند؟

  تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه را می‌توانید متناسب با عملکرد خود، با قابلیت‌های انحصاری سفارش دهید. از مهم‌ترین دلایل استفاده از آسانسورهای کارگاهی، بارگیری آسان مصالح و تخلیه سریع آن‌ها است. این آسانسورها به مبدل فرکانس مجهز هستند که موجب یکنواخت‌سازی جریان حرکت آسانسور می‌شود. وجود سوئیچ آتش در آسانسورهای کارگاهی، ایمنی پرسنل را هنگام آتش‌سوزی فراهم می‌کند.

  تجهیزات لنگر زدن این آسانسورها به‌صورت مدولار طراحی شده‌اند. همچنین این آسانسورها به تجهیزات نجات خودکار مجهز هستند. این فناوری به‌منظور تخلیه سریع مصالح هنگام قطعی برق، طراحی شده است. سنسورها و سیستم فرود ایمن از دیگر مزیت‌های این آسانسورها به‌حساب می‌آیند. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  اجزای موردنیاز تاورها در ساختمان‌سازی خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی، تاورکرین و آسانسورکارگاهی
  اجزای موردنیاز تاورها در ساختمان‌سازی

  عملکرد آسانسورها بدون اجزای آن‌ها امکان‌پذیر نیست

  آسانسورهای کارگاهی از ۱۱ قطعه اصلی تشکیل شده‌اند. نخستین جزء این آسانسورها، دکل یا براکت ریل راهنما است. براکت ریل راهنما، همان مسیری است که موجب حرکت کابین آسانسور به‌صورت عمودی می‌شود. قفس یا کابین از ورقه‌های فولادی ساخته شده‌اند. دستگاه حمل بتن و دستگاه حمل میل‌گرد از دیگر اجزای آسانسورهای کارگاهی هستند که عملکرد آن را بهبود می‌بخشند.

  از دیگر اجزای اصلی این آسانسورها می‌توان به زیر حصار، وسایل کراوات دیواری، سیستم قرقره و قاب بازوی کابل اشاره کرد. البته حرکت کابل‌ها با استفاده از ریل راهنما کابل، انجام می‌گیرد. سیستم‌های مکانیکی و برقی آسانسورهای کارگاهی، اصلی‌ترین اجزا برای حمل مصالح و عملکرد کلی دستگاه به‌حساب می‌آیند. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  نتیجه‌گیری

  برای اینکه بتوانید پروژه‌های عمرانی را ‌پیش ببرید، به تجهیزات صنعتی مخصوصی نیاز دارید. تاور کرین و آسانسور کارگاهی از مهم‌ترین تجهیزات برای اجرای پروژه‌های ساخت‌وساز هستند. در واقع کمبود این تجهیزات و عدم وجود بودجه کافی برای خریداری آن‌ها، از دلایل ناتمام ماندن پروژه‌های عمرانی ارومیه خواهد بود. خرید فروش اجاره تعمیرات اورهال مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی ارومیه و استان آذربایجان غربی تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  ردا صنعت، بزرگ‌ترین مجموعه ارائه‌دهنده انواع تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه است. این مجموعه علاوه بر تأمین تجهیزات صنعتی ضروری، صفر تا صد طراحی و اجرا پروژه‌های عمرانی را بر عهده می‌گیرد. به‌منظور خریداری انواع تجهیزات صنعتی، به وب‌سایت ردا صنعت مراجعه کنید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  ردا سازه 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «تاور کرین و آسانسور کارگاهی در ارومیه»

  1. بازتاب: واردات آسانسور کارگاهی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader