ردا صنعت
تاور کرین 5 تن

خرید و فروش تاور کرین 5 تن

 • قطعاً تا به امروز مشاهده کرده‌اید که به هنگام ساخت یک سازه عظیم مانند انواع برج‌ها، از یک تاور غول‌پیکر برای جابه‌جایی مصالح در ارتفاعات استفاده می‌کنند. نام این تاور غول‌پیکر، تاور کرین است که نسبت به وزن مصالحی که قرار است جا‌به‌جا کند، خصوصیاتش قابل‌تغییر است. یکی از متداول‌ترین نوع تاور کرین که امروزه استفاده می‌شود، تاور کرین 5 تن است. در این مطلب همراه ردا صنعت باشید تا در کنار یکدیگر به تمامی موارد پیرامون این وسیله صنعتی کاربردی بپردازیم. خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  همه‌چیز در مورد تاور کرین 5 تن

  Tower crane 5 تن یک جرثقیل ثابت است. این تاور باید در محلی که نیاز است از آن استفاده شود، به‌درستی نصب شده و سپس استفاده از آن صورت گیرد. تاور کرین 5 تن درواقع یک سازه عمودی است که می‌تواند 360 درجه بچرخد و هر وسیله‌ای را که تا 5 تن وزن دارد، جا‌به‌جا کند.

  جرثقیل‌ها معمولاً در محلی که قرار است از آن‌ها استفاده شود، ساخته می‌شوند. این موضوع به این معناست که تاور کرین‌ها به‌صورت پیش‌ساخته ارائه می‌شوند و در محل با سرهم کردن بدنه آن‌ها، تبدیل به یک جرثقیل ثابت چند صد متری می‌شوند. خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن

  انواع تاور کرین‌ها حاضر در پروژه
  انواع تاور کرین‌ها حاضر در پروژه

  سرعت حرکت بالای این تاور باعث شده تا روند کار به همراه آن‌ها بسیار راحت باشد. با استفاده از Tower crane دیگر نیازی نیست تا ساعت‌ها وقت را برای بالا بردت محصولات خود از سازه هدر دهید. کافی است تنها یک تاور کرین‌های 5 تن را اجاره کنید و سپس روند ساخت سازه خود را طی کنید. در ادامه به‌صورت اختصاصی به قیمت تاور کرین 5 تن و هم‌چنین نحوه اجاره این جرثقیل ثابت می‌پردازیم.

  قیمت اجاره تاور کرین 5 تن چقدر است؟

  همان‌طور که اشاره شد، تاور کرین‌های 5 تن به‌صورت اجاره‌ای به افرادی که برای تکمیل سازه خود به آن احتیاج دارند ارائه می‌شود. افراد می‌توانند از ابتدا پروژه خود تا انتهای آن این جرثقیل را برای خود داشته باشند و روند کاری خود را با آن پیش ببرند.

  اما یکی از مهم‌ترین موارد برای مهندسین پروژه‌ها این است که قبل از اجاره کردن این جرثقیل، هزینه آن را مورد بررسی قرار دهند تا در انتها هزینه کل مازاد بر بودجه آن‌ها نباشد. شما می‌توانید به‌راحتی تاور کرین 5 تن را به‌صورت روزانه یا ماهیانه اجاره کنید و هزینه اجاره را به‌صورت مستقیم از سوی افرادی که به اجازه این وسیله می‌پردازند، مطلع شوید. خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن

  مشخصات کامل یک تاور کرین خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن
  مشخصات کامل یک تاور کرین

  نصب تاور کرین‌های 5 تن چگونه انجام می‌شود؟

  برای نصب تاور کرین 5 تن شما باید هفت مرحله را پشت سر بگذارید تا در انتها شاهد یک جرثقیل ثابت با نصب استاندارد باشید. در این قسمت به تمامی مراحل نصب تاور کرین با ظرفیت 5 تن می‌پردازیم.

  قبل از اینکه پروژه آغاز شود، کارگران موظف هستند برای جرثقیل پایه‌ای را ایجاد کنند. پایه جرثقیل از پیچ‌ها و هم‌چنین موارد بتنی تشکیل شده است که در اعماق زمین نفوذ می‌کنند و جرثقیل را ثابت نگه می‌دارند.

  حال نیاز است تا قطعات جرثقیل را برای سرهم کردن آن‌ها به محل پروژه ارسال کنید. برای ارائه قطعات تاور کرین 5 تن نیاز است از یک جرثقیل دیگر استفاده کنید. قطعات این تاور معمولاً بین 10 الی 12 عدد است.

  • افزودن دکل

  حال زمان قرار دادن دکل است. دکل تاور کرین را به همراه جرثقیلی دیگر در مرحله آخر کار قرار دهید. پس از قرارگیری دکل لازم است که پیچ و مهره‌ها را بلافاصله محکم کنید.

  • قرار دادن کابین اپراتور

  مهم‌ترین قسمت در نصب تاور کرین 5 تن، قرار دادن کابین اپراتور است. این کابین به همراه حلقه چرخان تاور در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. حلقه چرخان نیز یکی از مهم‌ترین قیمت‌های تاور است؛ زیرا به جرثقیل اجاره می‌دهد تا به‌راحتی حول محوره موتور و چرخ‌دنده‌های خود حرکت کنند.

  • اضافه کردن قسمت بالایی تاور

  مرحله آخر، قرار دادن قسمت بالایی تاور است. این قسمت به‌صورت کلی تمامی بدنه تاور را نگه می‌دارد و درواقع کار را تمام می‌کند.

  • اتصال کانترجیب

  کانترجیب، یک بازوی افقی کوتاه است که دقیقاً پشت کابین اپراتور قرار می‌گیرد. وظیفه کانترجیب نگهداری چرخ‌دنده‌ها، موتورها و ایجاد تعادل در تاور کرین است. ناگفته نماند که علاوه بر این موارد، کانترجیب اصلی‌ترین دلیل کج نشدن تاور کرین به هنگام بلند کردن اجسام سنگین است.

  • اتصال نهایی

  آخرین مرحله نیز مختص به اتصال نهایی بازوی جلویی است. بازوی جلویی توسط جرثقیل متحرک به‌صورت تکه‌تکه یا همه قسمت‌ها به‌صورت یک‌تکه متصل می‌شوند. تیم کوچکی از کارگران که احتمالاً از ارتفاع نمی‌ترسند، در بالا منتظر می‌مانند و سپس بازوی جلویی را با پین در هوا محکم می‌کنند. سپس یک چرخ‌دستی با قلاب به قسمت زیرین بازوی جلویی برای حمل بار وصل می‌شود.

  تصویری از نمای رو به روی تاور کرین خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن
  تصویری از نمای رو به روی تاور کرین

  عملکرد تاور کرینها چگونه است؟

  عملکرد تمامی تاور کرین‌ها به یک صورت است. تاور کرین 5 تن عملاً این عملکرد را دارد که اجسام تا وزن پنج‌تن را جابه‌جا کند؛ اما چگونه؟ این جرثقیل ثابت همان‌طور که اشاره شد، از 10 الی 12 قطعه ساخته شده است. این قطعات بر روی یک دکل 12 متری نصب می‌شوند و سپس عملکرد تاور کرین انجام می‌شود. خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن

  دکلی که تاور کرین 5 تن را نگه می‌دارد، ساختاری شبکه‌ای به‌صورت مثلث شکل دارد. این ساختار شبکه‌ای حدوداً 2/3 متر است. این ساختار با این حجم به جرثقیل ثابت ما اجازه می‌دهد تا به حداکثر ارتفاع خود دست پیدا کند. با تمامی این موارد، تاور کرین فعالیت خود را به‌خوبی در کنار نیروی انسانی انجام می‌دهد.

  تصویری از نمای زیرین تاور کرین خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن
  تصویری از نمای زیرین تاور کرین

  آیا برای کار با این جرثقیل باید آموزش دید؟

  صد درصد برای کار با انواع تاور کرین‌ها باید آموزش لازم را گذراند تا بتوان به‌خوبی از پس انجام کار با این وسیله بر آمد. تاور کرین 5 تن عملکردی دقیقاً شبیه به دیگر تاور کرین‌ها دارد، برای همین نیازی نیست برای انجام کار با این دسته از تاور کرین‌ها آموزشی دوباره را مشاهده کنید.

  فردی که در اتاق اپراتور تاور کرین می‌نشیند، باید صفر تا صد نحوه کار با این دستگاه را آگاه باشد. با این حساب، اتفاق ممکن است هر لحظه رخ دهد. هر زمان که اپراتور احساس کرد که تاور کرین در حال متلاشی شدن است یا اتفاقات طبیعی مانند طوفان نمی‌گذارد تا تاور کرین تعادل خود را حفظ کند، باید دستور دهد تا کار با این دستگاه متوقف شود. خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن

  مشحصات فنی چند مدل تاورکرین 5 تن 

   

  کلام آخر

  استفاده از تاور کرین 5 تن باعث می‌شود تا تمامی افراد بتوانند به‌راحتی مصالح سازه‌های خود را تا ارتفاعات 12 متری به حرکت درآورند. این وسیله هم‌چنین می‌تواند روند کار را بهبود بخشد و پروژه را سریع‌تر به اتمام برساند. با استفاده از یک تاور کرین باکیفیت و هم‌چنین اپراتور باتجربه، به ساخت پروژه خود بپردازید. خرید، فروش، اجاره، مونتاژ، دمونتاژ و قیمت تاورکرین 5 تن

  توصیه ردا صنعت به شما عزیزان این است که اگر قصد دارید در حرفه اپراتور تاور کرین 5 تن فعالیت داشته باشید، علاوه بر اینکه آموزش‌های لازم را دریافت کردید، از منابع بین‌المللی نیز استفاده کنید. این منابع هر ماه تغییراتی بر روی آن‌ها اعمال می‌شود که اطلاعات بهتر و بیشتری را به شما در مورد این محصول ارائه می‌دهد. با این کار می‌توانید حوزه اطلاعات و دانش خود در مورد این وسیله ارزشمند را بالا ببرید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  4 دیدگاه دربارهٔ «خرید و فروش تاور کرین 5 تن»

  1. بازتاب: خرید و فروش تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  2. بازتاب: جرثقیل سقفی دستی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  3. بازتاب: تاور کرین 20 تن - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  4. بازتاب: تاور کرین 3 تن - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  preloader