ردا صنعت
تاور کرین تاورکرین

اجزای تاور کرین

 • اجزای تاور کرین در واقع مهمترین نقش را در عملکرد اصولی این جرثقیل های بزرگ ایفا می کنند. هر کدام از این اجزا، وظیفه مستقل و خاصی را به انجام می رسانند. اما هماهنگی میان آنها موجب شده تا یکی از بزرگ ترین و کاربردی ترین جرثقیل ها برای صنایع مختلف به وجود آید.  قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

   

  تاور کرین چیست؟ 

  ساختمان سازی یکی از صنایع حیاتی در سراسر جهان است. که برای جابجایی بار در طبقات مختلف ساختمان های بزرگ.، به جرثقیل های مخصوصی نیاز داریم. تاورکرین ها، جرثقیل های غول پیکری هستند. که در پروژه های بزرگ ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این ماشین غول پیکر، که با عنوان جرثقیل برجی نیز شناخته می شود.، دارای یک اهرم بسیار بزرگ است که می تواند به صورت ۳۶۰ درجه بچرخد و بار های ساختمانی را در محور های x و y و z جا به جا کند.  قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  تاریخچه تاور کرین

  به طور کلی اندازه ارتفاع این جرثقیل ها باید از ارتفاع ساختمان‌ها بیشتر باشد. تا توانایی تخلیه بار در پشت بام ها را نیز داشته باشند. این جرثقیل ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که با نام اجزای تاور کرین شناخته می شوند. و متناسب با نوع تاور کرین ها، متفاوت می باشند. اجزای تاور کرین در واقع اصلی ترین بخش های این جرثقیل هستند. و بدون آنها، این جرثقیل برجی کاربردی نخواهد داشت.  قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  اجزای تاور کرین قیمت خرید (فروش) تاورکرین 
  اجزای تاور کرین

  بخش های اصلی تاور کرین ها

  برای این که این جرثقیل های غول پیکر در هنگام جابجایی بار سقوط نکنند،. لازم است تا از بخش های مهمی برای حفظ تعادل آن استفاده گردد. تاور کرین ها در واقع اهرم های بسیار بزرگی هستند. که تعادل آنها با وجود سه بخش اصلی تامین می شود. نخستین بخشی که در این جرثقیل های غول پیکر به چشم می خورد، بخش پایه می باشد. این بخش همچنین با نام بخش مرکزی نیز شناخته می شود .و دیگر اجزای تاور کرین بر روی آن نصب خواهند شد.  قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  بازوی تاور کرین، به عنوان بخش دوم این جرثقیل‌ها شناخته می شود. که وظیفه اصلی آن، حمل بار های سنگین می باشد. بازو همچنین یکی از اجزای اصلی تاور کرین است. و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بخش سوم و آخر در جرثقیل های برجی، پشت تاور کرین می باشد. در قسمت پشت تاور کرین ها، بلوک های بزرگ و سنگین بتنی قرار می گیرد. تا بدین ترتیب وزن قسمت جلویی و قسمت اهرم این جرثقیل ها حفظ شود.  قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  اجزای مختلف تاور کرین قیمت خرید (فروش) تاورکرین 
  اجزای مختلف تاور کرین

  اصلی ترین اجزای تاورکرین

  اجزای اصلی و حیاتی تاور کرین به طور کلی به دو قسمت قطعات الکترونیکی و قطعات فیزیکی تقسیم می شوند. این جرثقیل ها از آنجایی که تنها برای پروژه های بسیار بزرگ به کار می روند.، قیمت بسیار بالایی نیز دارند. که اصلی ترین دلیل بالا بودن قیمت آن ها، استفاده از قطعات غول پیکر و بسیار ایمنی می باشد. این جرثقیل ها در انواع مختلفی وجود دارند. و متناسب با آنها، حتی تا چند میلیارد تومان نیز قیمت خواهند داشت.

  توجه داشته باشید که تاور کرین ها در انواع و مدل های مختلفی وجود دارند. و می توانند در اجزا و قطعات نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشند. اما ۴ قطعه اصلی در تمامی مدل های تاور کرین ها وجود دارد. از اصلی ترین اجزای تاور کرین می توان به پایه تثبیت، بازو، سکشن ارتفاعی و واحد گردان اشاره کرد. این ۴ قطعه به عنوان ثابت ترین قطعات در هر مدل از تاور کرین ها شناخته می شوند و هر کدام از آن عملکرد مخصوصی دارند.

  بخش های مختلف تاور کرین قیمت خرید (فروش) تاورکرین 

  بخش های مختلف تاور کرین

  بازو (فلش و یا جیب )  تاورکرین ها

  یکی از مهمترین اجزای تاور کرین، بازو می باشد. بازوی تاور کرین با نام های جیب و یا فلش نیز شناخته می شود و وظیفه جابجایی بار را دارد. بازوی این جرثقیل غول پیکر بسیار بزرگ است و بار را از زمین بر می دارد و در هر ارتفاع و طولی می تواند آن را جا به جا کند. باید توجه داشته باشید که برای جا به جایی بار های بسیار سنگین، باید آنها را در ابتدا بازو قرار دهید. انتها بازو نیز مربوط به بار های سبک تر می باشد. بازوی تاور کرین محدودیت وزنی دارد و اگر وزن بار بیشتر از حد استاندارد باشد، سقوط خواهد کرد.   قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  کانترجیب یا کن فلش

  کانترجیب در راستای جیب قرار دارد و درست در مقابل آن قرار می گیرد. این بخش از تاورکرین دارای موتور و ادوات برقی می باشد و وزنی بالا دارد ( تقریبا معادل با پایه بتونی تاورکرین). وظیفه اصلی این بخش، حفظ تعادل تاورکرین است. این بخش نیز مانند جیب از یک طرف به بخش گردان و از طرف دیگر نیز آزاد است. هم چنین مانند جیب این بخش نیز با کابل یا میله های فلزی به تاج تاورکرین متصل می شود. نقش این بخش از تاورکرین، حفظ تعادل جرثقیل برجی یا تاورکرین می باشد و به همین دلیل به آن بازوی تعادل نیز می گویند. این بخش از تاورکرین معمولا از فلش یا جیب، کوتاه تر است.   قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  این بخش از تاورکرین دارای وزنه های تعادلی می باشد. این وزنه ها دارای ابعاد و وزن های متفاوتی هستند و وظیفه حفظ تعادل و ایمنی تاورکرین را برعهده دارند. این وزنه ها توسط نصاب های متخصص بر تاورکرین ها سوار می شوند و با اعمال نیروی مخالف در سیستم تعادل را به وجود می آورد. این که چه وزنه تعادلی برای آن استفاده شود بستگی به ظرفیت تعادل و طول بازوی جلویی دارد. هر چقدر که ظرفیت زیادتر باشد و طول بازوی عامل یا جیب بیشتر باشد، از وزنه های سنگین تری هم باید استفاده شود.   قیمت خرید فروش اجزای تاورکرین.

  گردان تاور کرین 

   گردان یا همان کله قندی، از دیگر اجزای تاور کرین می باشد. وظیفه اصلی این قطعه، نگهداری از بازو و کانتر آن است و این فرایند را با استفاده سیم بکسل ها و میله های مستحکم آهنی انجام می دهد. شکل ظاهری واحد گردان، همانند مخروط است و محل نصب آن، قسمت فوقانی سیستم گردان می باشد. قیمت خرید (فروش) تاورکرین 

  TOWER CRANE قیمت خرید (فروش) تاورکرین 
  TOWER CRANE

  کابین تاور کرین

  از دیگر اجزا که در حرکت تاورکرین نقش دارند، کابین است. کابین اپراتور محلی است که فرد در آن قرار می گیرد و از آنجا به خوبی حرکت تاورکرین را کنترل می کند. درون تاورکرین شما می توانید اجزای کنترلی را مشاهده کنید که از آنها برای کنترل تاورکرین استفاده می شود. اجزای حرکتی تاورکرین

  یک اپراتور باید به خوبی کار با این اجزا را بلد باشد. در یک اپراتور باید وسایلی برای ایمنی وجود داشته باشند (مانند کپسول آتش نشانی) و هم چنین دید اپراتور باید مناسب باشد در نتیجه شیشه ها نباید تار یا کثیف باشند. قبل از شروع کار در کابین، باید به خوبی همه چیز بررسی شود تا از ایمنی آن اطمینان حاصل شود. اجزای حرکتی تاورکرین

  سکشن ارتفاعی چیست؟

  سکشن ارتفاعی را می توان یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده تاور کرین. دانست. همانطور که از نام این قطعه مشخص است.، از آن برای بیشتر کردن ارتفاع این جرثقیل ها استفاده می شود. باید بدانید که قطعات ارتفاعی در تاور کرین ها به صورت جداگانه هستند و سکشن ارتفاعی جای آنها را باز می کند. عملکرد سکشن ارتفاعی به گونه ای است که در بین قطعات ارتفاعی قرار می گیرد و بین قطعات ارتفاعی، فاصله ایجاد می کند.

  به همین ترتیب می توان یک قطعه ارتفاعی جدید را در پایه تاور کرین جایگذاری نمود. اندازه سکشن های ارتفاعی از قطعات ارتفاعی در پایه، بزرگ تر است و از آنجایی که در حین افزایش ارتفاع این جرثقیل ها، راننده باید از تسلط کافی و مناسب بر موقعیت خود برخوردار باشد، باید در اطراف سکشن ارتفاعی راهرو و نرده های ایمنی نصب نمود. یکی دیگر از اجزای تاور کرین، پایه می باشد.

  پایه تثبیت چیست؟

  پایه تثبیت در واقع یکی از مهمترین اجزا تاور کرین است و دیگر قطعات بر روی آن نصب خواهند شد. البته پایه ها در این جرثقیل های برجی، با توجه به مدل تاور کرین ها متفاوت می باشد. اما در مدل فیکس یا ثابت تاور کرین ها، پایه ها در بتن ها جای می گیرند و یا در کالسکه های متحرک قرار خواهند گرفت.

  تاورکرین قیمت خرید (فروش) تاورکرین 

  ترولی:

  ترولی یا کالسکه حرکت از دیگر اجزایی است که در حرکت تاورکرین دخیل است. این بخش دارای ساختار فلزی به همراه چند رولیک است که برای حرکت ریلی قلاب روی جیب( فلش) استفاده می شود. ترولی در واقع همان بخشی است که سیم بکسل و قلاب به آن متصل هستند. به ترولی، شاریوت هم می گویند و می تواند دارای اتاقک بازرسی نیز باشد. حرکت این بخش توسط یک الکتروموتور انجام می شود. 

  ترولی در واقع دارای یک سیستم حرکتی است که شامل الکتروگیربکس، سیم بکسل، درام سیم بکسل و سنسور است. سنسور ترولی به خوبی مقدار حرکت ترولی را اندازه می گیرد و آن را در کابین اپراتور به فرد نشان می دهد. اجزای حرکتی تاورکرین

  قلاب:

  از دیگر اجزایی که در حرکت تاورکرین نقش دارد، قلاب است. قلاب همان قسمتی است که به بار متصل می شود و آن را جابجا می کند. هوک یا قلاب به بار بسته می شود و بار را بلند کرده و جابجا می کند. قلاب باید دارای ضامن باشد(شیطانک). قلاب تاورکرین انواع مختلفی دارد و بر حسب نوع تاورکرین و نیازی که وجود دارد نوع مناسب آن انتخاب می شود.

  اجزای تاور کرین به صورت مشترک در همه جرثقیل ها

  اجزای تاور کرین ها تنها به موارد گفته شده محدود نمی شود. بلکه این جرثقیل ها غول پیکر، از اجرا کوچکتر و یا بزرگتری نیز تشکیل شده اند که وجود هر کدام از آنها، لازمه انجام فعالیت اصولی تاور کرین ها می باشد. سکوی تقویت پایه، یکی از اجزای جانبی تاور کرین ها است که پایه بر روی آن نصب می شود و این قطعه از جابجایی پایه جرثقیل جلوگیری می کند.

  از دیگر اجزای جرثقیل تاور کرین، می توان به قلاب تاور کرین اشاره کرد. همچنین این قطعه با نام هوک نیز شناخته می شود و بار ها به وسیله آن جا به جا می گردند. در واقع این قطعه بر روی بازوی تاور کرین نصب می شود و بار به آن بسته خواهد شد. از دیگر اجزای بسیار مهم تاور کرین ها، کابین اپراتور می باشد.

  از کابین اپراتور، به عنوان مغز تاور کرین نام برده می شود. و تمام دستورات اجرایی از طریق این قسمت اعمال خواهند شد. انواع سنسور ها، تابلوی کنترل و … در این قسمت قرار دارند و تنها اپراتور های متخصص می توانند وارد این کابین شوند. چرخ دنده ها، کابل درام تاور، سیم بکسل، سیستم هویست و … از دیگر اجزا سازنده این جرثقیل های غول پیکر می باشند.

  باتوجه به تورم و افزایش ناگهانی قیمت‌ها امروزه خرید تاورکرین نو تاحدودی از دستور کار کارفرمایان و پیمانکاران خارج شده است. از این رو شرکت ردا صنعت با به کارگیری توان فنی و تخصصی خود درکنار فروش‌ تاورکرین نو، تاورکرین دست دوم هم به فروش می‌رساند و همچنین در کنار کارفرمایان خود قرار می‌گیرد و دستگاه‌های تاور کرین را به صورت اجاره با راننده و بدون راننده در اختیار می‌گذارد. جهت اطلاع از شرایط همکارای با ما تماس بگیرید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  تاور کرینخرید و فروش تاور کرینتاور کرین چیست  – کاتالوگ انواع تاور کرین پتناجاره تاور کرین 

   

   

   

  تاورکرین تهران 

  تاورکرین مشهد – اجزای تاورکرین اصفهان – اجزای تاورکرین کرج – اجزای تاورکرین شیراز – اجزای تاورکرین تبریز – اجزای تاورکرین قم – اجزای تاورکرین اهواز – اجزای تاورکرین کرمانشاه – اجزای تاورکرین ارومیه – اجزای تاورکرین رشت – اجزای تاورکرین زاهدان – اجزای تاورکرین همدان – اجزای تاورکرین کرمان – اجزای تاورکرین یزد – اجزای تاورکرین اردبیل – اجزای تاورکرین بندرعباس – اجزای تاورکرین اراک – اجزای تاورکرین اسلامشهر – اجزای تاورکرین زنجان – اجزای تاورکرین سنندج – اجزای تاورکرین قزوین – اجزای تاورکرین خرم‌آباد – اجزای تاورکرین گرگان – اجزای تاورکرین ساری – اجزای تاورکرین شهریار – اجزای تاورکرین قدس – اجزای تاورکرین کاشان .

  فروش تاورکرین آمل

  اجزای تاورکرین ملارد – اجزای تاورکرین دزفول – اجزای تاورکرین نیشابور – اجزای تاورکرین بابل – اجزای تاورکرین خمینی‌شهر – اجزای تاورکرین سبزوار – اجزای تاورکرین گلستان – اجزای تاورکرین پاکدشت – اجزای تاورکرین نجف‌آباد – اجزای تاورکرین بروجرد – اجزای تاورکرین آبادان – اجزای تاورکرین قرچک – اجزای تاورکرین بجنورد – اجزای تاورکرین ورامین – اجزای تاورکرین بوشهر – اجزای تاورکرین ساوه – اجزای تاورکرین قائم‌شهر – اجزای تاورکرین بیرجند – اجزای تاورکرین نسیم‌شهر – اجزای تاورکرین سیرجان – اجزای تاورکرین خوی – اجزای تاورکرین ایلام – اجزای تاورکرین بوکان – اجزای تاورکرین شهرکرد – اجزای تاورکرین سمنان

   تاورکرین فردیس

  اجزای تاورکرین مراغه – اجزای تاورکرین شاهین‌شهر – اجزای تاورکرین ملایر- اجزای تاورکرین مهاباد – اجزای تاورکرین سقز – اجزای تاورکرین بندر ماهشهر – اجزای تاورکرین رفسنجان – اجزای تاورکرین بهشهر – اجزای تاورکرین گنبد کاووس – اجزای تاورکرین شاهرود – اجزای تاورکرین مرودشت – اجزای تاورکرین کمال‌شهر – اجزای تاورکرین جهرم – اجزای تاورکرین تربت حیدریه – اجزای تاورکرین مریوان – اجزای تاورکرین اندیمشک – اجزای تاورکرین شهرضا – اجزای تاورکرین زابل – اجزای تاورکرین یاسوج – اجزای تاورکرین میاندوآب – اجزای تاورکرین خرمشهر – اجزای تاورکرین مرند – اجزای تاورکرین جیرفت – اجزای تاورکرین بم

   تاورکرین بهبهان

  اجزای تاورکرین دورود – اجزای تاورکرین نظرآباد – اجزای تاورکرین محمدشهر – اجزای تاورکرین ایذه – اجزای تاورکرین بندر انزلی – اجزای تاورکرین اندیشه – اجزای تاورکرین ایرانشهر – اجزای تاورکرین فسا – اجزای تاورکرین برازجان – اجزای تاورکرین بانه – اجزای تاورکرین چابهار – اجزای تاورکرین رباط‌کریم – اجزای تاورکرین کاشمر – اجزای تاورکرین شوشتر – اجزای تاورکرین قوچان – اجزای تاورکرین لاهیجان – اجزای تاورکرین اهر – اجزای تاورکرین مسجدسلیمان – اجزای تاورکرین تربت جام – اجزای تاورکرین ابهر – اجزای تاورکرین میانه – اجزای تاورکرین پرند – اجزای تاورکرین دوگنبدان – اجزای تاورکرین کازرون

   تاورکرین چالوس 

  اجزای تاورکرین الوند – اجزای تاورکرین پارس‌آباد – اجزای تاورکرین سلماس – اجزای تاورکرین صدرا – اجزای تاورکرین پیرانشهر – اجزای تاورکرین اسلام‌آباد غرب – اجزای تاورکرین محمدیه – اجزای تاورکرین الیگودرز – اجزای تاورکرین کوهدشت – اجزای تاورکرین فولادشهر – اجزای تاورکرین بناب – اجزای تاورکرین باغستان – اجزای تاورکرین شیروان – اجزای تاورکرین سهند – اجزای تاورکرین نقده – اجزای تاورکرین میبد – اجزای تاورکرین تاکستان – اجزای تاورکرین لنگرود – اجزای تاورکرین بومهن – اجزای تاورکرین بهارستان – اجزای تاورکرین بندر امام خمینی – اجزای تاورکرین قروه – اجزای تاورکرین شوش – اجزای تاورکرین نهاوند

   تاورکرین اردکان

  اجزای تاورکرین رامهرمز – اجزای تاورکرین مشگین‌شهر – اجزای تاورکرین بندر گناوه – اجزای تاورکرین پردیس – اجزای تاورکرین میناب – اجزای تاورکرین خمین – اجزای تاورکرین داراب – اجزای تاورکرین مبارکه – اجزای تاورکرین امیدیه – اجزای تاورکرین نورآباد – اجزای تاورکرین فیروزآباد – اجزای تاورکرین آران و بیدگل – اجزای تاورکرین باقرشهر – اجزای تاورکرین ماهدشت – اجزای تاورکرین لار – اجزای تاورکرین مشکین‌دشت – اجزای تاورکرین نکا – اجزای تاورکرین زرند – اجزای تاورکرین بندر کنگان – اجزای تاورکرین آبیک – اجزای تاورکرین سراوان – اجزای تاورکرین بابلسر – اجزای تاورکرین اسفراین – اجزای تاورکرین پیشوا –

   تاورکرین آباده 

  اجزای تاورکرین دامغان – اجزای تاورکرین گلپایگان – اجزای تاورکرین صالحیه – اجزای تاورکرین کامیاران – اجزای تاورکرین بروجن – اجزای تاورکرین نورآباد – اجزای تاورکرین دهدشت – اجزای تاورکرین خاش – اجزای تاورکرین تایباد – اجزای تاورکرین کوت عبدالله – اجزای تاورکرین زرین‌شهر – اجزای تاورکرین اسدآباد – اجزای تاورکرین هشتگرد – اجزای تاورکرین تنکابن – اجزای تاورکرین خرمدره – اجزای تاورکرین اقبالیه – اجزای تاورکرین جوانرود – اجزای تاورکرین هشتپر – اجزای تاورکرین صباشهر – اجزای تاورکرین بندر ترکمن – اجزای تاورکرین چناران – اجزای تاورکرین علی‌آباد کتول – اجزای تاورکرین کهنوج – اجزای تاورکرین حمیدیا – اجزای تاورکرین شهربابک

   تاورکرین آستارا 

  اجزای تاورکرین سوسنگرد – اجزای تاورکرین کنگاور – اجزای تاورکرین تویسرکان – اجزای تاورکرین بیجار – اجزای تاورکرین چهاردانگه – اجزای تاورکرین نی‌ریز – اجزای تاورکرین تکاب – اجزای تاورکرین نوشهر – اجزای تاورکرین چهارباغ – اجزای تاورکرین گرمسار – اجزای تاورکرین دماوند – اجزای تاورکرین درچه – اجزای تاورکرین ازنا – اجزای تاورکرین صومعه‌سرا – اجزای تاورکرین ماکو – اجزای تاورکرین سردشت – اجزای تاورکرین سرپل ذهاب – اجزای تاورکرین بافق – اجزای تاورکرین سراب – اجزای تاورکرین آستانه اشرفیه – اجزای تاورکرین آذرشهر – اجزای تاورکرین اقلید – اجزای تاورکرین سنقر – اجزای تاورکرین هرسین – اجزای تاورکرین حسن‌آباد – اجزای تاورکرین آزادشهر – اجزای تاورکرین کنارک – اجزای تاورکرین محلات – اجزای تاورکرین شاهین‌ – اجزای تاورکرین قائن – اجزای تاورکرین سرخس – اجزای تاورکرین شهر جدید هشتگرد –

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۴ رای

  22 دیدگاه دربارهٔ «اجزای تاور کرین»

  1. بازتاب: تاریخچه تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان - قیمت و اجاره تاور کرین

  2. تاور کرین

   چرا قیمت تاور کرین رو توی سایتتون ندارید؟

   اگه امکانش هست قیمت تاور کرین 3 تن
   قیمت تاورکرین 5 تن پتن
   قیمت تاور کرین 8 تن
   قیمت تاور کرین 10 تن رو اعلام کنید.

   1. الهه شاهی

    سلام و وقت بخیر جهت دریافت لیست قیمت انواع تاور کرین به صورت آنلاین می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

  3. بهرام علیزاده

   یه تاورکرین ۸ تن پتن فرانسه داریم که ارتفاعش ۶۰ متر هستش.
   هزینه پیاده سازی و نصب مجددش چقدر هستش؟؟
   محل پروژه تهران هستش.
   ممنونم
   علیزاده هستم

   1. جناب علیزاده گرامی جهت نصب تاورکرین با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  4. سلام
   ممنونم بابت مطالب عالی شما در رابطه با تاور کرین

   من دوتا سکشن k30-30 میخواستم موجود دارین؟
   لطفا با من تماس بگیرید که اطلاعات دو دستگاه تاور داریم بذارید توی سایت عالی تون

   1. سلام آقای اسد سپاس از حسن توجهتون
    بله انواع تاورکرین موجود داریم جهت خرید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ردا صنعت تماس حاصل فرمایید.

  5. بازتاب: کاتالوگ انواع تاور کرین پتن - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  6. بازتاب: تاور کرین لیبهر - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  7. بازتاب: خرید و فروش تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  8. بازتاب: اجاره تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  9. بازتاب: تاورکرین و صنعت ساختمان‌سازی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان |خرید تاورکرین

  10. بازتاب: تاور کرین چیست؟ - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  11. بازتاب: انتخاب تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان- خرید، فروش و اجاره تاورکرین

  12. ما یه تاور کرین ۱۲تن تو مشهد داریم شما مشهد هم کار میکنین؟
   میخوام تاور رو با یه تاور ۲۰ تن که بخشیش به جای تاور کرین ۱۲ تن خودمون و بخش دیگه شم به صورت تهاتر انجام بدیم.
   دیر وقت بود که تماس بگیرم، اگه مشهد کار میکنین به شماره ۰۹۱۵۱۲۶ زنگ بزن.

  13. بازتاب: مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  14. بازتاب: هرآنچه که باید درباره پایه تثبیت تاور کرین بدانید - خرید و نصب پایه تثبیت - ردا صنعت

  15. بازتاب: تاور کرین فولاد خوزستان - تاور کرین اهواز - ردا صنعت

  16. بازتاب: تاور کرین 3 تن - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader