ردا صنعت
تاور کرین در نصب اسکلت‌ فلزی

تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی

 • اسکلت یا سازه فولادی به شکلی از سازه می‌گویند که برای تحمل بارهای سنگین ساخته می‌شود و عمده مواد به کار رفته در آن از جنس فولاد است. امروزه استفاده از تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی یک امر ضروری محسوب می‌شود که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.tower crane- تاور کرین- اسکلت فلزی- نصب اسکلت- کاربرد تاور کرین تاور کرین درنصب اسکلت‌های فلزی اهمیت بسیار بالایی دارد،اما نباید فراموش کنیم که این دستگاه یک ماشین غول‌پیکر باچندین هزارتن وزن ست دریافت قیمت

  تماس با ردا صنعت
  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ساخت و جابه‌جایی بخش‌های مختلف یک اسکلت فولادی بدون استفاده از تاور کرین‌ها به هیچ ‌وجه امکان‌پذیر نیست. از اسکلت‌های فولادی در محیط‌های مختلفی همچون پل‌ها و ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این محصولات معمولاً با پرچ‌های فولادی به هم متصل می‌شوند. اسکلت‌های فولادی دوام فوق‌العاده بالایی دارند.

  وزن بسیار بالای اسکلت‌های فولادی موجب شده است.تا راهی به جز استفاده از تاور کرین برای جابه‌‌جایی آن‌ها باقی نماند. در این متن قصد داریم به بررسی بیشتر رابطه بین تاور کرین و ساخت اسکلت‌های فولادی بپردازیم تا درک بهتری از این موضوع به دست بیاورید و با آن بیشتر آشنا شوید. با ما همراه باشید.

  تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی خرید و فروش و دریافت قیمت انواع تاورکرین
  تاور کرین‌ها در دنیای مدرن نقش مهمی دارند

  اسکلت فولادی در نمای کلی

  پیش از بررسی روند استفاده از تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی باید به این پرسش بپردازیم.که اسکلت فولادی دقیقاً‌ چه کاربرد خاصی دارد؟ به طور کلی باید گفت که در ساختمان‌های مدرن برای افزایش استحکام کلی بنا و جلوگیری از ریزش آن در زمان وقوع رخدادهایی همچون زلزله از اسکلت فولادی استفاده می‌شود.

  تاریخچه به‌کارگیری این نوع اسکلت‌های خاص به قرن بیستم و در اواسط جنگ جهانی دوم باز می‌گردد. در آن زمان نیاز به ساخت استحکامات نظامی مناسب.به شدت افزایش یافته بود و به همین دلیل،.همه کشورها به سمت ساخت چنین سازه‌های رفتند، سازه‌هایی که در آن‌ها از یک اسکلت فلزی منحصر به فرد استفاده شود.

  دلیل این محبوبیت را می‌توان مواردی همچون کاهش قیمت فولاد در آن زمان دانست. پس از پایان جنگ، استفاده از اسکلت فولادی کنار گذاشته نشد.و این نوع اسکلت راه خود را به سمت ساختمان‌های مسکونی باز کرد. امروزه از این اسکلت‌های بسیار مستحکم در محیط‌های مختلفی استفاده می‌شود و نمی‌توان محدودیت خاصی برای استفاده از آن‌ها قائل شد.

  اگرچه اسکلت‌های فلزی از نظر شکل و طراحی با هم تفاوت بسیار زیادی دارند، اما می‌توان گفت که همه آن‌ها از لحاظ کاربرد یکسان هستند و یک وظیفه را بر عهده دارند. تاور کرین‌ها به ما کمک می‌کنند تا این اسکلت‌های فوق‌العاده را به راحتی در کنار هم قرار دهیم.tower crane- تاور کرین- اسکلت فلزی- نصب اسکلت- کاربرد تاور کرین

  تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی خرید و فروش و دریافت قیمت انواع تاورکرین
  تاور کرین‌ها از قدرت بالایی برخوردار هستند

  نقش تاور کرین در ساخت اسکلت‌های فلزی

  تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی کاربردهای مختلفی دارد. تاور کرین از مراحل ابتدایی ساخت قطعات مختلف.اسکلت گرفته تا زمان سرهم‌بندی آن‌ها،.یکی از مهم‌ترین ابزار موجود در این زمینه محسوب می‌شود. همان ‌طور که گفته شد، اندازه و وزن قطعات.به کار رفته در اسکلت‌های فلزی بسیار زیاد است. این حجم و وزن به حدی زیاد است که با استفاده از ابزارهای عادی همچون بالابرهای صنعتی نمی‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد.

  در واقع باید گفت که تنها راه‌حل موجود برای حمل و جابه‌جایی قطعات مذکور استفاده از تاور کرین است. تاور کرین‌ها با قدرت فوق‌العاده بالای خود به همه کاربران کمک می‌کنند تا قطعات مختلف اسکلت فلزی را بدون هیچ‌ نقص و ایرادی در کنار هم قرار دهند و از کیفیت نهایی محصول لذت ببرند.tower crane- تاور کرین- اسکلت فلزی- نصب اسکلت- کاربرد تاور کرین

  تاور کرین‌ها حتی در زمان تخریب اسکلت‌های.فلزی نیز کاربرد دارند. به طبع، در زمان تخریب ساختمان‌های قدیمی و خاصی که در آن‌ها از اسکلت.فلزی استفاده شده است،.می‌توان از تاور کرین‌ها کمک گرفت.تا بتوان این اسکلت‌ها را بدون آسیب‌دیدگی جدا کرد؛ بنابراین تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی و جداسازی آن به صورت هم‌زمان کاربرد دارد.

  در گذشته تلاش‌های مختلفی صورت گرفت که با ساخت دستگاه‌های خاص، نیاز به استفاده از تاور کرین در زمینه ساخت و نصب اسکلت‌های فلزی کاهش یابد، اما هیچ ‌یک از آن‌ها به نتیجه خاصی نرسید. به همین دلیل، حتی در کشورهای پیشرفته نیز هنوز شاهد استفاده از تاور کرین برای نصب این اسکلت‌ها هستیم.

  تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی خرید(فروش) و دریافت قیمت انواع تاورکرین
  تاور کرین‌ها به ما در ساخت این اسکلت‌ها کمک می‌کنند

  نکات ایمنی مربوط به نصب اسکلت فلزی با تاور کرین

  اگرچه تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی اهمیت بسیار بالایی دارد، اما نباید فراموش کنیم که این دستگاه یک ماشین غول‌پیکر با چندین هزار تن وزن است. حوادث ایمنی در زمان استفاده از تاور کرین‌ها به ندرت اتفاق می‌افتند، اما در صورت وقوع‌ آن‌ها، شاهد ایجاد آسیب‌های مالی و جانی بسیار زیادی خواهیم بود. به همین دلیل، بهتر است پیش از هر نوع مشکل خاصی در این زمینه با رعایت نکات ایمنی از آن‌ها جلوگیری کنیم.

  مهم‌ترین نکته ایمنی در این زمینه، استفاده از تاور کرینی است که با اندازه کلی اسکلت فلزی همخوانی داشته باشد. انتخاب تاور کرین با قدرت کم و نامناسب از جمله مواردی است که اغلب کاربران به سراغ آن می‌روند. این امر منجر به عدم کارایی مناسب تاور کرین و احتمال سقوط آن خواهد شد.

  به همین دلیل، توصیه می‌کنیم پیش از انتخاب هر نوع تاور کرین خاصی حتماً با کارشناسان مجربی مانند کادر حرفه‌ای ردا صنعت تماس بگیرید تا بتوانید یک انتخاب مناسب در این زمینه داشته باشید.

  مورد دیگر که باید در رابطه با ایمنی استفاده از تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی به آن اشاره کنیم، آموزش کارکنانی است که در حوزه کار با تاور کرین فعالیت می‌کنند. این آموزش‌ها باید شامل نحوه رعایت نکات ایمنی زمان کار با تاور کرین و استفاده از ابزارهای محافظتی خاصی همچون کلاه ایمنی باشد. تنها در این صورت می‌توان اطمینان خاطر داشت که حوادث ناگوار رخ نخواهند داد.

  تاور کرین‌ها را می‌توان در هر نوع محیط خاصی به کار برد خرید(فروش) و دریافت قیمت انواع تاور کرین
  تاور کرین‌ها را می‌توان در هر نوع محیط خاصی به کار برد

  سخن پایانی

  اسکلت‌های فولادی سازه‌های فولادی جان سختی هستند که از بخش‌های مختلفی تشکیل شده‌اند. هر یک از این بخش‌ها دارای وزن بسیار زیادی هستند و به همین دلیل، برای جاگذاری آن‌ها باید از تاور کرین کمک گرفت.

  تاور کرین در نصب اسکلت‌های فلزی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. در واقع، بدون استفاده از تاور کرین حتی تصور ساخت این اسکلت‌ها نیز امکان‌پذیر نیست. ردا صنعت به عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده انواع محصولات صنعتی به شما در زمینه خرید یا اجاره تاور کرین‌ها کمک خواهد کرد، تنها کافی است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا شما را در انتخاب تاور کرین مناسب با پروژه‌تان یاری کنند.tower crane- تاور کرین- اسکلت فلزی- نصب اسکلت- کاربرد تاور کرین

  تماس با ردا صنعت
  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader