ردا صنعت
تاور کرین، Tower crane، فروش تاور کرین، خرید تاور کرین، قیمت تاور کرین، قیمت تاور کرین دست دوم

جرثقیل تاور، ویژگی‌ها و کاربردها

 • جرثقیل تاور یا همان تاور کرین‌ها که امروزه با نام جرثقیل‌های برجی نیز شناخته می‌شوند یکی از رایج‌ترین تجهیزاتی هستند که در حال حاضر در صنعت ساختمان‌سازی مورداستفاده قرار گرفته و دارای کاربردهای گسترده‌ای هستند. این تجهیزات دارای ابعاد مناسبی هستند و از طرف دیگر ارتفاع آنها بسیار بالاست و به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید انواع مصالح از جمله فولاد، بتن، ابزارهای بزرگ مانند انواع مشعل‌ها و ژنراتورهای اسیلن را جابه‌جا کنید.قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  با استفاده از این جرثقیل‌ها تقریبا هر کاری ممکن است؛ چراکه آنها دارای استحکام بالایی بوده و واژگون نمی‌شوند. دلیل این موضوع نیز این است که آنها به‌صورت محکم روی زمین نصب می‌شوند و اطراف آنها را نیز بتن می‌ریزند که باعث استحکام هرچه بیشتر این محصولات می‌شود. تاور کرین‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هریک از آنها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای مخصوص به خود هستند.

  ما در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره جرثقیل‌های تاور صحبت کرده و اطلاعات جامع و کاملی را درباره این جرثقیل‌ها و همین‌طور ویژگی‌های مهمی که دارند در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند به خرید و استفاده از این جرثقیل‌ها هستید مطالعه ادامه این مطلب برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.

  جرثقیل برجی یا تاور کرین یکی از بزرگترین جرثقیل‌ها به حساب می‌آیند که در پروژه‌های ساختمان سازی نیز به کار می‌روند، این جرثقیل کاربردهای مختلفی دارد یکی از این کاربردها جابه‌جایی انواع مصالح در ساخت و ساز می‌باشد. قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین
  جرثقیل برجی و کاربرد آن

  با جرثقیل‌های برجی بیشتر آشنا شوید

  جرثقیل برجی نوعی تجهیزات ساختمانی است که دارای ارتفاع بالایی بوده و معمولا شما می‌توانید آن را در بسیاری از پروژه‌های ساختمان‌سازی بزرگ نیز مشاهده کنید. این تجهیزات دارای کاربردهای گسترده‌ای هستند که یکی از مهم‌ترین آنها انتقال و جابه‌جایی انواع مصالح و موادی است که امروزه در ساخت‌وساز مورداستفاده قرار می‌گیرند. این تجهیزات دارای یک‌پایه مخصوص هستند که به‌صورت کاملا محکم روی زمین قرار گرفته و نصب می‌شود که باعث استحکام هرچه بیشتر این جرثقیل‌ها خواهد شد.

  بازوی مخصوصی که روی این جرثقیل‌ها نصب می‌شود عملیات جابه‌جایی ابزارها و مصالح مختلف را برای شما انجام می‌دهد. دقت داشته باشید که این بازوها دارای انواع مختلفی هستند که نوع جرثقیل‌های تاور نیز بر اساس نوع همین بازوها مشخص می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزایایی که استفاده از تاور کرین برای شما دارد این است که این محصولات به‌صورت بسیار مستحکم و مقاوم طراحی و ساخته شده‌اند و همین عامل نیز باعث می‌شود تا نسبت به سایر تجهیزات مشابه دارای امنیت بیشتری باشند.

  جرثقیل تاور انواع مختلفی دارد که در تناژ مختلف در بازار وجود دارد، انواع تاور کرین، تاور کرین استاتیک، جرثقیل‌های تاور ریلی، تاور کرین‌های خزنده، جرثقیل‌های بازویی مفصلی این جرثقیل تاورها از پرفروش‌ترین تاورکرین‌ها به حساب می‌آیند. قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین
  انواع جرثقیل تاور

  آشنایی با انواع جرثقیل‌های تاور

  جرثقیل تاور دارای انواع مختلفی است که در این بخش قصد داریم برخی از مدل‌ها و انواع مختلف این محصولات را به شما معرفی کنیم:قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین

  • تاور کرین استاتیک: این جرثقیل‌های برجی معمولا با پایه ایستا یا استاتیک طراحی و ساخته می‌شوند و فقط می‌توانند یک محدوده خاص را پوشش دهند. یکی از ویژگی‌های مهم آنها این است که دارای امنیت بالایی بوده و البته ارتفاع آنها نیز کاملا قابل تنظیم است.
  • جرثقیل‌های تاور ریلی: این محصولات دارای سطح تحت پوشش بیشتری هستند؛ چراکه می‌توانند در امتداد یک مسیر حرکت کرده و بارهای مختلف از جمله مصالح و انواع تجهیزات را به‌این‌ترتیب روی یک مسیر ریلی جابه‌جا کنند. نکته مهمی که در خصوص این محصولات وجود دارد این است که ارتفاع موردنیاز برای استفاده از این تجهیزات نباید از ارتفاع ایستاده که توسط سازنده این تجهیزات توصیه می‌شود بیشتر باشد.
  • تاور کرین‌های خزنده: این محصولات روی خودروهای سنگین مانند لود نصب شده و در محورهای جاده‌ای بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند. این محصولات را می‌توان به‌صورت نیمه ایستاده نیز استفاده کرد و از این نظر محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد.
  • جرثقیل‌های بازویی مفصلی: این محصولات دارای بازوهایی مفصلی شکل هستند که در برابر بادها و طوفان‌های قوی بسیار مقاوم بوده و به همین علت نیز در شرایط سخت بهترین عملکرد را به شما ارائه می‌دهند. این تاور کرین‌ها هیچ نیازی به چرخش 360 درجه ندارند و همین عامل نیز استفاده از آنها را برای شما ساده‌تر می‌کند.
  جرثقیل تاور از اجزای مختلفی دارد که با بسته شدن همه قطعات چنین جرثقیل بزرگی به وجود می‌آید. پد بتنی، دکل، واحد چرخش، جیب بازوی مکانیکی هر کدام از این قطعات برای خود در تاور کرین ارزش دارند و با نبود یکی از اینها باعث کار نکردن تاور کرین نیز می‌شود. قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین
  اجزای جرثقیل تاور

  با اجزای مختلف جرثقیل تاور بیشتر آشنا شوید

  جرثقیل تاور دارای اجزای مختلفی است که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پد بتنی: برای شروع کار با این تاور کرین‌ها شما باید پایه‌های جرثقیل خود را با پیچ‌ومهره‌های بزرگ به یک پد بتنی متصل کنید که باعث پایداری و استحکام هرچه بیشتر آن خواهد شد.قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین
  • دکل: به این قسمت برج نیز گفته می‌شود که در واقع همان قسمت مرتفع جرثقیل‌های شما به شمار می‌آید.
  • واحد چرخش: در قسمت بالایی دکل قرار دارد که شامل یک چرخ‌دنده بزرگ و موتور قوی است و جرثقیل‌های شما را قادر می‌سازد تا بتوانند به‌راحتی در زاویه‌های مختلف بچرخند.
  • جیب: یک بازوی بلند و مخصوص است که از قسمت انتهایی جرثقیل شما بیرون‌زده و با استفاده از آن می‌توانید تجهیزات مختلف را جابه‌جا کنید.
  • بازوی مکانیکی: این بازو دارای طول کمتر و کوتاه‌تری است و برای جابه‌جایی تجهیزات و وزن‌های مخصوص مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  اگر قصد خرید تاور کرین را دارید باید در هنگام خرید چند نکته را رعایت کنید، ابتدا از کارشناسان ردا صنعت مشاوره بگیرید، دوم اینکه ببینید کدام یک از محصولات نیاز شما را بر طرف می‌کند همانطور که در بخش‌های قبل اشاره کردیم هر کدام از تاور کرین‌ها دارای ویژگی نیز می‌باشند که با یکی دیگر فرق می‌کنند. قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین
  خرید جرثقیل تاور

  راهنمای خرید جرثقیل تاور

  اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید جرثقیل تاور را دارید. باید برای خرید این محصولات به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در گام نخست شما باید مشخص کنید. که کدام‌یک از انواع مختلف این محصولات می‌توانند نیازهای شما را برآورده کنند. همان‌طور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم این تاور کرین‌ها دارای انواع مختلفی هستند. که هریک دارای ویژگی‌ها و کاربردهای مخصوص به خود بوده و شما باید بر اساس نیازی که دارید نوع خاصی از آنها را خریداری کنید.

  پیش از خرید این تجهیزات حتما سعی کنید مشخصات فنی تاور کرین را مورد بررسی قرار داده و مطمئن شوید. که این مشخصات فنی مطابق با نیازهای شما هستند. از طرف دیگر شما باید برند سازنده این محصولات را نیز بررسی کنید. خرید از برندهای معتبرتر و مشهورتر ممکن است در ابتدا هزینه بیشتری را برای شما داشته باشد؛ ولی بدون شک باعث می‌شود تا شما یک جرثقیل باکیفیت‌تر را برای خرید خود انتخاب کنید.

  درصورتی‌که علاقه‌مند هستید تا به جدیدترین و به‌روزترین لیست قیمت این جرثقیل‌ها دسترسی پیدا کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات سایت ما نیز بهره‌مند شوید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  نتیجه‌گیری

  جرثقیل تاور یک محصولی می‌باشد که امروزه به طور گسترده‌ای در صنایع مختلف مورداستفاده قرار گرفته و دارای کاربردهای زیادی است. اصلی‌ترین کاربرد این جرثقیل‌ها در صنعت ساختمان‌سازی است که برای جابه‌جایی مصالح و ابزارها استفاده می‌شوند. اگر شما هم علاقه‌مند هستید. تا این محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید. خرید از فروشگاه اینترنتی ما می‌تواند بهترین گزینه‌ای باشد که پیش روی شما قرار دارد.قیمت تاور کرین، خرید تاور کرین، اجزای تاور کرین

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «جرثقیل تاور، ویژگی‌ها و کاربردها»

  1. بازتاب: بهترین تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader