ردا صنعت
خرید بلبرینگ اصلی، قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ

نکاتی درباره خرید بلبرینگ

 • خرید بلبرینگ یکی از نیازهای افراد فعال در حیطه صنعت و خودروسازی است. این قطعه در انواع خودروها استفاده می‌شود؛ اما ازآنجاکه در خودرو زیاد وظیفه این قطعه مشخص نیست، اغلب افراد از کارایی آن بی‌اطلاع هستند.قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی

  اگر شما هم تابه‌حال واژه اصطکاک به گوشتان خورده باشد، متوجه هستید که گاهی می‌توان از فواید آن بهره برد؛ اما اغلب اوقات می‌تواند مشکل‌ساز شود. به‌طورکلی وجود این قطعه ارزشمند از مشکلاتی مانند خوردگی، سایش و خراشیدگی‌های پی‌درپی جلوگیری می‌کند. در این مقاله مقصود ما آشنایی کامل شما با این محصول است؛ پس تا انتها همراه ما باشید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  آشنایی با بلبرینگ

  بلبرینگ درواقع قطعه‌ای مکانیکی است که با نام چرخ‌دنده چرخشی یا یاتاق شناخته می‌شود. این قطعه بارهای محوری و شعاعی را تحمل می‌کند. بلبرینگ علاوه بر خودرو در اغلب لوازم‌خانگی ازجمله یخچال، جاروبرقی و … نیز به کار می‌رود.

   امروزه این قطعه جزء باارزش‌ترین محصولات در صنعت و خودروسازی است و علت آن کاهش اصطکاک و افزایش طول عمر مفید دستگاه است. جالب است بدانید بلبرینگ‌ها عملکردی کلیدی دارند. آن‌ها به انتقال حرکت کمک می‌کنند؛ یعنی از اجزایی که به‌همراه هم می‌چرخند، پشتیبانی می‌کنند. این محصولات با قابلیت‌هایی که دارند به انتقال نیرو کمک می‌کنند.قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی

  بلبرینگ‌ها درواقع یکی از قطعات مهم و ضروری محسوب می‌شوند و باتوجه‌به وظیفه‌ای که در خودرو یا وسیله موردنظر دارند، انواع متفاوتی از آن‌ها تولید می‌شود. این محصولات به‌دلیل قابلیت چرخش در تعیین جهت نیز نقش پررنگی دارند.

  یکی از بلبرینگ‌هایی که در بازار بسیار خواهان دارد و پرفروش است بلبرینگ خطی می‌باشد که در صنعت خودرو سازی هم کاربرد دارد. قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی
  بلبرینگ‌های خطی با کاربردهای بسیار

  ضرورت استفاده از بلبرینگ

  خرید بلبرینگ یکی از نیازهای ضروری در صنایع متفاوت است. از معروف‌ترین انواع بلبرینگ، می‌توان به یاتاق ساده اشاره کرد. این قطعه از تماسی که باعث اصطکاک دو سطح می‌شود، جلوگیری کرده و اغلب به‌همراه روان‌کننده مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر روانکاری در این قطعه به‌درستی انجام شود، می‌توان با یک بلبرینگ ساده در هزینه‌ها به‌خوبی صرفه‌جویی کرد.

  استفاده از بلبرینگ‌ها به‌همراه روانکاری عمر مفید دستگاه را افزایش داده و کارایی دستگاه را بالا می‌برد؛ اما لازم است بدانید انتخاب نوع بلبرینگ باتوجه‌به هدف و کارایی دستگاه انجام می‌شود. از خصوصیاتی که یاتاق‌ها برای دستگاه فراهم می‌کنند می‌توان به دقت، سرعت و کاهش هزینه‌ها اشاره کرد.قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی

  معرفی انواع بلبرینگ

  همان‌طور که در بالا بیان شد این محصول انواع متفاوتی دارد و برای خرید بلبرینگ بهتر است انواع این محصول را بشناسید. بلبرینگ‌ها در انواع بلبرینگ ساده، غلتکی، خطی، بوش، رانش، پله پا، تماسی، ضد اصطکاک یا نورد، دینامیکی سیال، فلکسور و مغناطیسی تولید می‌شوند.

  کاربرد اصلی بلبرینگ در صنعت خودرو سازی می‌باشد،انتقال قدرت بین قطعات کاهش اصطکاک بین سطوح و جلوگیری از سایش کاربرد اصلی بلبرینگ در خودرو می‌باشد. قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی
  استفاده از بلبرینگ در خودرو

  آشنایی با وظایف کلی بلبرینگ‌ها

  خرید بلبرینگ باتوجه‌به وظایف مهمی که دارد، به‌کرات اتفاق می‌افتد. به‌طورکلی بلبرینگ‌ها چند وظیفه دارند که در زیر قصد داریم این وظایف را بیان کنیم.

  • انتقال قدرت بین قطعات

  یکی از وظایف اصلی بلبرینگ‌ها کاهش اصطکاک بین سطوح است. وجود این ویژگی درواقع بلبرینگ باعث انتقال نیرو بین قطعات می‌شود؛ بدین ترتیب با خرید یک بلبرینگ مناسب برای دستگاه یا خودروی خود می‌توان از دستگاه کارایی مناسب‌تر و انتقال قدرت بهتر را انتظار داشت.قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی

  • کاهش اصطکاک بین سطوح و جلوگیری از سایش

  استفاده از بلبرینگ در هر صنعتی از برخورد سطوح با یکدیگر جلوگیری کرده و درنتیجه از خوردگی، سایش و آسیب قطعات به‌طور موفق پیشگیری می‌کند. با استفاده از بلبرینگ‌ها می‌توان از استهلاک و فرسودگی قطعات و هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

  کاربرد بلبرینگ‌ها در مخلوط‌کن‌های تجاریاستفاده از این محصول در ساخت موتورسیکلت کارایی در ابزارهای دستی دندانپزشکی کارایی این محصول در هواپیماها استفاده از بلبرینگ‌ها در ژنراتورهای الکتریکی قابل‌استفاده در تراکتورها، قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی.
  یاتاق‌های رانش با نشان دادن قسمت‌های مختلف آن‌ها

  شناخت کاربردهای بلبرینگ‌ها

  بلبرینگ‌ها باتوجه‌به ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارند کاربردهایی در صنایع مختلف دارند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود.

  • کاربرد بلبرینگ‌ها در مخلوط‌کن‌های تجاری
  • استفاده از این محصول در ساخت موتورسیکلت
  • کارایی در ابزارهای دستی دندانپزشکی
  • کارایی این محصول در هواپیماها
  • استفاده از بلبرینگ‌ها در ژنراتورهای الکتریکی
  • قابل‌استفاده در تراکتورها
  • کارایی محصول موردنظر در دستگاه‌های خودپرداز و موتورهای خودرو
  • به ‌کار بردن بلبرینگ‌ها در ساخت دوچرخه
  • قابل‌استفاده در سیستم‌های حمل‌ونقل هوایی

  آشنایی با اجزای بلبرینگ

  قبل از خرید بلبرینگ بهتر است اجزاء این قطعه باارزش را بشناسید. هر بلبرینگ از دو رینگ داخلی و خارجی تشکیل شده است که دیگر اجزا از دو طرف، آن‌ها را در برمی‌گیرند. جنس این رینگ‌ها اغلب از فولاد بادوام است. یکی دیگر از اجزای بلبرینگ ساچمه است که با جنس فولاد درجه‌یک بوده و چرخش و حرکت را در بلبرینگ امکان‌پذیر می‌سازد.

  از دیگر قطعات بلبرینگ قفسه یا کیج است که وظیفه آن در برگرفتن ساچمه‌ها بوده و از تماس آن‌ها با یکدیگر جلوگیری می‌کند. از دیگر وظایف این قطعه جلوگیری از حرکت افقی و جانبی رول‌ها است. در ساخت این قطعه تنوع وجود دارد و در جنس‌های فولاد، فیبر و برنج موجود است.

  آخرین قطعه کاسه‌نمد است که محل قرارگیری آن در بین قفسه و رینگ‌ها است. از وظایف این قطعه می‌توان به ممانعت از نفوذ روغن روانکاری به داخل کیج، رول‌ها یا بیرون اشاره کرد. گاهی نیز کاسه‌نمد به‌عنوان نوعی عایق شناخته می‌شود که از نفوذ آب به داخل بلبرینگ جلوگیری می‌کند.

  بلبرینگ‌ها اندازه‌های مختلفی دارند و در هر صنعتی نیز مورد استفاده قرار میگیرند،یکی از وظایف اصلی بلبرینگ‌ها کاهش اصطکاک بین سطوح است. قیمت انواع بلبرینگ، خرید بلبرینگ اصلی.
  بلبرینگ‌ها در اندازه‌های متفاوت تولید می‌شوند

  معرفی یک تولیدکننده منحصربه‌فرد برای خرید بلبرینگ

  اگر شما نیز با مطالعه این مقاله و آشنایی با کاربردهای متفاوت بلبرینگ مجذوب خرید آن شده‌اید، بهتر است ردا صنعت را برای خرید انتخاب کنید. این تولیدکننده بی‌نظیر به‌آسانی می‌تواند نیاز شما را برای خرید تمامی ابزارها در حیطه صنعت برطرف کند. محصولات ارائه‌شده در این شرکت در بالاترین کیفیت و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. مشاوران و متخصصان فعال ردا صنعت در 24 ساعت شبانه‌روز آماده ارائه محصولات و خدمات به شما عزیزان هستند.

  نتیجه‌گیری

  در این مقاله پیرامون خرید بلبرینگ سخن گفتیم. جالب است بدانید این قطعه جزء باارزش‌ترین محصولات در صنعت و خودروسازی است. از وظایف مهم آن می‌توان به جلوگیری از اصطکاک قطعات، سایش، خوردگی و آسیب آن‌ها اشاره کرد.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  این قطعه دارای انواع متفاوت است که از انواع آن می‌توان به بلبرینگ ساده، غلتکی، خطی، سیال، مغناطیسی و … اشاره کرد. محصول موردنظر کاربردهای فراوانی دارد. از بلبرینگ در ساخت دوچرخه، موتورسیکلت، ژنراتورهای الکتریکی و … استفاده می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader