ردا صنعت
نمی‌توان بدون استفاده از بلبرینگ ساختار مدنظر را تکمیل کرد  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

بلبرینگ ریل واگن

 • سابقه استفاده از ریل‌های حرکتی مکانیزه به قرن هجده میلادی باز می‌گردد. مهم‌ترین بخش این نوع ریل‌های حرکتی مکانیزه بلبرینگ است. ساخت ریل با بلبرینگ فرایند پیچیده‌ای محسوب می‌شود؛ به همین دلیل پیش از آغاز هر نوع فرایندی در این زمینه، باید اطلاعات کاملی در مورد بلبرینگ‌های مورداستفاده و همچنین طراحی‌های مختلف ریل‌های مکانیزه به دست بیاورید. از ریل‌های ساخته شده با بلبرینگ در اموری همچون پشتیبانی از جابه‌جایی بارهای مکانیکی در خطوط مستقیم کمک گرفته می‌شود.   جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  البته این فرایند تنها کاربرد ریل‌های بلبرینگی به شمار نمی‌آید و از آن‌ها در اموری مانند حرکت‌های خطی بر روی رولرها نیز بهره می‌برند. بلبرینگ‌های قرار گرفته در چنین ساختارهایی معمولاً از نوع ساچمه‌ای هستند؛ زیرا باید مقاومت بالایی در برابر فشارهای مختلف داشته باشند.

  در این متن قصد داریم شما را با کلیه مطالب مربوط به تهیه و ایجاد یک ساختار ریلی به کمک بلبرینگ‌های ساچمه‌ای آشنا کنیم. اگر قصد خرید هر نوع لینیر گاید و یا مکانیزم‌های حرکتی مبتنی بر بلبرینگ را دارید، در ادامه متن با ما همراه باشید. شناخت مطالب موجود در این متن به شما در خرید باکیفیت‌ترین محصولات بازار یاری می‌رساند.

  چه نوع ساختارهایی با ریل و بلبرینگ تهیه می‌شوند؟

  امروزه می‌‌توان ساختارهایی متفاوتی که به کمک ریل با بلبرینگ تهیه شده‌اند را در مناطقی همچون سیستم‌های کشویی، سیستم‌های حرکتی ماشین‌ها cnc و… مشاهده کرد. این نوع موارد ساخت ریل با بلبرینگ معمولا‌ً با نام‌هایی نظیر لینیر گاید یا سیستم‌های واگنی شناخته می‌شوند. دلیل این نام‌گذاری را می‌توان با نحوه عملکرد آن‌ها مرتبط دانست. در این ساختارها، بلبرینگ‌های قرار گرفته در قسمت زیرین ساختار مدنظر، به حرکت نرم و روان پایه عمودی ساختار کمک می‌کنند.

  ریل‌های ساخته شده با بلبرینگ به‌صورت اتصالات چندگانه تهیه می‌شوند تا در صورت وقوع هرگونه اختلالی، بتوان بدون توقف کل فرایند جابه‌جایی، قطعه مربوطه را تعویض کرد. در گذشته به‌جای استفاده از بلبرینگ در ساختارهای لینیر گاید، ‌ تنها از روغن استفاده می‌شد. اگرچه روغن عملکرد نسبتاً مناسبی دارد؛ اما به طبع نمی‌تواند کارایی بلبرینگ را به کاربران ارائه دهد.

  علاوه بر این، بلبرینگ‌ها دارای عمر و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به تجهیزاتی مانند گایدهای افقی هستند. در کنار بلبرینگ باید از قطعاتی به نام بال اسکرو استفاده شود تا ساختار مدنظر علاوه بر سرعت بالا (به دلیل وجود بلبرینگ)، استهلاک کمی نیز داشته باشد. ساخت ریل با بلبرینگ به شما کمک می‌کند تا سیستم‌های کشویی قدیمی را به طور کامل کنار بگذارید و کل فرایند جابه‌جایی کالاها را به‌روز کنید.  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  ریل‌های ساخته شده با بلبرینگ مقاومت بالایی دارند  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 
  ریل‌های ساخته شده با بلبرینگ مقاومت بالایی دارند

  میزان عمر ریل‌های ساخته شده با بلبرینگ

  یکی از پرسش‌های بسیاری از کاربران این است که عمر چنین ساختارهایی نسبت به ساختارهای قبلی (ساختارهای که از بلبرینگ در آن‌ها استفاده نمی‌شد) چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم چنین مسیرهایی همواره در معرض تناژ بسیار بالایی از وزن قرار می‌گیرند. این امر به‌خودی‌خود موجب فرسودگی شدید گایدهای قرار گرفته روی ریل می‌شود. در صورت عدم استفاده از بلبرینگ، ریل مدنظر در مدت کوتاه تحت فشار‌های مختلف، تغییر فرم خواهد داد و اصطلاحاً دفرمه می‌شود.

  این دفرمه شدن شاید در ابتدا قابل‌چشم‌پوشی باشد؛ اما با گذشت زمان همین تغییر جزئی موجب فرسودگی بالای ریل و لینیر می‌شود. این در حالی است که بهره‌گیری از بلبرینگ می‌تواند به طور کامل چنین مشکلاتی را برطرف کند. بلبرینگ‌ها با مرور زمان دچار فرسودگی و استهلاک شدید نمی‌شوند و به همین دلیل ساخت ریل با بلبرینگ بهترین گزینه در این زمینه به شمار می‌آيد.  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  البته باید به این نکته اشاره کنیم اگرچه عمر چنین ساختارهایی نسبت به ساختارهای پیشین (ساختارهای کشویی – روغنی) بیشتر است؛ اما در صورت عدم بازدید مناسب و روغن‌کاری صحیح، حتی ساختارهای بلبرینگی نیز دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند.

  می‌‌توان از چند بلبرینگ مختلف در کنار هم استفاده کرد  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 
  می‌‌توان از چند بلبرینگ مختلف در کنار هم استفاده کرد

  مهم‌ترین مواردی که باید در خرید بلبرینگ مخصوص ریل در نظر بگیرید

  تهیه یک ساختار ریلی با بلبرینگ مرغوب، نیازمند آشنایی با مواردی همچون میزان باری که بر روی ریل قرار می‌گیرد، ‌ شناسایی فشارهای استاتیکی آنی و همچنین ضریب ایمنی مدنظر است. هر یک از این موارد می‌توانند در انتخاب نهایی کاربران تأثیر بگذارند. برای خرید بهترین محصول، باید از مشاوران متخصصی بهره بگیرید که سابقه کار روی چنین ساختارهایی را داشته باشند.

  هرچه میزان اصطکاک بین لینیر گاید و بلبرینگ بیشتر باشد، ‌ باید از بلبرینگ‌هایی با سایر بزرگ‌تر و ساچمه‌های قوی‌تر استفاده شود. علاوه بر این، نوع بلبرینگ و ریل انتخابی تأثیر مستقیمی بر نحوه رانش، نیروهای اینرسی و همچنین سرعت حرکت ریل دارند.  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  اهمیت روغن‌کاری

  کلیه ساختارهایی که با نیروی اصطکاک دست‌وپنجه نرم می‌کنند، باید طی بازه‌های زمانی مشخص روغن‌کاری شوند. روغن به بلبرینگ‌های موجود در ساختار مختلف کمک می‌‌کند تا حرکت بسیار نرم‌تری داشته باشند و حتی در صورت افزایش فشار از سمت لینیر گاید، دفرمه نشوند. علاوه بر روغن، ‌ باید بلافاصله پس از تکمیل ساخت ریل با بلبرینگ، نسبت به گریس‌کاری آن اقدام کنید. گریس نیز همانند روغن نقشی اساسی در زمینه افزایش عمر محصول و جلوگیری از اختلالات حرکتی ایفا می‌کند.

  بهترین نوع گریس برای انجام این کار، گریس ضدخوردگی است. این نوع گریس‌ها دارای ترکیبات ویژه‌ای هستند که ساختار بلبرینگ و لینیر گاید را از عواملی همچون زنگ‌زدگی، خوردگی به دلیلی رطوبت و… حفظ می‌کنند. در ساختار بعضی از بلبرینگ‌ها از پلاستیک نیز استفاده می‌شود. برای تمیزکردن چنین محصولاتی نباید از پاک‌کننده‌هایی کمک بگیرید که دارای مواد آلی هستند؛ زیرا این پاک‌کننده به طور کامل بخش پلاستیکی را تخریب می‌کند.  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  بلبرینگ‌های موجود باید به‌صورت دوره‌ای بررسی شوند  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 
  بلبرینگ‌های موجود باید به‌صورت دوره‌ای بررسی شوند

  سخن پایانی

  امروزه استفاده از ریل‌های حرکتی مکانیزه در ساختارهایی که نیاز به انتقال حجم‌های عظیمی از بارهای مختلف در آن‌ها وجود دارد، افزایش یافته است. همان‌طور که در ابتدای متن گفته شد، مهم‌ترین بخش چنین ساختارهایی، بلبرینگ‌های موجود در قسمت انتهایی ریل‌های مذکور است.  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  بهره‌گیری از بلبرینگ‌های ریلی بی‌کیفیت نه‌تنها موجب هدررفت وقت و هزینه شما می‌شود، بلکه پس از ماه‌های نخست به‌کارگیری ریل‌‌های مدنظر، ساختار آن‌ها در هم فرو می‌ریزد. ردا صنعت با بهره‌گیری از برترین متخصصان موجود در زمینه طراحی و ساخت ریل با بلبرینگ‌، مفتخر است کلیه ابزارهای موردنیاز جهت تهیه چنین ساختارهایی را با بهترین قیمت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهد.  جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید (فروش ) انواع بلبرینگ ریل واگن با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «بلبرینگ ریل واگن»

  1. بازتاب: نکاتی درباره خرید بلبرینگ - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader