ردا صنعت
قیمت بلبرینگ

شناخت انواع, کاربرد و قیمت بلبرینگ ها

 • بسیاری از قطعات مکانیکی که در صنعت کاربرد دارند همواره به دلیل اصطکاکی که بین آنها وجود دارد، دچار آسیب می‌شدند. صنعت‌کاران برای حل این مشکل از بلبرینگ استفاده کردند تا میزان ساییدگی و فرسایش بین قطعات را به حداقل برسانند. بلبرینگ در اصل یک یاتاقان توپی است که وظیفه دارد تا اجسامی که وزن سنگینی دارند را به چرخش دربیاورد.

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  بلبرینگ قادر است تا بارهای محوری، شعاعی را تحمل کند. بلبرینگ‌ها باتوجه‌به تنوع زیادی که دارند در بخش‌های مختلف صنعت کاربرد گسترده‌ای دارد. در این مقاله قصد داریم تا به سؤال بلبرینگ چیست بپردازیم و در کل بدانیم که کارکرد اصلی این وسیله چیست و با انواع مختلف آن آشنا شویم.

  قیمت بلبرینگ
  انواع بلبرینگ بزرگ و کوچک

  انواع بلبرینگ

  هر مجموعة صنعتی که تصمیم دارد تا کار خود را شروع کند، برای راه‌اندازی و سرویس‌کاری دستگاه‌های خود همواره به بلبرینگ نیاز پیدا می‌کند. باتوجه‌به تنوع زیادی که در بین بلبرینگ‌ها وجود دارد، شاهد بلبرینگ‌های مختلف با کاربردهای متفاوتی در بازار هستیم. در سطح شهر مراکزی وجود دارد که می‌توانید برای خرید بلبرینگ و بلبرینگ‌های صنعتی به آنجا مراجعه کنید.


  آشنایی با انواع بلبرینگ


  مراکز فروش رسمی بلبرینگ با دارابودن انواع مختلف بلبرینگ نیاز مشتریان را تأمین می‌کند. اختراع بلبرینگ‌های صنعتی توانست نیاز صنعت به این وسیله را تأمین کند. برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین بلبرینگ باید تمام بلبرینگ فروشی‌های بازار را بررسی کنید تا متناسب با کار خود بهترین بلبرینگ را انتخاب کنید.

  متریال بلبرینگ چیست

  بلبرینگ‌ها از آلیاژهای مختلفی ساخته می‌شوند و هر بلبرینگ باتوجه‌به آلیاژی که از آن ساخته می‌شود به بلبرینگ‌های باکیفیت و با درجة مقاومت بالا و پایین دسته‌بندی می‌شود. برای ساخت بلبرینگ از آلیاژهایی مثل، فولاد، استیل، فولاد کروم دار ساخته می‌شود. کاربرد آلیاژهای باکیفیت در ساخت بلبرینگ باعث می‌شود تا بلبرینگ نسبت به روغن‌کاری یا گریس‌کاری از خود واکنش نشان ندهد؛ زیرا بسیاری از آلیاژهای نامرغوب نسبت به گریس واکنش نشان می‌دهند و دچار خوردگی و فرسایش می‌شوند.

  کاتالوگ بلبرینگ

  شرکت های متعددی در سطح دنیا اقدام به تولید بلبرینگ های متنوعی در اشکال و سایزهای مختلفی می کنند. این شرکت ها در سایت های خود تولیدات خود را در قالب کاتالوگ هایی با فرمت پی‌دی‌اف در سایت خود منتشر کرده تا مشتریان خود را با آخرین‌مدل‌های بلبرینگ ها آشنا کنند. در این کاتالوگ ها تصویر انواع مدل‌های بلبرینگ با تمام مشخصات وجود دارد. مشتریان با دیدن این کاتالوگ بلبرینگ می توانند خرید مطمئن تری داشته باشند.

  قیمت بلبرینگ
  استفاده از انواع بلبرینگ در دستگاه‌های صنعتی

  تشخیص بلبرینگ اصلی

  باتوجه به اینکه کل کار یک مجموعه صنعتی توسط دستگاه های آن انجام می شود لذا حتماً باید نسبت به تأمین لوازم کاربردی این دستگاه ها توجه لازم را داشته باشید. یکی از وسایل کاربردی و مهم دستگاه های صنعتی بلبرینگ است. خرید بلبرینگ اصلی باعث میشود تا دستگاه راندمان مثبت خود را داشته باشد. انتخاب بلبرینگ های بی کیفیت و تقلبی باعث خرابی و حتی واردشدن آسیب های جدی به دستگاه میشود.

  بهتر است بلبرینگ ها را از مراکز فروش معتبر خریداری کنید. راه های دیگری مثل نوع بسته‌بندی، کشور سازنده بلبرینگ، شکل و رنگ جعبه بلبرینگ، قیمت بلبرینگ، توجه به کاتالوگ و نوشته های روی آن جزء روش هایی است که می‌توان در تشخیص اصل یا تقلبی بودن بلبرینگ مؤثر باشد.

  قیمت بلبرینگ

  باتوجه‌به اینکه بسیاری از بلبرینگ‌های موجود در بازار ساخت کشورهای خارجی هستند. حتی بسیاری از مواد اولیه‌ای که در ساخت بلبرینگ های داخلی استفاده شده نیز از خارج تأمین می-شود؛ بنابراین این دسته از عوامل روی قیمت نهایی بلبرینگ تأثیر می گذارد.

  باتوجه به موارد ذکر شده بهتر است قبل از خریدن بلبرینگ استعلام قیمت انجام دهید و قیمت آن را از چند جا سؤال کنید و لیستی از قیمت‌ها تهیه کنید و متناسب با دستگاه خود مناسب ترین بلبرینگ را خریداری کنید. باتوجه‌به اینکه بلبرینگ جزء آن دسته از قطعاتی بوده که مدام نیازمند رسیدگی و چک شدن دارد، بهتر است تا قبل از اینکه برای بلبرینگ دستگاه مشکلی پیش آید به آن رسیدگی شود.

  قیمت بلبرینگ
  نمایی از اجزای سازنده بلبرینگ

  قیمت بلبرینگ آنلاین

  در سایت های مختلفی فروختن بلبرینگ به‌صورت آنلاین انجام می شود و برخی از سایت های دیگر قیمت بلبرینگ را به‌روز شده در سایت خود قرار می دهند. برای اینکه بتوانید بلبرینگ را با قیمت مناسبی خرید کنید، میتوانید به این سایت‌ها مراجعه کنید. در این سایت ها میتوانید هزینه بلبرینگ آنلاین را داشته باشد و برای خرید آن نیز به‌صورت آنلاین اقدام فرمایید. همچنین برای استعلام قیمت بلبرینگ باید به بازار هم سر بزنید و قیمت ها را با سایت مقایسه کنید.

  فروش بلبرینگ

  برای فروختن بلبرینگ باید به چندین عامل توجه داشته باشید تا بتوانید مشتری های دائمی برای خود ایجاد کنید. جنس و کیفیت متریال بلبرینگ یکی از عوامل مهمی است که در فروش آن تأثیر دارد. از طرفی برند و کشور سازنده بلبرینگ نیز در فروختن بلبرینگ تأثیر دارد؛ زیرا بسیاری از افراد از برندهای معروف و کشورهایی که صاحب تکنولوژی مدرن هستند و کارنامه خوبی در این حوزه دارند خرید میکنند.

  یکی دیگر از عواملی که در فروش تأثیر دارد خدمات پس از فروش است. خدمات پس از فروش یکی از فاکتورهای مهمی محسوب میشود که در فروش بلبرینگ مؤثر است. خدمات پس از فروش یکسری از خدماتی است که بسیاری از خریداران به دنبال آن هستند تا پس از خریدن بلبرینگ اگر به مشکلی برخوردند بتوانند مشکلشان را حل کنند.

  فروشگاه اینترنتی ردا صنعت
  استفاده از بلبرینگ های اصلی و مرغوب در ماشین‌آلات

  بلبرینگ کف گرد

  بلبرینگ های کف گرد به‌گونه‌ای ساخته شده است که قابلیت این را دارد که بارهای محوری را تحمل کند. اگر قصد دارید برای مجموعه خود بلبرینگ کف گرد تهیه کنید حتماً باید توجه داشته باشید که نیروهای مجموعه شما از نوع شعاعی نباشد؛ زیرا این نوع از بلبرینگ ها اگر تحت بارهای شعاعی قرار بگیرد سریعاً خراب میشود و از کار می افتد. بلبرینگ مدل کف گرد یک نوع بلبرینگ صنعتی محسوب میشود که کاربرد فراوانی در صنعت دارد.


  بررسی و تحلیل ویژگی‌های مهم بلبرینگ


  بورس بلبرینگ

  بسیار از افراد برای تأمین بلبرینگ های مجموعه خود به دنبال بورس اصلی بلبرینگ هستند تا بتوانند بلبرینگ ها را به‌صورت عمده و با قیمت پایین خریداری کنند. بورس بلبرینگ در خیابان سعدی جنوبی تهران قرار دارد و بسیاری از تأمین‌کننده‌ها در سطح کشور از این بورس خریداری میکنند. از مزیت های خریدن بلبرینگ از بورس این است که امکان خرید عمده وجود دارد و بلبرینگ های باکیفیت و اصلی با قیمت مناسب در آنجا عرضه میشود. پخش بلبرینگ به‌نوعی جزء وظایف بورس بزرگ بلبرینگ نیز به شمار می‌آید.

  خرابی بلبرینگ

  یکی از دلایل مهمی که باعث خرابی بلبرینگ میشود عدم گریس‌کاری و رسیدگی مستمر به آن است. علت آن هم این بوده که بلبرینگ از قطعات مختلفی نظیر ساچمه است که این بخش نیاز زیادی به گریس‌کاری دارد و بی توجهی به آن باعث ساییدگی و خراب‌شدن ساچمه‌ها و در کل خرابی بلبرینگ میشود.

  فروشگاه اینترنتی ردا صنعت
  گریس‌کاری مستمر مانع خرابی بلبرینگ

  نتیجه‌گیری کاربرد و قیمت بلبرینگ

  بلبرینگ ها جزء آن دسته از قطعات کاربردی محسوب میشود که در صنعت استفاده گسترده ای دارد. این قطعه باعث جلوگیری از ایجاد اصطکاک و ساییدگی در بین قطعات مکانیکی یک دستگاه میشود. بلبرینگ ها تنوع زیادی دارند و از سایزهای کوچک مینیاتوری تا سایزهای بزرگ‌تری موجود هستند. که صنعت‌کاران باتوجه‌به نیاز خود از آنها استفاده میکنند. برای جلوگیری از ساییدگی و فرسایش قطعات داخلی بلبرینگ حتماً باید گریس‌کاری شود.

  استفاده از آلیاژهای مرغوب در ساخت بلبرینگ صنعتی باعث میشود تا طول عمر مفید بلبرینگ بالا رود و در مقابل گریس و روغن از خود واکنش منفی نشان نمیدهد. بورس بلبرینگ واقع در خیابان سعدی جنوبی تهران قرار دارد و محل مناسبی برای خریدهای عمده است. بیشتر افراد خریدهای عمده خود را از این مرکز انجام میدهند و بلبرینگ های با تعداد بالا را با قیمت های مناسبی خریداری میکنند. سرویس‌کاری و مراقبت از بلبرینگ بسیار مهم است؛ زیرا غفلت از آن باعث خرابی و ازرده‌خارج شدن بلبرینگ می شود.آشنایی با انواع بلبرینگ    کنس بلبرینگ و جایگاه آن در آناتومی بلبرینگ

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  جهت استعلام قیمت و یا خرید لطفا با ردا صنعت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  2 دیدگاه دربارهٔ «شناخت انواع, کاربرد و قیمت بلبرینگ ها»

  1. بازتاب: کاربرد بلبرینگ - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  2. بازتاب: بلبرینگ خطی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader