ردا صنعت
سقف‌های کاذب پلکسی قیمت مناسبی دارند

سقف کاذب پلکسی یا طلقی

 • سقف‌های کاذب در سال‌های اخیر طرف‌داران بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. دلیل این امر را می‌توان با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالای آن‌ها مرتبط دانست. سقف کاذب پلکسی یا طلقی یکی از انواع مختلف سقف کاذب محسوب می‌شود که دارای برتری‌های فراوانی است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع سقف‌ها می‌توان به قابلیت رنگ‌پذیری بی‌نظیر آن‌ها اشاره کرد. سقف‌های کاذب پلکسی یا طلقی انتخاب مناسبی برای افرادی هستند که قصد دارند فرایند نصب سقف‌های کاذب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پایان برسانند. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  این نوع سقف‌ها دارای ترکیبات ویژه‌ای هستند که موجب افزایش مقاومت آن‌ها شده است. در واقع دلیل نام‌گذاری این نوع سقف‌های کاذب، به وجود همین ترکیبات ویژه مربوط می‌شود. در این مطلب قصد داریم اطلاعات کاملی را در مورد این مدل محبوب از سقف‌های کاذب به شما عزیزان ارائه کنیم. شناخت این موارد به شما کمک می‌کند تا هنگام انتخاب یک سقف کاذب پلکسی، بهترین محصول موجود را برگزینید. در ادامه با ما همراه باشید.

  سقف‌های کاذب پلکسی یا طلقی چیست؟ 

  بسیاری از افراد با سقف‌های کاذب آشنا هستند. این نوع سقف‌ها به‌صورت یکپارچه تهیه می‌شوند و به همین دلیل حمل‌ونقل و به‌کارگیری آن‌ها به آسان‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. از سقف‌های کاذب می‌توان در ساختارهای اداری، مسکونی، تجاری،‌ ورزشی و… استفاده کرد. این نوع سقف‌ها به دلیل مقاومت بالا، عمری طولانی دارند. در این بین، سقف کاذب پلکسی یا طلقی را می‌توان بهترین نوع سقف کاذب دانست.

  سقف‌های کاذب پلکسی یا طلقی به‌وسیله یک نوع پلی‌کربنات بسیار ویژه ساخته می‌‌شوند که به ‌آن‌ها یک حالت شیشه‌ای می‌دهد. میزان عبور نور از سقف در این نوع سقف‌ها بسیار مناسب است. البته کاربر می‌تواند بین مدل‌های مختلف، سقف پلکسی مدنظر خود را انتخاب کند. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  جهت ساخت این نوع سقف‌های کاذب پلی‌کربنات را در دمای بسیار بالایی ریخته‌گری می‌کنند و سپس به قالب‌های مربوطه انتقال می‌دهند. در طی این فرایند ترکیبات دیگری نیز به پلی‌کربنات افزوده می‌شود تا میزان مقاومت آن افزایش یابد. سقف‌های کاذب پلکسی یا طلقی ظاهری شبیه به شیشه دارند؛ اما در باطن بسیار مستحکم‌تر هستند. این استحکام به دلیل ضخامت بالای آن‌ها است. به‌طورکلی در بهترین نمونه‌های این نوع سقف‌ها، ضخامت مربوطه ممکن است از چهل میلی‌متر نیز فراتر رود!

  تصویری از به‌کارگیری سقف‌های کاذب پلکسی در منزل مسکونی جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 
  تصویری از به‌کارگیری سقف‌های کاذب پلکسی در منزل مسکونی

  ساختار کلی سقف‌های پلکسی یا طلقی چگونه است؟ 

  برخلاف سایر سقف‌های کاذب، سقف کاذب پلکسی یا طلقی به‌صورت یک تکه عرضه می‌‌شود. این امر مزایای خود را دارد؛ اما به طبع کارکرد کلی این نوع سقف‌ها را کمی محدودتر می‌کند. برای مثال نمی‌توان از سقف‌های کاذب پلکسی یا طلقی در محیط‌هایی استفاده کرد که ابعاد سقف بیش از حد بزرگ باشد.

  سقف‌های پلکسی یا طلقی یک گزینه مناسب برای فضاهای بسته با اندازه سقف نسبتاً کوچک هستند. از جمله این فضاها می‌توان به مواردی همچون سرویس‌های بهداشتی، حمام، آشپزخانه‌ها و… اشاره کرد. به دلیل استفاده از پلی‌کربنات ویژه در این سقف‌ها، حتی پس از شکسته شدن بخشی از سقف، خطری متوجه کاربران نمی‌شود؛ زیرا تکه‌های شکسته شده مثل شیشه برنده نیستند. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های ساختاری این نوع سقف‌ها، قابلیت تعویض بخش‌های ماژولار است. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد در زمان شکسته شدن یک بخش خاص از سقف بتوانید بخش مربوطه را در زمان کوتاهی تعویض کنید. در واقع آسیب دیدن یک بخش منجر به شکسته شدن کل محصول نمی‌شود.

  ساختار مقاوم سقف کاذب پلکسی یا طلقی از این نوع سقف در برابر مواردی همچون رطوبت شدید، باران، افزایش یا کاهش دما به شکل متغیر و… نگهداری می‌‌کند. در بعضی از مدل‌های سقف کاذب پلکسی یک لایه مقاوم در برابر اشعه UV خورشید نیز به کار می‌رود. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  سقف‌های کاذب پلکسی در اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 
  سقف‌های کاذب پلکسی در اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند

  روش نصب سقف‌های پلکسی یا طلقی در محل مدنظر

  روش نصب این نوع سقف‌های کاذب تفاوت چندانی با سایر سقف‌ها ندارد. البته بهتر است پیش از به اتصال سقف، نوع نورپردازی پشت سقف تعیین شود. امروزه معمولاً از نورهای ال‌ای‌دی در بخش پشتی سقف‌های پلکسی یا طلقی استفاده می‌کنند. این نوع نورها دارای روشنایی فوق‌العاده‌ای هستند و خوشبختانه مصرف انرژي بالایی ندارند.

  پیش از نصب یک سقف باید مواردی همچون کلیپس مربوطه، کرنربید و… مورد بررسی قرار بگیرند تا در صورت وجود مشکل، نسبت به تعویض قطعه مربوطه اقدام شود. سقف‌های پلکسی یا طلقی به‌صورت یکپارچه منتقل شده و پس از اندازه‌گیری فضای مدنظر، به قطعات کوچک‌تر تقسیم می‌شوند. توصیه می‌کنیم برای نصب این نوع سقف‌ها از متخصصان مجرب بهره بگیرید؛ زیرا به‌کارگیری این نوع سقف‌ها به دلیل ظرافت آن‌ها کمی پیچیده‌تر از سقف‌های عادی است.

  سقف‌های کاذب پلکسی تنوع زیادی دارند جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 
  سقف‌های کاذب پلکسی تنوع زیادی دارند

  قیمت سقف‌های پلکسی یا طلقی

  بسیاری از افراد تصور می‌کنند که به دلیل ظاهر شفاف و مقاومت خوب سقف کاذب پلکسی یا طلقی، قیمت این محصول نسبت به سایر سقف‌های کاذب بالاتر است. این در حالی است که قیمت چنین محصولاتی باتوجه‌به مزایای بسیار و همچنین کیفیت ساخت بالای آن‌ها بسیار مناسب به نظر می‌رسد. قیمت سقفی که قصد دارید آن را خریداری کنید به‌صورت مستقیم با ابعاد محل مدنظر شما مرتبط است. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  البته باید توجه داشته باشید که میزان هزینه موردنیاز جهت نصب سیستم روشنایی در بخش پشتی این سقف‌ها به‌صورت جداگانه محاسبه می‌شود. به‌طورکلی می‌توان گفت سقف‌های پلکسی یا طلقی در مقایسه با سایر سقف‌های موجود (سقف‌های آلومینیومی، سقف‌های کنافی، سقف‌های پنلی و…) کم‌تر است. همه کاربران می‌توانند با هر بودجه‌ای نسبت به تهیه سقف کاذب پلکسی یا طلقی با ابعاد مدنظر خود اقدام کنند.

  سقف‌های کاذب پلکسی قیمت مناسبی دارند جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 
  سقف‌های کاذب پلکسی قیمت مناسبی دارند

  سخن پایانی

  سعی کردیم در این متن به طور کامل همه اطلاعات موردنیاز در زمینه آشنایی با سقف‌های کاذب پلکسی یا طلقی را به شما عزیزان ارائه کنیم. امروزه استفاده از این نوع سقف‌های کاذب تقریباً در هر محیطی امکان‌پذیر است و کاربران هیچ‌گونه محدودیت خاصی در این زمینه ندارند. به‌کارگیری سقف‌های کاذب پلکسی بسیار راحت است و نیاز نیست ابزار جانبی خاصی خریداری شود. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  به‌جرئت می‌توان گفت اصلی‌ترین برتری سقف کاذب پلکسی یا طلقی نسبت به سایر سقف‌های کاذب موجود، نصب سریع‌ آن‌ها است. ردا صنعت به‌عنوان یکی از برترین عرضه‌کنندگان ابزارها و محصولات ساختمانی، کاربران عزیز را در زمینه تهیه بهترین محصولات موجود در بازار با نازل‌ترین قیمت ممکن همراهی می‌‌کند. جهت دریافت قیمت، خرید (فروش) و مشاوره اجرای سقف کاذب پلکسی طلقی با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader