ردا صنعت
سقف‌های کشسان مزایای بسیار بیشتر نسبت به سقف‌های عادی دارند.

سقف کشسان

 • در سال‌های اخیر استفاده از سقف‌های کاذب به شدت محبوب شده است. ویژگی‌های جذاب و قیمت بسیار مناسب را می‌‌توان دلیل این محبوبیت دانست. سقف کشسان از جمله سقف‌های کاذب به شمار می‌آید و در ساختمان‌های تجاری،‌ مسکونی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  یکی از ویژگی‌های بسیار خوب سقف‌های کسشان، عدم وابستگی آن‌ها به محیط مدنظر کاربر است، در واقع کاربران می‌توانند از این مدل‌ سقف‌ها در هر محیطی و با هر اندازه‌ای بهره ببرند. هزینه نصب چنین سقف‌هایی بسیار پایین بوده و در نتیجه هزینه کلی احداث بنا را کاهش خواهد داد.

  هزینه پایین نصب تنها بخش کوچکی از مزایای سقف‌های کسشان است. در این متن قصد داریم به مبحث آشنایی با سقف کشسان بپردازیم و مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع سقف کاذب را به شما معرفی کنیم. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  طرح های زیبا و چشم نواز با سقف کشتسان قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟
  طرح های زیبا و چشم نواز با سقف کشتسان

  سقف‌های کشسانی چه نوع سقفی هستند؟

  خوشبختانه در سال‌های اخیر مواد مصرفی برای ساخت بناهای مسکونی و تجاری تنوع بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. این تنوع کاملاً به خواسته مشتری بستگی دارد، به نحوی که هر کاربر می‌تواند با توجه به نیاز و محیط مدنظر خود، نسبت به خرید محصول مناسب اقدام کند.

  سقف یک بنا از مهم‌ترین قسمت‌های ساختمان به شمار می‌آید و نقشی اساسی را در زیبایی ساختمان بر عهده دارد. به هر میزان که سقف محل مدنظر زیباتر باشد و از طراحی بهتری بهره ببرد، طرح کلی بنا بیشتر به چشم خواهد آمد.

  همین اهمیت موجب شده تا انتخاب‌های بسیار گسترده‌ای پیش روی مشتریان قرار گیرد. به علت متریال‌های ویژه به کار رفته در سقف کشسان، این سقف نسبت به سایر گزینه‌های انتخابی کمی متفاوت‌تر است. سقف‌های کشسان به هیچ وجه گرد و غبار را به خود جذب نمی‌کنند و با گذشت زمان به هیچ وجه تغییر رنگ نمی‌دهند. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  طرح سقف‌های کشسانی را می‌توان با توجه به نیاز کاربر تغییر داد. رنگ‌آمیزی بر روی چنین سقفی بسیار راحت است و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود ندارد. کشسان بودن این مدل سقف‌ها به دلیل وجود ماده پی.وی.سی درون آن‌ها است. این ماده باعث ایجاد یک قابلیت کشسانی در سقف خواهد شد. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  سقف‌های کشسان مزایای بسیار بیشتر نسبت به سقف‌های عادی دارند. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟
  سقف‌های کشسان مزایای بسیار بیشتر نسبت به سقف‌های عادی دارند.

  نصب سقف‌های کشسان

  همان طور که در بخش قبلی گفته شد، مهم‌ترین تفاوت سقف‌کشسان با سایر سقف‌های موجود در بازار، قابلیت کشش و ارتجاعی بودن آن‌ها است. با دادن کمی گرما می‌توان پارچه سقف را به طور کامل کش داد و در مرحله بعد با استفاده از یک سری پروفیل مخصوص، سقف را نصب کرد.

  ممکن است تصور کنید این فرایند به مدت زمان زیادی احتیاج دارد ولی باید گفت که این‌گونه نیست. نصب سقف‌های کشسان در حداقل زمان انجام می‌گیرد و هزینه بسیار پایانی را به همراه خواهد داشت. پس از نصب سقف می‌توان نسبت به انجام نورپردازی درون سقف اقدام کرد.

  هزینه نصب سقف‌های کشسانی بسیار پایین است. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟
  هزینه نصب سقف‌های کشسانی بسیار پایین است.

  سقف‌های کشسانی از چه موادی ساخته شده‌اند؟

  متریال‌های موجود در مدل‌های مختلف سقف‌های کشسان کمی با همدیگر متفاوت هستند، اما ماده اصلی همه سقف‌های کشسان، P.V.C است. این ماده بیش از نود درصد یک سقف کشسان را تشکیل می‌دهد. ده درصد باقی‌مانده شامل موادی همچون پلاستی سایزر خواهد بود.

  علاوه بر پی. وی. سی، پلاستی سایزر نیز به قابلیت کشسانی سقف کمک می‌کند. ضخامت سقف مدنظر به مواد درونی سقف بستگی خواهد داشت. به طور معمول سقف‌های کشسانی ضخامتی بین 0.18 الی 0.25 میلی‌متر دارند. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  این ضخامت بسیار کم موجب شده تا حمل و نقل سقف‌های کشسانی بسیار آسان باشد. و بتوان از این مدل سقف در محیط‌های مختلفی استفاده کرد. یکی از مهم‌ترین نکات مربوط به سقف‌های کشسانی خاصیت آنتی‌باکتریال بودن آن‌ها است. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  به دلیل وجود ماده زینک اکساید (ZINK OXIDE) در درون سقف‌های کشسانی، این مدل سقف‌های می‌توانند به طور کامل تمامی باکتری‌های خطرناک و انواع قارچ را از بین ببرند. وجود کلر موجب شده تا این سقف‌ها در برابر آتش‌سوزی مقاوم باشند. و در هنگام وقوع چنین حوادثی به هیچ وجه خطری برای کاربران به وجود نیاید. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  سقف‌های کشسانی را می‌توان در محیط‌های مختلف به کار برد. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟
  سقف‌های کشسانی را می‌توان در محیط‌های مختلف به کار برد.

  مدل‌های مختلف سقف‌های کشسان

  سقف‌های کشسان نسبت به سایر مدل‌های سقف‌های کاذب از تنوع بیشتری برخوردار هستند. هر کاربر با توجه به نیاز و اندازه محیط مدنظر می‌تواند نسبت به خرید هر یک از مدل‌های سقف‌کشسان اقدام کند. انواع مختلف سقف‌های کاذب کشسانی عبارت‌اند از:

  • سقف کاذب کشسانی به صورت مات
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش ساتن
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش لاکر (LOCKER)
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش آیینه‌ای
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش شفاف (TRANSPARENT)
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش گلکسی (GALAXY)
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش برلیانت
  • سقف کاذب کشسانی با پوشش CLOUDS

   همان طور که گفته شد هر یک از مدل‌ها دارای ویژگی‌ها و طرح مخصوص به خود هستند. اگر قصد دارید سقف‌کشسان خود را به صورت تک رنگ نصب کنید، بهتر است از سقف کاذب کشسانی با پوشش لاکر استفاده شود. این مدل سقف در رنگ‌های بسیار متنوعی عرضه خواهد شد و شما می‌توانید رنگ دلخواه خود را از بین بیش از 150 رنگ مختلف انتخاب کنید.

  سقف‌های کشسانی آنتی‌باکتریال و ضد قارچ هستند. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟
  سقف‌های کشسانی آنتی‌باکتریال و ضد قارچ هستند.

  مهم‌ترین مزایای سقف‌های کشسانی نسبت به سایر سقف‌ها

  در قسمت قبلی متن توضیحاتی را در مورد مدل‌های مختلف سقف‌های کشسانی ارائه کردیم. در این بخش قصد داریم به مهم‌ترین مزایای استفاده از سقف‌های کشسانی، نسبت به سایر مدل‌های سقف کاذب بپردازیم. ویژگی‌های بسیار ویژه سقف‌های کشسانی موجب شده. تا این سقف انتخابی مناسب برای طیف وسیعی از کاربران باشد. از جمله ویژگی‌های سقف‌های کشسانی،‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان چاپ کردن هر مدل تصویر دلخواه کاربر بر روی سقف
  • امکان شست و شوی سقف به صورت کامل (بدون هرگونه خرابی و یا آسیب‌دیدگی)
  • امکان جدا کردن سقف و انتقال آن به محیط جدید
  • ضد آب بودن
  • وجود خاصیت آنتی‌باکتریال
  • عدم نشست گرد و غبار بر روی سقف
  • عمر طولانی سقف (بیش از پنجاه سال)

  سخن پایانی

  در این متن سعی کردیم به طور مختصر شما را با مدل‌های مختلف سقف‌کشسان آشنا کنیم. همان‌طور که مشاهده کردید این مدل‌ سقف‌های کاذب به دلیل نصب بسیار راحت و تنوع طرح بسیار زیاد،. می‌توانند گزینه‌ مناسبی برای جلوه دادن به محیط‌های تجاری و یا مسکونی باشند.

  نصب سقف‌ کشسان هزینه‌بر نیست و مدت زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. در هنگام خرید سقف‌های کشسانی همواره باید. به متریال‌های به کار رفته درون سقف دقت کنید. قاعدتاً هر چه کیفیت متریال‌های موجود بالاتر باشد، میزان دوام و عمر کلی سقف نیز بیشتر خواهد شد. قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف و دیوار سقف کشسان چیست؟.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader