ردا صنعت
تاور کرین و کاربردهای آن

تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت

 • شهر رشت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهرهای صنعتی کشورمان شناخته می‌شود؛ به همین علت از تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت به‌شدت استفاده می‌شود. از تاور کرین اغلب برای ساختمان‌سازی و ساختن برج‌های بلند و همچنین برای بالا و پایین بردن وسایل در کارگاه‌های مختلف یا پروژه‌های ساختمانی بهره برده می­شود؛ بنابراین بهتر است به طور کامل با این آسانسور کارگاهی و تاور کرین یا همان جرثقیل برجی و کاربرد آن‌ در شهر رشت آشنا شوید.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  معرفی شهر رشت و وضعیت صنعت در آن

  شهر رشت به‌عنوان یکی از 5 شهر صنعتی بزرگ ایران شناخته شده است. تأسیس این شهر در سال 1353 اتفاق افتاده و از آن زمان تاکنون در حال فعالیت است. به‌طورکلی در تمام شهر رشت صنایع مختلفی به فعالیت مشغول هستند. یکی از مهم‌ترین این صنایع، صنعت ساختمان‌سازی است. این صنعت به میزان زیادی برای فعالیت خود نیاز به تاور کرین دارد. همچنین ازدیاد کارگاه‌های مختلف در این شهر موجب شده است تا افراد مختلف به دنبال خرید آسانسور کارگاهی برای محل کسب‌وکار خود نیز باشند.

  رشت یکی از شهرهای روبه‌رشد صنعتی است که پروژه‌های گوناگونی در آن در حال ساخت هستند. در این شهر به‌وفور پروژه‌های جدیدی را مشاهده می‌کنید که نیاز به تاور کرین و آسانسور کارگاهی دارند؛ بنابراین در ادامه تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت را به شما معرفی خواهیم کرد.

  تاور کرین و کاربردهای مختلف آن

  تاور کرین به جرثقیل برجی نیز معروف بوده و مهم‌ترین کاربرد آن بالابردن اشیا و اجسام سنگین در هنگام ساخت ساختمان‌های بلند و برج‌ها است. ممکن است زمانی که در شهر گشت‌وگذار می‌کنید تاور کرین را دیده باشید. این محصولات همان جرثقیل‌های عظیم‌الجثه‌ای هستند که در کنار برج‌های نیمه‌کاره آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

  این جرثقیل‌ها باید از ساختمان‌ها بلندتر باشند تا بتوانند اجسام را تا محل موردنظر بالا ببرند و در محل مناسب قرار دهند. به دلیل بالا بودن قیمت تاور کرین‌ها اغلب کارفرماها برای ساخت ساختمان‌های خود این جرثقیل‌ها را اجاره می‌کنند. البته این مسئله به حجم پروژه و عظمت آن بستگی دارد. اگر پروژه بسیار بزرگ باشد ممکن است کارفرما اقدام به خرید تاور کرین کند.

  باید توجه داشته باشید، برای استفاده از تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت مسئله تعادل بسیار مهم است. برای اینکه تاور کرین تعادل مناسبی داشته باشد و سقوط نکند، پایه‌های آن باید داخل بتن و زمین قرار بگیرند. لازم به ذکر است که طول عمر این دستگاه‌ها بسیار زیاد است و می‌توان چند دهه از آن‌ها استفاده کرد.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تاور کرین و کاربردهای آن   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.
  تاور کرین و کاربردهای آن

  کاربردهای تاور کرین

  اغلب تاور کرین‌ها در شهر رشت دارای کاربری‌های متفاوتی هستند. ازجمله نمونه­های کاربرد تاور کرین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  • ساخت برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع
  • ساخت سیلوهای مختلف
  • حمل و جابه‌جایی بار در بندرها و گمرک
  • مونتاژ تجهیزات و ماشین‌آلات بسیار سنگین
  • حرکت‌دادن مواد مختلف در ساخت‌وساز
  اجزای مختلف تاور کرین   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.
  اجزای مختلف تاور کرین

  اجزای اصلی تاور کرین کدامند؟ 

  تاور کرین‌ها دارای اجزای مختلفی هستند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

  1. فلش یا همان بازوی تاور کرین: مسئولیت اصلی این بخش حمل و جابه‌جایی بارها است.
  2. واحد گردان یا همان قسمت کله‌قندی: این بخش کانتر و بازوی کانتر را نگه می‌دارد.
  3. سکشن‌های مخصوص ارتفاعی: این قسمت برای این تعبیه شده که به تاور کرین ارتفاع بدهد.
  4. پایه تثبیت و نگهدارنده

  معرفی آسانسور کارگاهی و کاربردهای آن

  بخش زیادی از پروژه‌های صنعتی و کارگاهی از این آسانسورها استفاده می‌کنند و نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. مهم‌ترین وظیفه آسانسورهای کارگاهی حمل و جابه‌جایی بار، کالا یا مصالح است. البته از این آسانسورها برای جابه‌جایی افراد مختلف که در پروژه مشغول به کار هستند نیز استفاده می‌شود. این نوع آسانسورها می‌توانند دسترسی به نقاطی را امکان‌پذیر کنند که ممکن است با پله یا سایر آسانسورها قابلیت دسترسی نداشته باشند.

  در مورد تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت می‌توان به مزیت‌ها و کارایی‌های بسیار زیاد این آسانسورها اشاره کرد که موجب تشویق تعداد زیادی از کارفرمایان شده تا بی‌توجه به قیمت آن‌ها، این وسیله بسیار پرکاربرد را برای پروژه‌های خود تهیه کنند. استفاده از این آسانسورها موجب افزایش ایمنی وسایل و افراد شده است؛ به‌طوری‌که می‌توان بارهای سنگین را با استفاده از آن‌ها حمل کرد و هیچ نوع نگرانی‌ از سقوط آن‌ها نداشت.

  با استفاده از آسانسورهای کارگاهی، می­توانید سرعت و امنیت را برای پروژه خود تأمین کنید و همچنین کارها را راحت‌تر انجام دهید. بهتر است برای تهیه و نصب این آسانسورها از افراد حرفه‌ای و کاربلد استفاده کنید؛ زیرا استفاده از افرادی که در کار خود متخصص نیستند ممکن است هزینه‌های سنگینی را برای شما به ارمغان بیاورد.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  آسانسور کارگاهی و کاربردهای اصلی آن   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.
  آسانسور کارگاهی و کاربردهای اصلی آن

  کاربرد آسانسورهای کارگاهی

  آسانسورهای کارگاهی دارای کاربردهای فراوانی هستند. ازجمله کاربردهای آسانسور کارگاهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  • استفاده در عملیات راه‌سازی
  • ساخت پل‌های مختلف
  • ساخت تونل در مناطق مختلف شهر رشت
  • عملیات ساختمانی
  • پروژه‌های عظیم و گسترده نفت و گاز
  • کاربرد در بندرها، کشتی‌رانی و کشتی‌سازی
  • استفاده در عملیات معادن

  اجزای آسانسور کارگاهی کدامند؟ 

  آسانسورهای کارگاهی دارای اجزای مختلفی است که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

  1. حفاظ اتاقک: مسئولیت آن محدودکردن محیط و حفظ امنیت است.
  2. نرده امگا: وظیفه باز و بسته کردن راه خروج را دارد.
  3. سوئیچ ایمنی: مانع سقوط می‌شود.
  4. پاراشوت: وجود این قطعه به‌عنوان یک مزیت در آسانسورها شناخته می‌شود. وظیفه آن جلوگیری از سقوط است.
  5. محدودکننده انتهای مسیر: درصورتی‌که آسانسورها این قطعه را نداشته باشند، ممکن است سوئیچ‌ها در آن به‌درستی عمل نکنند و موجب بروز مشکل در آن‌ها شوند.

  سخن آخر

  همان‌طور که گفته شد از تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت استفاده‌های گوناگونی می‌شود. رشت، به‌عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران، یکی از مراکز صنعتی کشور نیز محسوب می‌شود. از تاور کرین معمولاً برای جابه‌جایی بار و محصولات سنگین در پروژه‌های بزرگ و ساخت ساختمان‌های بلند و مرتفع استفاده می‌شود. آسانسور کارگاهی همچنین برای جابه‌جایی و حمل بار و افراد، در پروژه‌های مختلف، اعم از بزرگ و کوچک، مورداستفاده قرار می‌گیرد.   خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی رشت (گیلا)، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت»

  1. بازتاب: لوازم جانبی آسانسور های کارگاهی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  preloader