ردا صنعت
آسانسور کارگاهی

آسانسور کارگاهی

 • آسانسور کارگاهی یکی از مهم‌ترین سازه‌های مورد نیاز در راستای تسریع روند فعالیت‌های ساختمانی می‌باشد.لذا به کاهش هزینه‌های پروژه و شدت یافتن روند آن کمک شایانی می‌کند. این آسانسورها در ساخت تمامی برج‌ها، مراکز تجاری، اداری و تفریحی و آپارتمان‌ها قابل استفاده بوده و خطرات موجود برای نیروی انسانی را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  معرفی آسانسور کارگاهی

  آسانسور یا بالابر کارگاهی نوعی آسانسور است.که در صنایع معماری، حفر معادن، سدسازی، پروژه‌های شهرسازی و بنادر، جهت کاهش زمان به ثمر رسیدن پروژه و کاهش هزینه‌های موجود و همچنین کاهش خطرات ناشی از قرار گرفتن در ارتفاعات برای کارگران، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آسانسور با توجه به نیاز به قرار گرفتن در ارتفاعات زیاد در اکثر پروژه‌ها، این امکان را برای نیروی انسانی فراهم می‌کند.که در کوتاه‌ترین زمان در این ارتفاعات قرار بگیرند. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  انواع آسانسورهای کارگاهی

  بالابر کارگاهی با توجه به کاربرد و پروژه‌ای که باید در آن مورد استفاده قرار بگیرد،.به دو دسته آسانسور کارگاهی ثابت و متحرک تقسیم بندی می‌شود و هرکدام ویژگی‌ها و هزینه متفاوتی دارند. اما در نهایت در کاهش هزینه‌ها و تلفات دیگر بسیار موثر هستند.

  آسانسور کارگاهی ثابت

  نصب این نوع آسانسور با استفاده از حفر چاهک مخصوص در پروژه‌هایی انجام می‌شود که نیاز به یک آسانسور ثابت داشته و لزومی به جابه‌جایی آسانسور ندارند. این آسانسورها به عنوان جایگزینی برای آسانسورهای معمولی در ساختمان قرار می‌گیرند و پس از ساخت ساختمان یا هر پروژه دیگری، با آسانسور معمولی مسافربر جایگزین می‌شوند. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  نحوه کار آسانسور کارگاهی ثابت به این صورت است که فرد را به صورت افقی به ارتفاعات انتقال می‌دهد. قابلیت انتقال تعداد بالای افراد و انتقال سریع آن‌ها باعث می‌شود تا استفاده از این نوع بالابرها امری ضروری در ساخت برج‌ها و ساختمان‌های بلند تلقی شود. ساخت این نوع آسانسورها به گونه‌ای است که از آسانسورهای معمولی بسیار سریع‌تر بوده و باید تجهیزات ایمنی بیشتری در اختیار داشته باشند.

  آسانسور کارگاهی ثابت
  آسانسور کارگاهی ثابت
  آسانسور کارگاهی متحرک

  نصب این نوع آسانسورها نیازمند حفر چاهک نبوده و تنها نیاز به یک سطح شیبدار جهت حرکت آسانسور در ارتفاع دارد. استفاده از این نوع آسانسور در پروژه‌های گوناگون در سطح شهر که نیاز به استفاده طولانی مدت از آسانسور ندارند، نظیر تعویض نمای ساختمان، نصب لامپ‌های موجود در خیابان و تیر برق، حمل افراد در کارگاه‌ها و کارخانه‌های بزرگ با سقف بلند و همچنین پاک سازی شیشه‌های برج‌ها، مرسوم است.

  نحوه کار این بالابرها به این گونه است که قابلیت حمل افراد هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی را داشته و نقش پررنگی در سهولت ریزه کاری‌های ساختمانی و پروژه‌های سطح شهری و کاهش هزینه‌های مربوط به این پروژه‌ها دارند.

  آسانسور کارگاهی متحرک
  آسانسور کارگاهی متحرک

   

  تفاوت آسانسور کارگاهی با آسانسور معمولی

  ظرفیت آسانسورهای کارگاهی از آسانسورهای معمولی بیشتر بوده و توانایی حمل افراد در ارتفاعات بسیار بالایی را دارند. در حالی که آسانسورهای معمولی، در حمل افراد به ارتفاعات بسیار محدودند. ظاهر این دو آسانسور نیز با یکدیگر متفاوت است. به این صورت که در ساخت آسانسورهای معمولی از تزئیات و کابین استفاده می‌شود. در حالی که آسانسور کارگاهی فاقد هرگونه کابین دارای تزئینات است.

  کاربرد آسانسورهای کارگاهی این الزام را ایجاب می‌کند که تجهیزات ایمنی بیشتری از آسانسورهای معمولی در اختیار داشته باشند و نوع حفر چاهک مخصوص آسانسور و موتور و دیگر اجزای آسانسور در آن‌ها با یکدیگر متفاوت باشد. تجهیزات به‌کاررفته در ساخت بالابرهای کارگاهی به صورت زیر است:

  • نرده.امگا (نرده‌هایی که پس از ورود افراد، به روی آن‌ها بسته.می‌شود و مانع از فرود آن‌ها می‌شوند)
  • لیمیت سوئیچ (با نام دیگر سوئیچ ایمنی که در ابتدا و انتهای مسیر حرکت آسانسور نصب و حرکت آن را کنترل می‌کنند)
  • پاراشوت یا سیستم جلوگیری از سقوط آسانسور
  • قطعه محدودکننده.انتهای مسیر (که به عنوان جایگزینی در صورت عمل نکردن لیمیت سوئیچ طراحی می‌شود و از خروج آسانسور از انتهای مسیر جلوگیری می‌کند)

  کاربرد آسانسور کارگاهی

  همان طور که بدام اشاره شد استفاده از این آسانسورها در ساخت و طراحی پروژه‌های گوناگون، باعث کاهش هزینه‌های مربوط به حمل و نقل افراد و مصالح می‌شود و تلفات جانی را نیز کاهش می‌دهد. استفاده از این نوع آسانسورها عمدتا در پروژه‌های زیر مرسوم است:

  • انواع پروژه‌های ساختمان سازی و برج سازی
  • پروژه‌های راه سازی، شهرسازی و ترمیم سطح شهر
  • کلیه پروژه‌های سدسازی
  • پروژه‌های حفر و استخراج معادن
  • پاک سازی سطح برج‌ها
  • ساخت جاده‌ها
  • مرمت سطح ساختمان‌ها و آثار باستانی

  آسانسورهای کارگاهی، کاربردهای گوناگونی دارند که در ادامه.به پاره‌ای از آن‌ها اشاره می‌نماییم:

  • استفاده.در ساخت ساختمان‌ها برای حمل افراد و مصالح بین طبقات که ظرفیتشان با وزن مشخص و دارای کابین، درب و تجهیزات ایمنی مخصوص هستند.
  • حمل و نقل و جابه‌جایی بارهای سنگین در کارخانه‌ها و بنادر مانند حمل خودرو.
  • کاربرد به عنوان بالابر صنعتی در برج‌های صنعتی و نیروگاه‌ها و پروژه‌های راه سازی، شهرسازی و سدسازی.
  • استفاده در صنایعی که احتمال نشت گازهای اشتعال زا در آن‌ها زیاد است.
  • استفاده.از آسانسورهای پودری یا کاسه‌ای جهت انتقال مواد توده‌ای به دستگاه‌ها و بسته.بندی آن‌ها
  استفاده از آسانسورهای کارگاهی در ساخت برج‌ها
  استفاده از آسانسورهای کارگاهی در ساخت برج‌ها

   

  آسانسور کارگاهی آلیماک چیست؟

  آلیماک یکی از باسابقه‌ترین برندها در حوزه ساخت آسانسورهای کارگاهی است.که محصولاتش در صنایعی نظیر صنایع پتروشیمی و نفت وگاز، ساخت نیروگاه‌ها و دودکش‌های صنعتی و حفاری معادن مورد استفاده قرار می‌گیرد و حدود 30 الی 35 درصد در مصرف برق صرفه جویی می‌کند. علاوه بر این موارد وجود حفاظ هم برای آسانسور ثابت و هم متحرک، وجود گیربکس های مجهز به استقامت در برابر شوک‌های الکتریکی قوی، طراحی کابین با ابعاد بزرگ و سرعت بالا، از دیگر ویژگی‌های چشمگیر آسانسور کارگاهی آلیماک است. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  نمایی از آسانسور آلیماک
  نمایی از آسانسور آلیماک

   

  كدام مشاغل ها نياز به آسانسور كارگاهی دارند؟

  آسانسورهای كارگاهی را می توان در هر مکانی که کارگران ساختمانی نیاز به رسیدن ایمن و کارآمد به ارتفاعات مرتفع دارند را استفاده کرد. آسانسورهای كارگاهی معمولاً در محیط‌های بیرونی استفاده می‌شوند،اما می‌توان از آنها در داخل ساختمان نیز استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که انواع مختلفی از بالابر ساختمانی برای انواع مشاغل طراحی شده است.برخی از مشاغل كه نياز به آسانسور كارگاهی دارند:

  • سقف سازی و زیرسازی کار
  • رنگ آمیزی
  • تعمیر یا نصب برق و لوله کشی
  • نظافت ساختمان نماي بيروني ساختمان ها
  • انبارداری
  • نصب داربست
  • پیرایش درختان و محوطه سازی

  انواع آسانسور

  • آسانسورهای گازسوز

  آسانسورهای كارگاهی گازسوز که به عنوان بالابرهای احتراق داخلی (IC) نیز شناخته می شوند،رایج ترین نوع آسانسوركارگاهی است.

  بالابرهای گازسوز بیشترین قدرت و گشتاور را به خصوص در زمین های ناهموار در فضای باز دارند. به خاطر داشته باشید که لیفتراک های گازسوز نیاز به خرید منظم گازوئیل دارند، که به معنای هزینه های مداوم اضافی است. و گار مضر دارد.

  • آسانسورهای برقی

  آسانسورهای كارگاهی برقی برای کارکردن از منبع انرژی باتری استفاده می کنند، بنابراین هیچ بخار مضری منتشر نمی کنند. همچنین،به کارگران اجازه دسترسی به مناطق تنگ‌تر و سخت‌تر را بدهند. به این دلایل، آنها برای استفاده در داخل خانه یا خارج از منزل بر روی سطوح صاف، سنگفرش شده (مانند بتون) یا مناطق باریک عالی هستند. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  دلایل متعددی برای سودمند بودن بالابرهای الکتریکی وجود دارد. اولاً، به دلیل استفاده از باتری، نیازی به خرید مداوم بنزین ندارند،علاوه بر این، هيچ بخار سمي منتشر نمی کنند.با این حال، نقاط ضعف بالابرهای الکتریکی شامل این واقعیت است که آنها ظرفیت وزن کمتری دارند و شعاع چرخش کمتری دارند. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  • آسانسورهای هیبریدی

  آسانسورهای كارگاهی هیبریدی نیز با استفاده از دو منبع نیرو – ترکیبی از گاز و برق – کار می کنند. به عبارت دیگر، بالابرهای هیبریدی دارای موتور احتراق داخلی و همچنین باتری برای تامین انرژی هستند. بالابرهای هیبریدی برای تیم های ساختمانی که در فضاهای کاری مختلف کار می کنند، بهترین هستند.

  آيا خريد بهتر است یا اجاره آسانسور كارگاهی ؟

  از آنجا خريد تجهيزات سنگين ساختماني به شدت گران است.محبوبيت اجاره آسانسور كارگاهی به شدت در حال افزايش است. اما آیا واقعاً اجاره بیش از خرید مقرون به صرفه تر است؟ آیا اجاره آسانسور كارگاهی واقعاً برای كار شما بهترین گزينه است؟

  برای ارزیابی اینکه آیا اجاره تجهیزات ساختمانی برای شما و شرکت شما بهترین است،اين نكته را بايد در نظر بگيريد كه خريد تجهيزات سنگين نظير آسانسور كارگاهی هميشه با دردسر استهلاك مواجه است و هم اينكه بعد از اتمام پروژه دستگلاه ممكنه تا مدت ها بلا استفاده بماند،بنابراين اجاره اين تجهيزات سود مضاعفی برای شرکت های ساختمانی به همراه دارد. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  اجاره آسانسور كارگاهی به جای خرید مزایای دیگری نیز دارد،از جمله فرصت كاهش بسيار هزینه های تعمیر و نگهداری كه در حقيقت،اجاره به جای خرید تجهیزات سنگین یک سود خالص برای شرکت است.به طور طبیعی،به دلايل زيادي خرید تجهیزات خود به جای اجاره، منطقی تر است. در هر صورت انتخاب خريد يا اجاره بستگي به نيازهای كاری شما دارد.

   

  آسانسور کارگاهی
  آسانسور کارگاهی

  قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  برای اجاره آسانسور كارگاهی چه چیزهایی باید بدانم؟

  یکی از اولین مواردی که در مورد اجاره آسانسور كارگاهی باید به آن توجه کرد اینکه بايد آموزش لازم جهت راه اندازي و هدايت آسانسور را بلد باشيد.

  • محیط پروژه

  محیط پروژه را یادداشت کنید.ارائه جزئیات در مورد اینکه پروژه در داخل یا خارج از منزل،در زمین صاف یا یک تپه سنگی است و هر گونه اطلاعات دیگری در مورد محل کار خود را يادداشت كنيد. این اطلاعات زمینه ای به شرکت اجاره آسانسوركارگاهي اين امكان را مي دهد تا بهترین نوع را برای آن محیط توصیه کند.

  • نوع تجهیزات

  اولین چیزی که بايد در نظر بگيريد نوع تجهیزاتی است که نیاز دارید.مثلا تعيين كنيد برای انجام چه کاری به آسانسور نیاز دارید؟ و ارتفاع و وزن آن را اندازه گيري كنيد.

  • اندازه تجهیزات

  وقتی مشخص کردید به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارید،وقت آن است که کمی اندازه مورد نياز خود را بدست آوريد.مثلا،چه مقدار زمين براي ساخت و ساز داريد؟چه ميزان وزن را بايد بلند كرد؟چه ميزان ارتفاع براي بلند كردن اجسام نياز است؟ و حداقل يك معيار اندازه كلي و دقيق براي آن بدست آوريد. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  • پیوست های لازم

  اکنون که اندازه تجهیزات مورد نیاز خود را تعیین کرده اید،وقت آنکه پیوست ها را در نظر بگیرید.آیا پیوست هاي خاص براي راه اندازي و شروع كار با آسانسور كارگاهی نياز است.مي توانيد اين پيوست ها را در شركت هاي اجاره اي پيدا كنيد.

  • طول پروژه

  طول دوره پروژه بسیار مهم است،زيرا بر مدت زمان اجاره و هزينه هاي آن تاثير مي گذارد.بايد آسانسوركارگاهی را برای مدت زمانی که به آن نیاز دارید اجاره كنيد.خبر خوب اینکه قراردادهای اجاره آسانسور كارگاهی برای اجاره های کوتاه مدت و بلند مدت قابل تنظيم هستند.

  • برداشت یا تحویل

  در اجاره آسانسور كارگاهي بايد چندين نكته ديگر را در نظر بگيريد.به عنوان مثال،چگونه می خواهید آسانسوركارگاهی را از شرکت اجاره به محل مورد نظر برسانید؟ اگر راهی برای حمل و نقل وسایل ندارید،برخي شرکت های اجاره ای خدمات تحویل ارائه مي دهند.

  • بیمه نامه های حمایتی

  هر زمان که قرار است براي تجهیزات ساختماني نظير اجاره آسانسور كارگاهی اقدام كنيد.اگر تصادف، سرقت،خرا شدن يا موارد ديگر حتما بايد اين نوع تجهيزات پوشش بيمه ای داشته باشند.

  • آموزش اپراتور

  همانطور که قبلاً ذکر شد،تجهیزاتی که کرایه می‌کنید با اپراتور آموزش دیده ارائه نمی‌شوند،بنابراین باید نحوه کار با اين نوع تجهيزات را بدانيد.در برخی موارد،اگر شركت هاي اجاره ای افراد متخصص براي اجاره ندارند.بنابراين،اگر فرد آموزش ديده نداريد بايد اين مورد را در نظر بگيريد.همچنين،بسیاری از شرکت‌های اجاره‌ آسانسور كارگاهی آموزش‌هایی را براي استفاده از تجهيزاتشان ارائه مي دهند.

  سوالاتی که باید قبل از اجاره آسانسور كارگاهی بپرسید

  چطور آسانسوركارگاهی را تحويل مي دهيد؟

  از آنجايي كه كارفرما جدول زمانی دقيقي برای تحويل و به پايان رساندن كار دارد.بايد از زمان تحويل شركت اجاره تجهيزات و سياست هاي تحويل آن باخبر باشيد.مثلا آیا فقط روزهای خاصی مي توانيد آسانسور را تحویل بگیرید ؟آیا اصلاً نیاز دارید تا جدول زمانی خود را طوری تنظیم کنید که با زمان تحویل شرکت اجاره‌ای مطابقت داشته باشد؟ آیا برنامه تحویل بر مبلغی که می پردازید تأثیر می گذارد؟

  آیا شركت سوابق خدمات و برنامه تعمیر و نگهداری دارد؟

  از آنجايي كه ممكنه برخي آسانسورها كارگاهی ممكنه قديمي و منسوخ شده باشد.در واقع،برای ارائه تجهیزات قابل اعتماد و کارآمد،بسیاری از شرکت های اجاره آسانسوركارگاهی صرف نظر از قدیمی یا نو بودن تجهیزات، بايد خدمات تعمير و نگهداري را انجام دهند.همچنين،اطمینان ازآخرین تاریخ سرویس و تعمير و نگهداري آن مطلع شويد،تا آسانسور حين كار دچار خرابي و هزينه نشود.

  اگر قطعه ای از تجهیزات خراب شود چه اتفاقی می افتد؟

  حتی با وجود سوابق نگهداری بی عیب و نقص،واقعیت اینکه گاهی اوقات تجهیزات خراب می شوند. برای آماده شدن برای این وضعیت، همیشه خوب است که بپرسید اگر قطعه ای از تجهیزات در حین کار نیاز به تعمیر داشته باشد،آيا شركت اجاره آسانسور كارگاهی اين كار را تقبل مي كند.

  آيا امكان افزايش زمان اجاره وجود دارد؟

  اگر پروژه شما بیش از حد انتظار طول بکشد و بخواهيد مدت زمان پروژه را افزايش دهيد،بايد هزینه های مرتبط با آن و دستورالعمل هاي لازم را از شركت بپرسيد؟

  خط مشی صورتحساب شركت چيست؟

  اجاره آسانسور كارگاهي یک سرمایه گذاری بزرگ است،بنابراین دانستن جزئیات سیاست صورتحساب شركت بسیار مهم است.آیا پرداخت به صورت قسطي انجام مي شود يا به طور كامل.

  تفکیک هزینه ها برای هزینه اجاره چیست؟

  شرکت‌های اجاره‌ای احتمالاً ساختارهای قیمت‌گذاری متفاوتی دارند،بنابراین مهم است.ساختار قيمت گذاري چندين شركت های اجاره ای را مقايسه و بهترين را انتخاب كنيد. همچنين بررسي كنيد،چه هزینه هایی در هزینه اجاره لحاظ می شود؟ آیا هزینه های اضافی وجود دارد که بايد پرداخت كنيد؟

  آیا آموزش اپراتور از خدمات شركت است؟

  همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم، یکی از موارد مهمی که باید قبل از اجاره آسانسور كارگاهی بدانید آموزش اپراتور است.آیا شرکت اجاره‌ اي آموزش‌های مورد نیاز را ارائه می‌دهد؟

  قیمت آسانسور کارگاهی
  قیمت آسانسور کارگاهی

  نكاتي كه بايد در اجاره آسانسور كارگاهی در نظر بگيريد:

  هنگامی که به دنبال اجاره آسانسور كارگاهی هستید،بايد نوعي را انتخاب كنيد كه برای کار شما مناسب باشد.در حالی که اندازه یک فاکتور مهم است،باید نوع حرکت،ظرفیت وزن و منابع انرژی را نیز در نظر بگیرید.

  • محدودیت‌های فضا

  برخی آسانسورهاي كارگاهي برای فضاهای کوچک مناسب‌تر از بقیه هستند.به عنوان مثال،ساختمان‌های بلند و باریک به آسانسور كارگاهي متفاوتی نسبت به فضاهاي بزرگتر نیاز دارند.

  • ظرفیت وزنی

  قبل از اجاره آسانسور كارگاهی بايد از ميزان ظرفيت بارگيري آن مطلع باشيد،براي اين منظور تعداد کارگران،وسایل وتجهيزات که بايد داخل آسانسور قرارگيرند، را در نظر بگیرید.

  • نوع حرکت

  بالابرهای هوایی يا همان آسانسور كارگاهی تک دکلی یا چند دکلی هستند.ماشین های تک دکل فقط می توانند به صورت عمودی حرکت کنند،در حالی که دکل های متعدد امکان حرکت عمودی و افقی را فراهم می کنند،كه اين ويژگی برای كارهای ساختمانی بسيار مناسب است.

  • سازگاری با منبع تغذیه

  آسانسورهای كارگاهی از منابع انرژی مختلفي استفاده مي كنند.معمولا، موتورهای الکتریکی سر و صدا و آلایندگی ندارند.همچنین موتورهای دوگانه سوز بهترين انتخاب هستند.

  • شرایط محل کار

  در هنگام اجاره آسانسور كارگاهی بايد زمين مورد نظر خود را بررسي كنيد اينكه آيا زمین شیب دار و مشکل است یا ظریف و نرم ؟ سپس براين اساس شرایط نوع آسانسور مورد نیاز خود را تعیین كنيد.

  ریل آسانسورکارگاهی
  ریل آسانسورکارگاهی

  شناخت برندهای فعال در زمینه ساخت آسانسورهای کارگاهی

  امروزه ما در صنایع بزرگ و عظیم متفاوت نیاز داریم تا افراد و ابزارهای صنعتی را در امنیت کامل و با بالاترین سرعت جابه‌جا کنیم. از همین رو آسانسورهای کارگاهی با مشخصات و برندهای متنوع در بازار موجود هستند تا کار را برای ما ساده‌تر کنند. استفاده از بهترین برندهای آسانسور کارگاهی کمک می‌کند تا پروژه شما باکیفیت و ایمنی بیشتری پیش برود. درصورتی‌که با برندها و شرکت‌های سازنده این نوع آسانسورها آشنایی ندارید با ما همراه باشید تا بهترین‌های بازار را برایتان معرفی و بررسی کنیم.

  • اهرم کو

  یکی از بهترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های ایرانی فعال در زمینه ساخت تجهیزات بزرگ صنعتی و کارگاهی، مجموعه اهرم کو است. این شرکت برای متقاضیان خود آسانسورهای حرفه‌ای کارگاهی طراحی کرده است که می‌توانند با سرعت باورنکردنی 40 متر در دقیقه حرکت کنند. این در حالی است که نمونه‌های مشابه ساخته شده در چین و اروپا در بیشترین سرعت می‌توانند 32 متر در هر دقیقه حرکت می‌کنند. همچنین برای گیربکس‌های این آسانسورها از فناوری شوک گیر استفاده شده است.

  سوئیچ‌های بکار رفته در این آسانسور به‌صورت دابل هستند و ایمنی مضاعفی دارند. همچنین باید به ترمزهای پیشرفته مدل الکترومگنتیک اشاره کنیم که در کنار نرده‌های امگا و حفاظ‌های اطراف محل استقرار بر امنیت این وسیله می‌افزایند. این مجموعه یکی از برترین برندهای آسانسور کارگاهی بوده که در ایران مشغول به کار است. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  •  آسانسورهای شرکت استریم

  یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ و به نام در عرصه ساخت آسانسورهای کارگاهی با امنیت و ایمنی بالا مجموعه استریم است. این شرکت به تولید محصولات با قدرت‌ها و ظرفیت‌های متنوع معروف است و باتوجه‌به نیاز شما آسانسورهای مختلفی دارد. این شرکت در میان مهندسان و مجموعه‌های کارگاهی و عمرانی به‌عنوان ایستریم نیز شناخته می‌شود چهار مدل معروف آسانسور به متقاضیان ارائه می‌دهد. ساده‌ترین مدل آن به‌صورت تک‌کابین با ظرفیت حداکثر 12 نفر و بیشترین آن دو کابین با حجم 32 سرنشین است.

  • محصولات حرفه‌ای آلیماک

  در میان برندهای بین‌المللی سازنده آسانسور کارگاهی هیچ برندی به‌اندازه آلیماک شناخته شده نیست. این مجموعه کار خود را از شهر نوادا در ایالات متحده آغاز کرد و الان در همه جای دنیا دفتر ارائه‌کننده خدمات دارد. مهندسانی که در کلاس‌های جهانی مشغول به ساخت و نظارت بر پروژه هستند به‌ندرت برند دیگری جز این مورد را استفاده می‌کنند. این برند در بین برندهای آسانسور کارگاهی همواره بالاترین امتیاز را از متخصصان و مهندسان دریافت کرده است. این برند محصولات صنعتی متنوعی مثل جرثقیل‌های برجی را نیز تولید می‌کند.

  • آسانسورهای فوق ایمن آنکا

  یکی از اصلی‌ترین حوادث کارگاهی که معمولاً خسارات و تلفات زیادی دارد سقوط آسانسور است از همین جهت مجموعه بزرگ و بین‌المللی آنکا بیشترین تمرکز خود را روی بهبود امنیت آسانسورهایش گذاشته است. این برند در مقایسه با سایر مجموعه‌های بین‌المللی سابقه چندان زیادی ندارد اما به‌واسطه کیفیت بی‌رقیبی که برای محصولاتش ارائه می‌کند توانسته محبوبیت زیادی در میان برندهای آسانسور کارگاهی به دست آورد. این به کشورهای زیادی صادرات دارد و شما تقریباً می‌توانید در هرجایی این برند را پیدا کنید. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  • برند ایرانی سهندپاد با استانداردهای جهانی

  یکی دیگر از برندهای محبوب و بسیار پر طرف‌دار ایرانی که می‌توان آن را در رده برند آمریکایی معرفی کرد سهندپاد است. به علت تحریم‌ها و افزایش نرخ دلار، استفاده از آسانسورهای خارجی برای بسیاری از پروژه‌های داخلی صرفه اقتصادی ندارد اما این برند توانسته محصولاتی کاملاً استاندارد و در رده‌های جهانی تولید کند. ظرفیت‌های این آسانسورها بسیار متنوع بوده و طبق خواسته کارفرما تغییر می‌کند. این شرکت ایرانی همواره در صدد توسعه تکنولوژی‌های خود بوده و با اروپا و آمریکا همگام است.

  یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین محصولاتی که این گروه صنعتی موفق به تولید و فروش آن شده است آسانسورهای حرفه‌ای و بسیار کارآمد SPJ بوده که در این قسمت می‌خواهیم به گوشه‌ای از مشخصات آن اشاره کنیم. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول می‌توان مجهز بودن آن به پاراشوت و موتور مدرن اینورتر اشاره کرد. این محصولات توانایی جابه‌جا کردن بار مصالح مانند کیسه‌های گچ و سیمان، ابزار و ادوات ساختمانی و کارگاهی و نفرات را دارند. بالاترین وزن قابل جابه‌جایی در این محصول 2800 تن است.

  • آشنایی با گروه چینی GJJ

  همان‌طور که می‌دانید کشور چین صنعت بسیار گسترده‌ای دارد و در همه فیلدهای تخصصی وارد شده است. یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی در کشور چین که در میان برندهای آسانسور کارگاهی نام بسیار پرآوازه‌ای کسب کرده است گروه تولید و ساخت GJJ نام دارد. این شرکت ماشین‌آلات صنعتی و کارگاهی متنوعی می‌سازد و به علت کیفیت مطلوب و رعایت استانداردها موفق شده که در زمینه صادرات نیز دستاوردهای زیادی کسب کند. آسانسورهای این شرکت در کشورهای زیادی به کار برده می‌شود.

  آسانسور کارگاهی GJJ
  آسانسور کارگاهی GJJ
  • گروه صنعتی پاپسیران و محصولات متنوع آن

  ما در این مقاله برای شما علاوه بر معرفی و بررسی برندهای بین‌المللی به گروه‌ها و سازنده‌های مطرح ایرانی بسیاری نیز پرداخته‌ایم. یکی از شرکت‌های تخصصی صنعتی که در همه شاخه‌های بالابرها ورود کرده و محصولاتش را به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به متقاضیان ارائه کرده است مجموعه پاپسیران نام دارد. این شرکت ایرانی روی تولید و ساخت انواع بالابر با بهترین متریال و ایمنی مناسب تمرکز داشته و توانسته که جایگاه خوبی در بازار ایران به دست آورد.

   آسانسورهای این مجموعه در میان آسانسورهای بسیار پرقدرت شناخته می‌شود. آسانسوری که این شرکت برای متقاضیان تولید کرده است ظرفیت 1.5 تن بار را دارد. همچنین از دیگر خدمات پاپصیران می‌توان به فروش آسانسورهای کارگاهی از سایر برندها به‌صورت نو و دسته دوم نیز اشاره کرد. از مهم‌ترین برندهای ارائه شده در فروشگاه این شرکت می‌توان به گروه اهرم کو و حتی آسانسور 1.5 تن گروه ایستریم اشاره کرد. قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  امروزه صنعت ساختمان‌سازی و سایر صنایع بزرگ و پروژه‌های کارگاهی به ابزار و وسایل متنوعی نیاز دارند تا بتوانند بار، کارگران و مهندسان، ابزار و وسایل را جابه‌جا کنند. همین مسئله سبب به‌وجودآمدن شرکت‌های بزرگ سازنده آسانسورهای کارگاهی شده است. ما در این مقاله برای شمه به چند مورد از بهترین برندهای آسانسور کارگاهی اشاره کردیم. برندهای بسیار موفق ایرانی که توانسته‌اند در زمینه ساخت ماشین‌آلات و آسانسورها به کیفیت جهانی دست پیدا کنند نیز در این مقاله معرفی شدند.

  قیمت آسانسورکارگاهی فروش آسانسورکارگاهی آسانسورکارگاهی دست دوم اجاره آسانسور کارگاهی

  نتیجه گیری

  آسانسور کارگاهی از جمله ابزاری است که در ساخت برج‌ها و مرمت آن‌ها، حفاری معادن و پروژه‌های سطح شهری و ساخت نیروگاه‌ها، جهت کاهش زمان، منابع، برق، هزینه و تلفات جانی ناشی از قرار گرفتن در ارتفاعات، مورد استفاده قرار گرفته و انواع گوناگونی دارد. این آسانسورها با توجه به کاربرد خود دارای ویژگی‌ها و هزینه‌های مختلف بوده و ظرفیت بالایی در جابه‌جایی افراد و حمل و نقل بار و مصالح دارند.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

   

   

  قیمت آسانسورکارگاهی – آسانسورکارگاهی آلیماک – فروش آسانسورکارگاهی – قیمت آسانسورکارگاهی دست دوم – آسانسورکارگاهی دست دوم – آسانسورکارگاهی پاپصیران – قیمت آلیماک – انواع آسانسورکارگاهی  – قیمت آسانسورکارگاهی دست دوم – قیمت آلیماک – قیمت آسانسورکارگاهی آلیماک – آلیماک چیست – خرید تاور کرین – انواع آسانسورکارگاهی – آلیماک دست دوم –

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۳ رای

  9 دیدگاه دربارهٔ «آسانسور کارگاهی»

  1. بازتاب: قطعات تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان| قیمت خرید تاور کرین

  2. بازتاب: نصب و تعمیر آسانسور کارگاهی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان | آسانسور

  3. سلام
   لطفا به سایت ما سر بزنید
   خرید و فروش انواع آسانسور کارگاهی و تاورکرین
   تعمیرات اساسی آسانسور کارگاهی
   لیست قیمت انواع آسانسور کارگاهی
   تولید کننده انواع آسانسور کارگاهی در تناژ مختلف
   خرید و فروش انواع آلیماک نو و دست دوم
   بهترین خریدار آسانسور کارگاهی
   پایین ترین قیمت نصب آسانسور کارگاهی با تیم کاملا حرفه‌ای
   بازرسی آسانسور کارگاهی
   انواع قطعات یدکی تاور کرین و آسانسور کارگاهی
   هرچیزی که در رابطه با آسانسور کارگاهی میخواهید بدانید به سایت مراجعه ویا با شماره تماس بگیرید.

  4. سلام
   قیمت آسانسور کارگاهی 1.5 تن و 2 تن رو بهم میگین؟
   جنس هاتون گارانتی داره؟

  5. بازتاب: آسانسور صنعتی -قیمت آسانسور صنعتی - اجاره آسانسور صنعتی

  6. بازتاب: پیمانکار تأسیسات - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  7. بازتاب: تفاوت آسانسور صنعتی و کارگاهی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  8. بازتاب: تاور کرین و آسانسور کارگاهی در رشت - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  9. بازتاب: اجزای آسانسور - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader