ردا صنعت
تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان

تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان

 • تاور کرین که درواقع نوعی آسانسور ساختمانی است، در ساخت‌وساز ساختمان‌های بلند مورداستفاده قرار می‌گیرد. با کمک این دستگاه‌ها می‌توان وسایلی که پروژه‌های عمرانی و معماری به آن نیاز دارند را تا ارتفاع زیادی بالا برد. در صنعت تولید، مانند خودروسازی یا در بنادر، استفاده از تاور کرین بسیار رایج است که هدف از به‌کارگیری آن جابه‌جایی وسایل سنگین است. در این مقاله قصد داریم به بررسی تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان بپردازیم؛ پس با ما همراه باشید. خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی اصفهان، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  توضیحاتی درباره تاور کرین

  استفاده از آسانسورهای کارگاهی قدمتی دیرینه دارد. اگر بخواهیم نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم باید بگوییم آسانسورها اولین‌بار در یونان باستان با کمک چوب ساخته شدند. بعداً و با پیشرفت صنعت، ساخت آسانسورهای کارگاهی نیز پیشرفت کرد و امروزه مدل‌های متفاوتی از آن‌ها در دسترس هستند. تاور کرین‌های امروزی که در ایران نیز دیده می‌شوند، دارای مدل‌های متفاوتی‌اند که تحمل وزن‌های متغیری نیز دارند. تاور کرین‌ها می‌توانند از 2 تا 240 تن وزن را تحمل کنند که معمول‌ترین آن‌ها ظرفیت 8 تا 16 تن را دارند. خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی اصفهان، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  برای هدایت تاور کرین به فرد دارای صلاحیت و گواهینامه ویژه نیاز است تا بتواند اپراتور ویژه را کنترل کند. اخذ این گواهینامه دارای شرایط خاصی از جمله سلامت جسم و روان فرد، صحت سلامت چشم و گوش، گذراندن دوره عملی کار با دستگاه و گذراندن دوره‌ای ویژه مربوط به اصول باربری است. افرادی که به کارهای فنی علاقه دارند و از ارتفاع ترسی ندارند، می‌توانند این گواهینامه را اخذ کرده و در حرفه مربوط به تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان مشغول به کار شوند.

  تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان
  تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان

  معروف ترین تاورکرین‌ها 

  تاور کرین دارای برندهای مختلفی در دنیا است؛ اما یکی از این برندها در ایران محبوبیت بیشتری دارد. برند POTAIN در ایران بیشتر خریدوفروش شده و قطعات یدکی آن نیز به‌راحتی یافت می‌شوند. این برند فرانسوی بوده و از سال 2000 در کشور چین و تحت لیسانس این کشور، تاور کرین تولید می‌کند.

  تاور کرین کاربردهای متعددی دارد که تنها مربوط به ساختمان‌سازی نیستند. برای مثال تاور کرین در صنعت نفت، در ساخت مخازن نفتی، بیرون آوردن وسایل از داخل آب، بردن وسایل به داخل آب، برای ساختن زیردریایی‌ها و جابه‌جایی بار در زیر آب کاربرد دارند.

  خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی اصفهان، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  اجاره تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان
  اجاره تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان

  مزایا تاور کرین

  از مزایای این دستگاه علاوه بر توانایی بالا بردن وسایل سنگینی که چند تُن وزن دارند، این است که دستگاه پس از بلند کردن وسایل، توانایی عقب و جلو بردن و مانور دادن آن‌ها در ارتفاع را نیز دارد. همچنین تاور کرین می‌تواند بار را در شعاع 360 درجه جابه‌جا کرده و در نقاط مورد نظر خالی کند. این دستگاه دارای میکروسوئیچ‌هایی است که از بلند کردن وسایلی که دارای وزنی بیشتر از تحمل آن هستند، جلوگیری می‌کنند.

  این میکروسوئیچ‌ها به طور خودکار دستگاه را قطع می‌کنند و اجازه حمل بار را به اپراتور نمی‌دهند. این ویژگی سبب می‌شود عمر دستگاه بالا برود و آسیب‌های احتمالی کمتری به آن وارد شوند. از دیگر مزایای تاور کرین این است که می‌توانید پس از خرید، توانایی‌های آن را بالا ببرید. برای مثال با نصب و اضافه‌کردن سکشن به دستگاه تاور کرین می‌توان ارتفاعی که دستگاه می‌تواند بار را بالا ببرد، افزایش داد. این کار نیاز به مهارت و تخصص دارد و باید بادقت و اصول درستی انجام پذیرد.

  تاور کرین‌ها طول عمر بالایی دارند و سال‌های سال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. با استفاده درست، تعمیر و تعویض به‌موقع قطعات و با به‌کارگرفتن اپراتور متخصص می‌توان تا 50 سال نیز از تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان استفاده کرد. قطعات تاور کرین نیز در ایران موجود هستند و می‌توان از شرکت‌های معتبر خریداری کرد.

  تاور کرین در اصفهان
  تاور کرین در اصفهان

  انواع تاور کرین

  تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان دارای مدل‌ها و انواع متفاوتی هستند که هر یک کاربردها و ویژگی‌های خاص خود را دارند. نوع بار، اندازه و شکل بار، ارتفاع لازم در محل کار، وزن بار و شعاع مجاز برای کار از فاکتورهایی هستند که باعث تفاوت در انواع مختلف تاور کرین می‌شوند. خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی اصفهان، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  یکی از انواع تاور کرین که محبوبیت خوبی دارد، تاور کرین خود نصب شونده یا خود کششی است. این مدل با سرعت زیادی نصب می‌‌شود و در حمل بار نیز با سرعت خوبی عمل می‌کند؛ به همین دلیل اغلب در پروژه‌های بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرد.

  تاور کرین کمک نصب شونده یا کمک کششی از دیگر انواع تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان بوده که منبع انرژی آن نیروی برق است. این دستگاه با سیستم حمل‌ونقل مخصوصی جابه‌جا می‌شود و خود توانایی حمل خودکار را ندارد. این مدل برای بارهای بسیار سنگین و حجیم مناسب بوده و خود نیز دارای اندازه بزرگی است.

  تاور کرین موبایل یا متحرک نوعی تاور کرین خود نصب شونده است که برای ارتفاعات نسبتاً کوتاه کاربرد دارد و از مدل‌های پیشرفته محسوب می‌شود. به دلیل امکان جابه‌جایی سریع و راحت، این مدل بسیار محبوب است و امکان دستیابی به ارتفاعات بالاتر نیز در آن وجود دارد. همچنین مدل ثابت تاور کرین نیز وجود دارد که از انواع کمک نصب شونده بوده و از امکانات نسبتاً کمتری برخوردار است و امکان جابه‌جایی خودکار آن وجود ندارد.

  انواع تاور کرین در اصفهان
  انواع تاور کرین در اصفهان

  سخن آخر

  تاور کرین‌ها از انواع آسانسورهای کارگاهی هستند که برای جابه‌جایی و حمل بار به ارتفاعات در پروژه‌های عمرانی مانند برج‌سازی، پل‌سازی، سیلوسازی و ساختمان‌سازی و همچنین برای حمل بار در بنادر و صنایع مختلف کاربرد دارند. این دستگاه‌ها دارای انواع متفاوتی مانند تاور کرین‌های متحرک، ثابت، کامیونی و بسیاری دیگر مدل‌ها هستند که در دو دسته خود نصب شونده و کمک نصب شونده قرار می‌گیرند. خرید، فروش، اجاره، تعمیرات، اورهال، مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و آسانسور کارگاهی اصفهان، قیمت تاورکرین و آسانسورکارگاهی.

  انواع مختلفی از تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان موجود است که بسته به نیاز و کاربرد می‌توانید یکی از انواع آن را تهیه کرده و از مزایای موجود برخوردار شوید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان»

  1. بازتاب: تاور کرین و آسانسور کارگاهی در بندرعباس - ردا صنعت بزرگترین مرکز تاورکرین و آسا

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  preloader