ردا صنعت
هر آسانسور کارگاهی، دستی یا اتوماتیک است

خرید و فروش آسانسور کارگاهی

 • آسانسور یکی از هزاران وسیله اختراعی بشر است که توانسته کار حمل‌ونقل را بسیار راحت کند. در دنیای امروزه اکثر ساختمان‌ها با طبقات زیاد ساخته می‌شوند؛ ازاین‌رو تصور کنید بدون وجود محصولاتی مانند آسانسور، رفت‌و‌آمد تا چه اندازه سخت و اذیت‌کننده می‌شود‌. این محصول مدل‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها، آسانسور کارگاهی است. خرید و فروش آسانسور کارگاهی باتوجه‌به کاربردهای زیاد این دستگاه بسیار پررونق است.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  عمدتاً پروژه‌های ساختمانی در حین ساخت، از این مدل استفاده می‌کنند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دراین‌باره دارید، حتماً ما را تا انتها دنبال کنید. در بخش‌های بعدی به‌صورت تخصصی‌تر این مدل را بررسی کرده و روش‌های مناسب خرید آن را بررسی می‌کنیم.

  آسانسور، وظیفه حمل بار یا اشخاص را دارد خرید و فروش آسانسور کارگاهی
  آسانسور، وظیفه حمل بار یا اشخاص را دارد

  آسانسور‌های ارائه‌شده در بازار شامل چه مدل‌هایی می‌شوند؟ 

  طبیعی است که چنین دستگاهی در یک مدل خاصی تولید نشود و بسته به نیاز مصرف‌کنندگان مدل‌های مختلفی داشته باشد. در حال حاضر و در شرکت‌های فعال در این زمینه، مدل‌های متنوع که هر یک توان خاصی دارند، در اختیار افرادی که تمایل به استفاده از آن‌ها دارند، قرار می‌گیرد. در این بخش قصد داریم تا شما را با بخشی از این تنوع آشنا کنیم. آشنایی با مدل‌های این دستگاه می‌تواند کمک زیادی به خرید و فروش آسانسور کارگاهی با کیفیت بهتر بکند.

  • وزن قابل‌تحمل

  طراحی کابین هر آسانسور به شکلی است که توان حمل وزن‌های مشخصی را دارد. استفاده از این محصولات برای حمل وزن‌های بیشتر، می‌تواند خطراتی زیادی ایجاد کند؛ چراکه آسانسور کارگاهی توان این کار را نداشته و در این شرایط، ممکن است از کنترل خارج شود. به‌طورکلی شرکت‌های تولیدی ابتدا به‌صورت تقریبی میزان نیاز مصرف‌کنندگان را تخمین می‌زنند؛ سپس اقدام به تولید مدل‌هایی می‌کنند که برای مصارف مختلف، مناسب باشند.

  • حداکثر ارتفاع

  آسانسور‌ها نمی‌توانند تا ارتفاع بی‌نهایت، حرکت کنند. این دستگاه‌ها ظرفیتی دارند و بر اساس آن، اقدام به حرکت می‌کنند. اگر محیط مورداستفاده شما به صورتی است که ارتفاع زیادی دارد، باید به سراغ مدل‌های قوی‌تر بروید. عمدتاً مدل‌های موجود در بازار به شکلی هستند که حداکثر تا ارتفاع ۲۰۰ متر قابلیت جابه‌جایی دارند‌. پروژه‌های مختلف ساختمانی و غیره هم عمدتاً به ارتفاعی بیش از این نیاز ندارند؛ اما در صورت نیاز می‌توان مدل‌هایی را هم یافت که توانی بیش از این مقدار دارند.

  آسانسور نیاز بسیاری از صنایع است خرید و فروش آسانسور کارگاهی
  آسانسور نیاز بسیاری از صنایع است
  • نحوه عملکرد

  یکی از ویژگی‌های مدنظر حین خرید و فروش آسانسور کارگاهی، عملکرد است. آسانسور‌های موجود در بازار همگی به یک شکل کار نمی‌کنند. موتور و طراحی این محصولات هر یک به‌گونه‌ای خاصی طراحی شده است؛ ازاین‌رو نباید انتظار داشت که این مدل‌ها عملکرد مشابهی داشته باشند؛ برای مثال برخی به‌صورت دستی بالا و پایین رفته؛ اما برخی دیگر این کار را به‌صورت اتوماتیک انجام می‌دهند. نوع موتور به‌کاررفته می‌توان میان نحوه عملکرد مدل‌های مختلف تفاوت ایجاد کند‌.

  از آسانسور درجه‌یک کارگاهی در چه بخش‌هایی استفاده می‌شود؟ 

  برخلاف تصور، مجتمع‌های چندطبقه در حال ساخت تنها مکان‌هایی نیستند که از آسانسور کارگاهی استفاده می‌کنند. این محصولات دارای توان حمل بالا بوده و به همین دلیل طبیعی است که کاربرد‌های زیادی داشته باشند. به‌طورکلی در هر صنعتی که نیاز به جابه‌جایی بار و افراد به‌صورت عمودی و برای ارتفاع‌های زیاد وجود داشته باشد، این دستگاه کارایی دارد.

  برای مثال صنایع پتروشیمی یکی از بخش‌هایی است که عمدتاً به بالابر نیاز پیدا می‌کند؛ بنابراین کاربرد‌های آسانسور را بسیار متنوع می‌دانیم. این موضوع باعث شده است تا در بازار، همواره خرید و فروش آسانسور کارگاهی با حجم زیادی انجام بشود. بررسی‌ها هم حاکی از فروش بالا این دستگاه در بازار است که خود نشان از کاربرد‌های زیاد آن دارد.

  هر آسانسور تحمل مشخصی دارد خرید و فروش آسانسور کارگاهی
  هر آسانسور تحمل مشخصی دارد

  برای تهیه یک آسانسور مناسب کارگاهی باید چه مواردی را رعایت کرد؟ 

  عمده مصرف‌کنندگان در تلاش برای خريد یک دستگاه با‌کیفیت هستند؛ چراکه به‌خوبی می‌دانند مدل‌های بی‌کیفیت این محصول می‌تواند چه ضرر‌هایی برای اجرای پروژه داشته باشد. تهیه بهترین مدل ممکن نمی‌شود مگر با رعایت نکات مختلفی که می‌تواند به شما در تشخیص یک مدل درجه‌یک کمک کند. در این بخش شما را با این موارد آشنا می‌کنیم.

  محصول درجه‌یک دارای استاندارد‌های لازم است

  در یک آسانسور کارگاهی باید تمامی نکات ایمنی سنجیده شود. در حقیقت در این مدل باید امکاناتی قرار داده بشود تا مصرف‌کننده با استفاده از آن بتواند در شرایط خاص ایمنی خود را برطرف کند؛ برای مثال نوعی سیستم ترمزی برای این محصولات در نظر گرفته می‌شود که اگر سرعت از حد مجاز فراتر رفت، دستگاه خودبه‌خود بایستد. ضمناً کلیه سیستم‌های تعلیق و حرکتی کابین دستگاه پس از تولید، چک می‌شوند و به همین دلیل کیفیت قابل‌توجه است.

  دستگاهی انتخاب کنید که متناسب با نیاز‌های شما باشد

  مدل‌های طراحی شده از این دستگاه‌ها، هریک توان حمل وزن مشخصی را دارند. انتخاب مدل‌های با توان حمل پایین برای انتقال محصولات سنگین، بسیار خطرناک است و می‌تواند اتفاقات ناگواری به همراه داشته باشد. بهتر است ابتدا ارزیابی دقیقی از میزان نیاز خود انجام بدهید تا مدلی مناسب انتخاب کنید.

  خرید بهترین برند‌های معتبر معمولاً ریسک کمتری به همراه دارد

  برای افرادی که آشنایی زیادی با آسانسور کارگاهی موجود در بازار ندارند، خرید و فروش آسانسور کارگاهی با برند‌های معتبر توصیه می‌شود. این برند‌ها اکثراً محصولات خود را با کیفیت‌های مناسبی روانه بازار می‌کنند؛ به همین جهت کیفیت و کارایی اکثر آن‌ها قابل‌قبول و رضایت‌بخش است. البته این کار در شرایطی مناسب است که شرکت‌های معتبر، مدل مناسب شما را تولید کرده باشند‌. در غیر این صورت خرید یک مدل مناسب با برند ناشناخته، انتخاب بهتری در مقایسه با این کار است.

  هر آسانسور کارگاهی، دستی یا اتوماتیک است خرید و فروش آسانسور کارگاهی
  هر آسانسور کارگاهی، دستی یا اتوماتیک است

  سخن پایانی 

  اگر در گذشته تعداد ساختمان‌های چندطبقه به تعداد انگشتان دست بود، امروزه ساخت این ساختمان‌ها بسیار زیاد شده است. طبیعتاً حمل مصالح یا افراد به‌صورت سنتی در این مکان‌ها هم زمان‌بر و هم دشوار است؛ ازاین‌رو خرید و فروش آسانسور کارگاهی می‌تواند این کار را بسیار راحت کند.

  در این مطلب اطلاعات خوبی از این محصول دریافت کردید؛ به همین دلیل اکنون باید بهتر از گذشته نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنید. می‌توانید در هنگام خرید از نکاتی که در بخش‌های قبلی اشاره شد، استفاده کنید تا محصولی که انتخاب می‌کنید، از بهترین‌ها باشد.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  4 دیدگاه دربارهٔ «خرید و فروش آسانسور کارگاهی»

  1. بازتاب: دستورالعمل ایمنی آسانسور کارگاهی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  2. بازتاب: تاورکرین و آسانسور کارگاهی در شیراز - ردا صنعت مرکز تخصصی تاور کرین و آسانسو

  3. بازتاب: تاور کرین و آسانسور کارگاهی در همدان - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  4. بازتاب: تاور کرین و آسانسور کارگاهی در اصفهان - ردا صنعت بزرگترین مرکز تاورکرین و آسان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader