ردا صنعت
آسانسور کارگاهی به همراه تجهیزات آن

لوازم جانبی آسانسور های کارگاهی

 • استفاده از آسانسورهای کارگاهی برای تسریع برج‌سازی بسیار مفید است. آسانسورهای کارگاهی در انواع مختلف به فروش می‌رسند. این نوع آسانسور وظیفه حمل کارگران و انواع مصالح ساختمانی را بر عهده دارد؛ بنابراین لازم است تمامی قطعات آن‌ به‌درستی کار کنند. مراکز فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی کمک کرده‌اند تا قطعات متروکه این آسانسورها به‌راحتی خریداری شده و تعویض شوند. لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ایمنی آسانسورهای کارگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به همین خاطر نیاز است تا قطعات متروکه آن‌ها تعویض شوند. تعویض لوازم متروکه این آسانسورها برای حفظ جان کارکنان بسیار پراهمیت است. در این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه فروش انواع لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی آشنا شوید.

  ریل راهنمای کابل آسانسور کارگاهی لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .
  ریل راهنمای کابل آسانسور کارگاهی

  اهمیت فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی

  پس از ساخت اسکلت برج‌ها و ساختمان‌ها اولین مسئله‌ای که اهمیت دارد نحوه انتقال مصالح و کارکنان به طبقه‌های بالای برج است. برای حل این مشکل از آسانسورهای کارگاهی استفاده می‌کنند. برای جلوگیری از خراب شدن این آسانسورها لازم است مرتباً قطعات آن‌ها چک شود. فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه اگر قطعه‌ای از این آسانسور دچار مشکل شده باشد می‌توانید آن را خریداری کرده و تعویض کنید.

  بیشتر امنیت آسانسورهای کارگاهی به این دلیل زیر سؤال می‌رود که افراد وضعیت عملکرد قطعات آن را در نظر نمی‌گیرند. با بررسی درست این آسانسورها قطعات لازم آن را خریداری کرده و با خیالی آسوده از آسانسور استفاده خواهید کرد. باتوجه‌به اینکه وجود ایمنی در این آسانسورها به قطعات آن‌ها بستگی دارد، بنابراین لازم است در صورت خراب شدن هر قطعه‌ای قبل از وقوع حادثه آن را عوض کرد. لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .

  فروش انواع قطعات آسانسورهای کارگاهی

  به دلیل وجود قطعات تقلبی و فروش فراوان آن‌ها افراد بایستی نحوه عملکرد و ویژگی تمامی قطعات را بدانند تا بتوانند به‌درستی انتخاب کنند. افرادی که در زمینه فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی کار می‌کنند یا خریدار این قطعات هستند بایستی با تمامی قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشند. انواع قطعات دستگاه آسانسور کارگاهی که به فروش می‌رسند عبارت‌اند از: لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .

  • بالابر

  به کمک بالابر آسانسور حرکت بالا و پایین خود را انجام می‌دهد؛ بنابراین در صورت خراب شدن بالابر کار آسانسور به طور کل مختل خواهد شد.

  • قطعات تنظیم سرعت

  بیشتر آسانسورهای کارگاهی دارای سیستم گاورنر برای کنترل سرعت خود هستند. قطعات گاورنرها مغناطیسی هستند؛ به همین خاطر امکان خرابی آن‌ها بیشتر است. در صورت ازکارافتادن گاورنر می‌توانید آن را خریداری کنید.

  • کفشک آسانسور

  به‌وسیله کفشک آسانسور مسیر حرکت اتاقک آسانسور مشخص خواهد شد. این قطعه جزء قطعات بسیار مهم در آسانسورهای کارگاهی است؛ به همین خاطر سالم بودن آن پراهمیت است.

  • فلکه هرزگرد

  فلکه هرزگرد جزء مهم‌ترین قطعه مکانیکی در آسانسورهای کارگاهی هیدرولیک است. علاوه بر مرغوب بودن جنس این فلکه، نصب درست آن نیز برای حفظ امنیت بسیار پراهمیت است.

  • سیم بکسل

  سیم‌های بکسل باتوجه‌به نوع آسانسور کارگاهی در اندازه‌های مختلف به فروش می‌رسند. این سیم از الیاف‌های فلزی ساخته شده است؛ به همین خاطر استحکام بسیار بالایی دارد.

  • زنجیر جبران

  زنجیر جبران در آسانسورهای هیدرولیکی برای برقراری ارتباط میان تعادل دینامیکی و مکانیکی به کار می‌رود.

  • پاراشوت

  پاراشوت یکی از قطعات مهم در زمینه امنیت آسانسور است. این قطعه به‌عنوان یک سیستم ضد سقوط در آسانسور عمل خواهد کرد. در واقع نام دیگر پاراشوت در این نوع آسانسورها چتر نجات است.

  • قطعات موتور آسانسور

  اصلی‌ترین قسمت هر آسانسور، موتور آن است. در صورت بروز هر مشکلی در موتور، آسانسور احتمال سقوط یا ازکارافتادن دارد. قطعات موتور در جنس‌های مختلف و برندهای گوناگون به فروش می‌رسند.

  • محدود کننده‌های انتهای مسیر

   به‌وسیله این قطعات حرکت آسانسور به پایان می‌رسد. قطعات محدودکننده در صورت سالم بودن و داشتن جنس مرغوب در هنگام سقوط آسانسور مانع از خارج‌شدن کابین آسانسور از ریل خود می‌شوند.

  انواع قطعات آسانسور کارگاهی لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .
  انواع قطعات آسانسور کارگاهی

  قیمت فروش قطعات آسانسور کارگاهی

  قیمت فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی باتوجه‌به جنس و برندی که دارند کامل متفاوت است. برخی از قطعات که وارداتی هستند به دلیل هزینه‌های گمرک و خرید دلاری آن‌ها قیمت بالاتری نسبت به قطعات تولید داخل دارند.

  قطعات آسانسورهای کارگاهی دارای جنس‌های مختلفی هستند. بدیهی است که جنس‌های مرغوب‌تر این قطعات به نسبت قیمت بالاتری نیز دارند. خرید قطعات با جنس مرغوب هرچند قیمت بالاتری دارند، اما ایمنی آسانسور را چندین برابر می‌کنند و طول عمری بیشتری نیز دارند؛ بنابراین می‌توان گفت هرچه جنس قطعه مرغوب‌تر باشد، خرید آن صرفه اقتصادی دارد.

  قیمت قطعات آسانسور باتوجه‌به نوع کاربرد و نقشی که در آسانسور دارند، کاملاً متفاوت است. در خرید این قطعات نباید کیفیت را فدای قیمت کنید. هرچند قیمت محصول امر مهمی است؛ اما امنیت آسانسور در گرو کیفیت قطعات آن است. لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .

  آسانسور کارگاهی هیدرولیکی و قطعات سازنده آن
  آسانسور کارگاهی هیدرولیکی و قطعات سازنده آن

  شرایط فروش انواع برندهای لوازم آسانسور کارگاهی

  باتوجه‌به تنوع در برندهای قطعات شرایط فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی متفاوت است. این قطعات در برندهای متنوع ایرانی و خارجی در بازار به فروش می‌رسند. معمولاً برندهای خارجی به دلیل کیفیت بالایی که دارند خریداران بیشتری دارد؛ اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه قطعات تولید داخل با قطعات خارجی از نظر کیفیت و قیمت در رقابت هستند. میزان گارانتی این قطعات باتوجه‌به شرکت سازنده آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

  بهتر است هنگام خرید قطعات حساس که برای امنیت آسانسور اهمیت بالایی دارند حتماً به گارانتی محصول توجه کرد. محصولات با گارانتی بالاتر معمولاً جنس با کیفیتی نیز دارند. درصورتی‌که قطعه موردنظر بی‌کیفیت باشد با انجام آزمایشات بر روی آسانسور به‌منظور کنترل کارکرد و امنیت سبب ازکارافتادن قطعه خواهد شد. لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .

  آسانسور کارگاهی به همراه تجهیزات آن لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .
  آسانسور کارگاهی به همراه تجهیزات آن

  سخن آخر

  آسانسورهای کارگاهی جزء اجزاء مهم ساختمان‌سازی به‌حساب می‌آیند. این آسانسور‌ها به دلیل فعالیت زیادی که دارند دارای استهلاک بالایی نیز هستند. باتوجه‌به استهلاک بالای آسانسورهای کارگاهی لازم است قطعات آن‌ها چک شده و در صورت هرگونه مشکل آن‌ها تعویض شوند.

  قطعات آسانسورهای کارگاهی در برندهای خارجی و ایرانی وجود دارند و هرکدام باتوجه‌به برندی که دارند دارای جنس متفاوتی نیز هستند. فروشنده‌های زیادی مشغول به فروش لوازم جانبی آسانسورهای کارگاهی هستند؛ اما خرید از یک فروشنده معتبر در اولویت است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت  قطعات موردنیاز آسانسور کارگاهی خود را خریداری کنید. لوازم جانبی آسانسور کارگاهی؛ شامل موتور گیربکس، شستی کابین، تابلو فرمان، هرزگرد، بکسل و جهت خرید، فروش و دریافت قیمت لوازم آسانسورکارگاهی .

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «لوازم جانبی آسانسور های کارگاهی»

  1. بازتاب: واردات آسانسور کارگاهی - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader