ردا صنعت
اورهال تاورکرین

اورهال تاور کرین

 • آشنایی با فرایند اورهال تاور کرین

  همه ما جرثقیل‌های غول پیکری را که در کنار پروژه‌های ساختمانی و عمرانی بزرگ قرار گرفته‌اند دیده‌ایم. این جرثقیل‌های بزرگ که به آن‌ها تاور کرین گفته می‌شود، به منظور جا به جایی مصالح در پروژه‌های ساخت و ساز وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجایی که استفاده از این دستگاه بسیار متداول است، در زمان استفاده ممکن است نیاز به فرایند‌های نگهداری و تعمیرات مختلفی داشته باشد. به همین دلیل است که در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اورهال تاور کرین بپردازیم.

  پس اگر در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارید و یا به هر دلیل ممکن است با این جرثقیل‌ها کار کنید، حتما این مقاله را دنبال کنید.

  منظور از اورهال تاورکرین چیست؟

  همان‌طور که عنوان کردیم امروزه برای ساخت و ساز بناهای بزرگ و ساختمان‌های عظیم و به طور کلی پروژه‌های در اندازه بالا، در اغلب موارد از انواع تاور کرین استفاده می‌کنند. به همین دلیل برای بسیاری از مردم و حتی مهندسانی که به ساخت و ساز انواع پروژه‌های تجاری و عمرانی می‌پردازند، این سوال مطرح است که منظور از اورهال تاورکرین چیست؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید گفت که اورهال که به آن بازآماد یا تعمیر اساسی نیز می‌گویند، به تعییرات اساسی و پایه‌ای هر وسیله و دستگاهی گفته می‌شود.

  منظور از اورهال برای تاور کرین این است که تاور کرین به صورت اساسی تعمیر شود. بنابراین اورهال کردن تاور کرین شامل تعمیر کردن تاور کرین، از کوچک‌ترین قطعات گرفته تا بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین قطعات و لوازم مکانیکی و الکترونیکی با آخرین و به‌روزترین روش‌ها و فناوری‌های موجود دنیا می‌شود. اورهال دوره‌ای و منظم این دستگاه موجب کاهش استهلاک و افزایش طول عمر مفید آن می‌گردد. به همین دلیل اورهال دوره‌ای و در فواصل زمانی منظم و مشخص، لازم و ضروری است.

  نمونه تاور کرین
  نمونه تاور کرین
  جهت اورهال و تعمیرات هرگونه تاورکرین می‌توانید همین حالا با کارشناسان واحد پشتیبانی ما در ردا صنعت تماس حاصل فرمایید.

  مراحل انجام اورهال تاور کرین

  انجام اورهال برای این مدل از جرثقیل‌ها  شاید در گفتار ساده به نظر بیاید. اما باید دقت داشت که این مدل از جرثقیل مانند اغلب دستگاه‌ها و ماشین آلات امروزی بسیار پیچیده است و از پیشرفت‌های زیادی در زمینه ساختار و فناوری مورد استفاده، برخوردار است. بنابراین امکان اورهال کردن تاور کرین برای هر کسی و تحت هر شرایطی فراهم نبوده و ممکن است خطرات و آسیب‌های جدی به دستگاه وارد کند.

  بنابراین در گام اول، لازم است بهترین و معتبرترین مرکز را برای اورهال انتخاب کنیم چرا که انجام این فرایند دارای مراحل مخصوص به خود است و باید توسط کارشناس مجرب و حرفه‌ای انجام شود.

  در بیان کلی مراحل اورهال این دستگاه را می‌توان شامل 4 مرحله زیر دانست که در ادامه به بررسی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم.

  بررسی اورهال تاور کرین
  بررسی اورهال تاور کرین
  1-    مراجعه به مرکز معتبر و دارای کارشناسان متخصص

   همان‌طور که پیش‌تر عنوان کردیم اولین قدم برای اورهال مراجعه به مرکزی است که دارای نیروی کار متخصص و باتجربه برای انجام این کار باشد. به این منظور باید بررسی‌های لازم را انجام و بهترین و معتبرترین مرکز را شناسایی کنید. دقت داشته باشید که از سپردن تاور کرین به دست مراکز و افرادی که تخصص و مهارت لازم و کافی را ندارند، به شدت پرهیز کنید. چرا که ممکن است به دلیل عدم مهارت لازم در این زمینه، به دستگاه شما آسیب می‌رساند و خسارت هنگفتی را برای شما ایجاد نمایند.

  2-    انجام بازدید اولیه توسط متخصص ماهر

  پس از انتخاب بهترین و معتبرترین مرکز اورهال تاور کرین، با موسسه مورد نظر ارتباط برقرار کرده و از کارشناسان و متخصصان موسسه بخواهید تا جهت بازدید از دستگاه شما در محل مورد نظر حضور یابند و بررسی‌های اولیه را در راستای تشخیص ایرادات اولیه و مشکلات موجود به عمل آورند. در این بازدید برآوردهایی مانند روش مناسب اورهال کردن تاور کرین، قطعاتی که نیازمند تعویض هستند، مدت زمان لازم برای اورهال و در نهایت هزینه‌های جاری و به مالک و یا پیمانکار اطلاع رسانی می‌شود.

  بازرسی و برآورد اولیه تاور کرین
  بازرسی و برآورد اولیه تاور کرین
  3-    عقد قرار داد

  در صورت موافقت مالک یا پیمانکار پروژه با برآوردهای اعلامی توسط کارشناسان، موسسه مسئول در انجام اورهال اقدام به عقد قرارداد رسمی و شروع به تعمیر و اورهال می‌کند. اورهال تاور کرین در مدت زمان مناسب و توافقی با کارفرما به وی تحویل می‌گردد.

  4-    اتمام کار و تحویل

  پس از انجام مراحل بالا و بعد از اتمام اورهال تاور کرین، با تضمین این موضوع که اورهال به بهترین شکل صورت می‌گیرد و مشکلات موجود برطرف خواهد شد و پس از بررسی‌های لازم و انجام تست‌های اطمینان، تاور کرین اورهال به مشتری تحویل خواهد می‌شود.

  مراقبت از تاور کرین اورهال شده

  یکی از مهم‌ترین موارد به منظور حفظ عملکرد مناسب تاورکرین، مراقبت از آن پس از انجام اورهال است. برای این امر به بررسی چند نکته مهم در این زمینه می‌پردازیم.

  اولین نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که دانش و مهارت از عوامل اصلی در نگهداری جرثقیل‌ها است. نگهداری روزانه بسیار مهم است. نگهداری از تاورکرین اورهال را به هیچ عنوان نباید تحت عنوان هزینه اضافه در نظر بگیرید. تجربه نشان می‌دهد.که برخی افراد این کار را انجام نمی‌دهند و بعد از مدتی تعجب می‌کنند که دستگاه مورد نظر با مشکل رو به رو می‌شود.

   نکته دیگر اینکه این دستگاه‌ها هم به برق و هم به نگهداری ساختاری نیاز دارند. بررسی‌های متخصص باید به صورت روزانه انجام شود.و یک مهندس برق خوب نیز برای بررسی و تنظیم اجزای الکتریکی مانند.سنسورهای حرکت و وزن که برای استفاده ایمن حیاتی هستند، باید در دسترس باشد.

  پس از نصب تجهیزات جدید یا انجام تغییرات، دستگاه نیازمند انجام معاینه کلیدی است. پس نگهداری از تاور کرین اورهال نیاز به دقت بیشتری دارد. در واقع به این دلیل که تاور کرین یک بار تعمیر و نیازمند توجه بیشتری است.

  نگهداری و تعمیر تاور کرین
  نگهداری و تعمیر تاور کرین

  جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

  در این مقاله به بررسی فرایند اورهال تاور کرین پرداختیم. در ابتدا به چیستی این موضوع و اهمیت انجام آن را ذکر کردیم،.سپس مراحل انجام آن را عنوان کرده و در پایان نیز به طرح این موضوع پرداختیم.که پس از اورهال چه مراقبت‌هایی را باید از تاور کرین انجام داد.

   

   

  خرید و فروش تاور کرینکاتالوگ انواع تاور کرین پتناجاره تاور کرینتاور کرین زوملاینفونداسیون تاور کریناینورتر کردن تاور کریننصب و پیاده‌سازی تاور کرینقطعات تاور کرینایمنی تاور کرینانتخاب تاور کرینتاور کرینتاریخچه تاور کریناجزای تاور کرینتاورکرینتاورکرین و صنعت ساختمان‌سازی تاور کرین پتن

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  7 دیدگاه دربارهٔ «اورهال تاور کرین»

  1. بازتاب: تاورکرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  2. بازتاب: تاور کرین لیبهر - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  3. بازتاب: خرید و فروش تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  4. بازتاب: کاتالوگ انواع تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  5. بازتاب: تاور کرین زوملاین | ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  6. بازتاب: تاور کرین فولاد خوزستان - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  7. بازتاب: مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader