ردا صنعت
شانه آسانسور کارگاهی، آلیماک، GJJ، ایستاصدر، زوملاین، اهرم کو .... خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

شانه آسانسور کارگاهی

 • امروزه استفاده از آسانسورهای کارگاهی برای جابه‌جایی افراد و مواد در طبقات مختلف به یک امر عادی تبدیل شده است. شانه آسانسور کارگاهی از بخش‌های مهم این محصولات به شمار می‌آيد که حتماً باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. در واقع، این بخش در سیستم ایمنی آسانسورهای کارگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  شانه‌ها را می‌‌توان یک نوع چرخ‌دنده خاص دانست که در شرایط خاصی فعال می‌شوند. چنانچه از شانه‌های مناسبی استفاده نشود، میزان ایمنی کلی آسانسور کارگاهی به شدت کاهش می‌يابد و ممکن است استفاده از آن برای کلیه افراد به شدت خطرناک شود. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  امروزه خرید یک شانه مناسب اهمیت بسیار بالایی دارد. همین اهمیت بالا ما را بر آن داشت تا در این متن به بررسی نقش شانه آسانسور کارگاهی و همچنین نکات مهمی که جهت خرید این محصول باید به آن‌ها توجه کنید،‌ بپردازیم.

  شانه‌‌های آسانسور کارگاهی باید کیفیت مناسبی داشته باشند خرید ( فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.
  شانه‌‌های آسانسور کارگاهی باید کیفیت مناسبی داشته باشند

  نقش شانه‌های آسانسورهای کارگاهی

  شانه آسانسور کارگاهی در سیستم پاراشوت (parachute) این آسانسورها به کار می‌رود. سیستم پاراشوت یا ترمز ناگهانی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مربوط به ایمنی چنین دستگاه‌هایی است. این سیستم وظیفه دارد تا از سقوط ناگهانی آسانسور به طور کامل جلوگیری کند. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  اگرچه آسانسورهای کارگاهی دارای ایمنی بسیار مناسبی هستند و امکان سقوط آن‌ها نزدیک به صفر است، اما در هر صورت، این امکان وجود دارد که به دلایل مختلف کل اتاقک آسانسور دچار لغزش شود و سقوط کند. جهت جلوگیری از سقوط ناگهانی آسانسور کارگاهی علاوه بر شانه از چرخ‌دنده‌های خاصی نیز استفاده می‌شود. این چرخ‌دنده‌ها دقیقاً روی شانه قرار می‌گیرند و به سیستم پاراشوت کمک می‌کنند تا سرعت کلی سقوط آسانسور را به شدت کاهش دهد. بدون استفاده از شانه، امکان بهره‌گیری از این چرخ‌دنده‌ها و سیستم پاراشوت وجود ندارد.

  طرز کار شانه آسانسور

  همان ‌طور که از نام شانه آسانسور کارگاهی می‌توان متوجه شد، شکلی شبیه شانه دارد و قطعه‌ای دندانه‌دار محسوب می‌شود. این قطعه در زمان سقوط آسانسور موجب قفل شدن و کاهش سرعت چرخ‌دنده‌های مسئول حرکت آسانسور می‌شود. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  در واقع باید گفت که از این محصول برای تبدیل جابه‌جایی‌های دورانی به جابه‌جایی‌های خطی یا توقف کامل حرکت استفاده می‌شود. چرخ‌دنده‌های موجود در آسانسورهای کارگاهی اندازه‌های مختلفی دارند؛ زیرا هر شرکتی، شانه مختص به خود را تولید می‌کند. این محصولات را می‌توان جزء قطعاتی دانست که در صورت خرابی باید در سریع‌ترین زمان ممکن تعویض شوند؛ زیرا عدم تعویض آن‌ها خطرات بسیار زیادی را برای افراد به دنبال خواهد داشت. معمولاً‌ توصیه می‌شود که پس از یک بار استفاده از سیستم پاراشوت، شانه آسانسور کارگاهی نیز تعویض شود.

   شانه آسانسور کارگاهی، آلیماک، GJJ، ایستاصدر، زوملاین، اهرم کو .... خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.
  آلیاژ این شانه‌ها معمولاً از فولاد است خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  نکاتی که باید هنگام خرید مورد توجه قرار گیرند

  خرید شانه آسانسورکارگاهی نیز مانند خرید سایر قطعات جانبی آسانسورها دارای برخی نکات خاص است که حتماً‌ باید نسبت به‌ آن‌ها هوشیار بود. به طبع، عدم توجه به این موضوع نتیجه‌ای به جز خریداری شانه‌ها و دنده‌های نامناسب با قیمتی گزاف نخواهد داشت.

  توجه به آلیاژ اولیه

  شانه‌های آسانسورهای کارگاهی با استفاده از مواد اولیه مختلفی تولید می‌شوند. در حال حاضر، فولاد با مقاومت بالا و چدن خاکستری مهم‌ترین آلیاژهایی هستند که در ساخت این شانه‌ها به کار می‌روند. شما به عنوان یک خریدار حتماً باید به سراغ شانه‌هایی بروید که با برترین مواد موجود در بازار تهیه شده‌اند.

  از جمله سایر مواد اولیه‌ای که می‌توان برای تولید این محصولات از آن‌ها استفاده کرد، آلیاژهای مبتنی بر مس هستند، البته امروزه بیشتر شانه‌های مخصوص آسانسور‌های کارگاهی در بازار با استفاده از دو آلیاژ اول، یعنی چدن خاکستری و فولاد‌های با مقاومت بالا ساخته می‌‌شوند. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  توجه به کیفیت ساخت

  شانه آسانسورکارگاهی نقش بسیار مهمی در رابطه با کارکرد این محصولات ایفا می‌کند. به همین دلیل، لازم است که به کیفیت ساخت و ماشین‌کاری این محصولات توجه لازم شود. ماشین‌کاری چنین قطعاتی باید با دستگاه‌های فوق‌العاده پیشرفته‌ انجام شود. دستگاه‌های ماشین‌کاری دقتی در حد هزارم میلی‌متر دارند و به همین دلیل، خیلی راحت می‌توانند شانه‌هایی با اندازه بسیار مناسب را تولید کنند.

  به طبع، برخی از فروشندگان به جای فروش بهترین محصولات با بهترین ماشین‌کاری‌ها به سراغ ارائه محصولاتی می‌روند که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. متأسفانه بسیاری از افراد با نحوه ماشین‌کاری صحیح این محصولات آشنایی ندارند و به همین دلیل، ممکن است در این زمینه دچار مشکل شوند؛ بنابراین، بهتر است هنگام خرید شانه آسانسور کارگاهی حتماً از کارشناسان فروشگاه‌های معتبر مانند مجموعه ردا صنعت مشاوره بگیرید. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

   شانه آسانسور کارگاهی، آلیماک، GJJ، ایستاصدر، زوملاین، اهرم کو .... خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.
  نصب این محصولات باید با دقت بالایی صورت بگیرد
  قیمت شانه کارگاهی

  برخی از افراد تصور می‌‌کنند که هرچه قیمت یک محصول بالاتر باشد، کیفیت آن نیز افزایش می‌يابد. باید بگوییم که این باور، یک تصور نادرست است. امروزه شما می‌‌توانید شانه‌های مخصوص آسانسورهای کارگاهی را با قیمت بسیار مناسب خریداری کرده و از آن‌ها در سیستم پاراشوت آسانسور مورد نظرتان استفاده کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که همواره به جای قیمت،‌ کیفیت را مد نظر خود قرار دهید تا بتوانید از بین محصولات موجود در بازار، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  نصب صحیح شانه

  نصب صحیح شانه آسانسورکارگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود که افراد شانه مناسبی را خریداری کرده‌اند، اما به دلیل نصب نامناسب آن،‌ شانه به سادگی خراب شده است. به همین دلیل، ضرورت دارد که پس از خرید این محصولات جهت نصب آن‌ها حتماً‌ به متخصصان مربوطه مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که فرایند نصب این قطعه‌ ممکن است کمی زمان‌بر باشد. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

   

   شانه آسانسور کارگاهی، آلیماک، GJJ، ایستاصدر، زوملاین، اهرم کو .... خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.
  شانه آسانسور کارگاهی، آلیماک، GJJ، ایستاصدر، زوملاین، اهرم کو ….
  سخن پایانی

  آسانسورهای کارگاهی نقش مهمی در انتقال افراد و مواد مختلف به طبقات ساختمان‌های بلند ایفا می‌کنند. این دستگاه‌ها قطعات جانبی مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها دارای کارکرد خاص خود هستند و نقش معینی را ایفا می‌کنند.

  شانه آسانسور کارگاهی یکی از قطعات جانبی این محصول به شمار می‌آيد که در زمینه تأمین امنیت و به کارگیری سیستم پاراشوت آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هنگام خرید این محصول حتماً باید به کیفیت آلیاژ به کار رفته و همچنین کیفیت کلی ماشین‌‌کاری شانه دقت کرد. ردا صنعت مفتخر است که به سایر پرسش‌های شما در رابطه با این محصول بسیار مهم پاسخ دهد. خرید (فروش) دریافت قیمت شانه آسانسور کارگاهی.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader