ردا صنعت
استحکام سازه کناف با نصب اصولی

سازه کناف

 • گسترش ساخت‌وسازها و افزایش توجه به دیزاین و دکوراسیون واحدهای ساخته شده یکی از عواملی بوده که طی سال‌های گذشته شدت بیشتری داشته است. اقلام مختلفی برای دیزاین واحدهای نوساز وارد بازار شده‌اند که یکی از پرطرف‌دارترین آن‌ها، سازه کناف است. این سازه‌ها از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده و به‌صورت مرحله‌ای روی دیوار یا سقف نصب می‌شوند. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  برای خرید و دستیابی به این محصول روش‌های مختلفی ایجاد شده است. در این شرایط مشتریان می‌توانند باتوجه‌به وقت دردسترس خود بهترین روش را انتخاب کرده و به محصولی با قیمت مناسب و کیفیت عالی دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که تمامی این موارد در پرتو تلاش بی‌وقفه تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان ایرانی به‌دست‌آمده است.

  سازه کناف چیست؟

  سازه کناف یکی از اصلی‌ترین بخش‌های مورد استفاده هنگام نصب کناف در ساختمان به شمار می‌رود. این بخش شامل ابزارآلات و اجزای مختلفی است که هر یک نقش مشخصی دارند. این سازه‌ها که با نام پروفیل کناف نیز شناخته می‌شوند، نقش مهمی در پشتیبانی و حمایت از کناف دارند. سازه‌های کناف شامل تیغه‌های فلزی با روکش گچ یا سیمان هستند.

  نحوه نصب صحیح سازه تأثیر مستقیمی روی ماندگاری کناف دارد و تا حد زیادی از سقوط و ریزش آن جلوگیری می‌کند. این سازه‌ها با استفاده از ورقه‌های فولادی با روکش گالوانیزه ساخته می‌شوند. طی فرایند تولید آن‌ها فشار و دما باید حد مشخصی داشته باشند و در صورت نیاز ترکیبات شیمیایی پایدارکننده به محصول اضافه شود.

  تولیدکنندگان اقدام به ساخت چندین نوع مختلف سازه یا پروفیل کردند. این سازه‌ها در ضخامت و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. ضخامت در نظر گرفته شده برای پروفیل‌های گالوانیزه به طور معمول بین ۳ الی ۶ میلی‌متر قرار دارد. ضخامت و ابعاد سازه باتوجه‌به نوع نیاز مشتری و ظرفیت محل مورد نظر باید انتخاب شوند. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  سازه‌های گالوانیزه باکیفیت و مرغوب جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 
  سازه‌های گالوانیزه باکیفیت و مرغوب

  انواع سازه کناف

  تولیدکنندگان ایرانی با طراحی و تولید انواع سازه کناف باعث شدند تا این محصول متناسب با هر نیازی بتواند مورد استفاده قرار بگیرد. به طور مثال برخی از این سازه‌ها، پروفیل گالوانیزه سقفی نام دارد و به‌منظور کناف‌بندی سقف استفاده می‌شود.

  به‌منظور استفاده از کناف برای دیزاین دیوارها افراد باید از پروفیل گالوانیزه دیواری استفاده کنند. ساختار و نحوه نصب این دو سازه تقریباً مشابه بوده و تفاوت‌های کمی دارد. انتخاب سازه مناسب باید پس از بررسی محیط و استقامت دیواره و سقف و همچنین توسط افراد باتجربه صورت بگیرد. درصورتی‌که ضخامت سازه در حد استاندارد انتخاب نشود، خطرات زیادی ساکنین واحد را تهدید می‌کند که از جمله آن‌ها خطر سقوط کناف است.

  سازه‌های کناف از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند که با زیرسازی گالوانیزه آن‌ها آشنا شدید. پس از نصب گالوانیزه باید صفحات گچی و سیمانی روی آن قرار بگیرند. اتصالات کناف و پیچ و مهره‌های پروفیل از دیگر بخش‌های مهم سازه کناف به شمار می‌روند که نصب صحیح آن‌ها روی طول عمر سازه تأثیر مستقیم دارد.

  افراد برای محافظت بیشتر از کناف و همچنین آسایش بیشتر همسایگان و ساکنین واحد از عایق‌های صوتی و حرارتی در سازه استفاده می‌کنند. در این صورت دمای داخل واحد در حد متعادل نگه داشته می‌شود و سروصدای واحد‌های مجاور کمتر به گوش می‌رسد. همچنین پنل‌های مقاومتی به‌منظور جلوگیری از آسیب‌های احتمالی در هنگام کناف‌بندی استفاده می‌شود. یکی از آن‌ها پنل مقاومتی در برابر حریق و دیگری پنل مقاومتی در برابر رطوبت است. وجود این دو پنل به افزایش طول عمر کناف پس از نصب کمک زیادی می‌کند. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  اتصال صحیح سازه‌ها جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 
  اتصال صحیح سازه‌ها

  قیمت‌گذاری سازه کناف چگونه است؟

  تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان سازه کناف این محصول را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده‌اند. لازم به ذکر است که تفاوت‌های جزئی در قیمت این سازه‌ها هنگام خرید به چشم می‌خورد که این تفاوت قیمت دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  به طور مثال درجه‌بندی کیفی سازه از جمله معیارهای اصلی مشتریان بوده و ساز‌ه‌های باکیفیت‌تر همواره با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند. این سازه‌ها از قطعات و اجزای درجه یک و استاندارد ساخته شده و طی استفاده مشکلی ایجاد نمی‌کنند. مشتریان با انتخاب سازه‌های درجه یک در بلندمدت سود زیادی از خرید خود کسب می‌کنند.

  برای دستیابی و خرید این اقلام روش‌های بسیاری وجود دارد. مشتریان می‌توانند به مراکز فروش حضوری مراجعه کرده و پس از مشورت با فروشندگان و نظارت مستقیم روی کیفیت محصول، آن را خریداری کنند. در این صورت می‌توانند از همان مرکز درخواست نصاب داشته و تمامی مراحل خرید و کناف‌بندی را در بازه زمانی کوتاه به اتمام برسانند.

  همچنین وب‌سایت‌های معتبری برای فروش غیرحضوری افراد راه‌اندازی شده‌اند. در این وب‌سایت‌ها اطلاعات کاملی درباره ویژگی‌ها و قیمت محصول وجود دارد. این امر به تجربه خریدی مطمئن‌تر کمک می‌کند. مشتریان می‌توانند با مراجعه به این سایت‌ها هم خرید سازه را انجام دهند و هم به‌صورت آنلاین از مشاوران مستقر در سایت راهنمایی بگیرند.

  استحکام سازه کناف با نصب اصولی جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 
  استحکام سازه کناف با نصب اصولی

  نحوه نصب سازه کناف

  نصب سازه کناف شامل مراحل مختلفی است که رعایت نکات اصولی هنگام طی‌کردن هر یک از مراحل به موفقیت‌آمیز بودن نتیجه کمک شایانی می‌کند. مهم‌ترین مرحله هنگام نصب پروفیل کناف، زیرسازی مناسب و اصولی است. هنگام زیرسازی ابتدا باتوجه‌به توان و ظرفیت سقف، سازه‌های مناسب انتخاب شده و پس از اندازه‌گیری دقیق نصب می‌شوند. پس از نصب سازه‌های گالوانیزه باید اتصالات و مهره‌ها در محل مناسب قرار بگیرند. همچنین پس از نصب نیز باید با بررسی مجدد از قرارگیری اتصالات در محل درست مطمئن شویم. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  باتوجه‌به مدل کناف‌بندی باید کلیپس‌ها و آویزها نیز در محل مشخص شده نصب شوند. پس از نصب تمامی موارد ذکر شده باید لایه‌های پوشاننده گچی روی گالوانیزه‌ها قرار بگیرند. در این مرحله برای تمیزتر شدن کار از بتونه‌های ماستیک و رنگ‌های پوشاننده استفاده می‌شود. بهتر است فرایندهای مربوط به ترازبندی و اندازه‌گیری پیش از نصب هر یک از اجزا بررسی شوند تا سازه به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا شود. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  مهارت نصاب‌ها و همچنین کیفیت هر یک از قطعات سازه ماندگاری و دوام کناف را پس از نصب تعیین می‌کنند. تولیدکنندگان ایرانی با استفاده از اصولی‌ترین روش‌ها موفق به طراحی و ساخت اجزای مختلف سازه یا پروفیل کناف با بالاترین کیفیت ممکن شده‌اند.

  اندازه‌گیری دقیق سازه قبل از نصب جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 
  اندازه‌گیری دقیق سازه قبل از نصب

  نتیجه‌گیری

  طراحان داخلی و سازندگان واحدهای مسکونی و تجاری اقدامات زیادی به‌منظور طراحی داخلی و دیزاین واحدهای نوساز انجام داده‌اند. یکی از پرطرف‌دارترین و محبوب‌ترین طراحی‌های آن‌ها مربوط به کناف‌بندی سقف و دیوارهای واحد است. به این منظور ابتدا باید سازه کناف خریداری شده و سپس با کمک افراد باتجربه و بامهارت سازه‌ها در مکان‌های مشخص نصب شوند. لازم به ذکر است که این سازه‌ها با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسند و مشتریان با مشورت با مشاوران فروش می‌توانند بهترین کیفیت سازه را با قیمتی استثنایی خریداری کنند. جهت دریافت مشاوره، خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت تجهیزات سازه کناف برای اجرای باکیفیت با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «سازه کناف»

  1. بازتاب: کاربرد دریچه بازدید کناف چیست؟ - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader