ردا صنعت
نصب کناف در محیط‌های عمومی و کاری

گالری کناف سقف

 • طی سال‌های گذشته، گسترش ساخت و سازها یکی از پیامدهای رشد جمعیت بوده است. لازم به ذکر بوده که علاوه بر افزایش تعداد ساخت واحدهای تجاری و مسکونی، کیفیت ساخت آن‌ها نیز افزایش یافته است. اقدامات زیادی برای تزئین اصولی واحدها صورت گرفته که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها نصب کناف است. افراد با مشاهده مدل‌های گالری کناف سقف می‌توانند طرح دلخواه را انتخاب و خریداری کنند.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  روش نصب کناف بسیار آسان بوده و با قیمت‌های مختلفی قابل انجام است. هر چه ابعاد پنل کناف بیشتر و طراحی‌های آن ظریف‌تر باشد، محصول از قیمت بالاتری برخوردار است. مشتریان از دو روش حضوری و غیر حضوری می‌توانند سقف کناف را با بهترین قیمت خریداری کنند.

  معرفی کناف سقف و موارد استفاده از آن

  با گذشت زمان، توجه افراد به تزئین و دکوراسیون واحدهای مسکونی و تجاری افزایش یافته است. نتیجه این امر فعالیت‌های زیادی برای ساخت مدرن‌تر واحدهای شخصی بوده که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها نصب کناف است.

  از کناف سقف برای تزئین سقف در بخش‌های مختلف واحدهای مسکونی و تجاری از جمله سالن‌های پذیرایی استفاده می‌شود. این محصول دارای مدل‌های متفاوتی است که باید با توجه به متراژ ساختمان و فضای سالن انتخاب شود.

  به طور مثال، در سالن‌های کوچک بهتر است فقط اطراف سقف کناف‌بندی شوند. در صورتی که در مرکز سقف تمایل به استفاده از کناف داشته باشیم، . باید طرح مربع یا مستطیل آن را انتخاب کنیم تا فضا را بازتر نشان دهد. در صورتی که فضای سالن بزرگ باشد، بهتر است حتماً علاوه بر اطراف، در مرکز سقف کناف‌بندی مناسب داشته باشیم. در این شرایط می‌توانیم کناف را در مدل‌های دایره‌ای کلاسیک نصب کرده و جلوه چشمگیری ایجاد کنیم.

  مشتریان با توجه به سلیقه شخصی خود و مشورت با افراد باتجربه در این زمینه می‌توانند مدل‌های موجود در گالری کناف سقف را مشاهده کرده و بهترین مدل را انتخاب کنند. همچنین بهتر است افراد هنگام انتخاب کناف توجه زیادی به برند آن داشته باشند تا محصولی باکیفیت و بادوام را خریداری کنند.

  جدیدترین طراحی‌های کناف سقف
  جدیدترین طراحی‌های کناف سقف

  استفاده از کناف مزایای زیادی به همراه دارد که از جمله آن‌ها عایق‌بندی سقف در برابر حرارت و صوت است. همچنین سقف کناف‌بندی شده جلوه زیبایی به سالن می‌بخشد و باعث نورپردازی بهتر و باز شدن فضای داخل واحد می‌شود.

  مراحل نصب کناف چگونه است؟ 

  مراحل نصب کناف سقف بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. این فرایند شامل مراحل مختلفی است که هر یک باید با روش‌های اصولی و توسط افراد ماهر و باتجربه انجام شود. اولین مرحله نصب کناف سقف زیرسازی است. در این مرحله ابزارآلات فلزی و پیچ و مهره‌ها در محل مناسب جاگذاری می‌شوند. نصب صحیح اتصالات از مهم‌ترین مراحل کار حین نصب کناف به شمار می‌رود و تأثیر مستقیمی روی استقرار محکم آن دارد.

  پس از اتمام اقدامات مربوط به نصب اتصالات و زیرسازی، لایه پوشاننده روی زیرسازها قرار می‌گیرد. لایه پوشاننده به طور عمده از گچ تشکیل شده است. برای مقاومت بیشتر به ترکیبات این لایه انواع بتونه از جمله بتونه ماستیک نیز اضافه می‌شود. همچنین از درزگیر و رنگ پوشاننده برای افزایش نفوذناپذیری و مقاومت بیشتر استفاده می‌شود.

  لازم به ذکر است که جنس کناف تأثیر زیادی روی طول عمر آن دارد. مشتریان هنگام مشاهده گالری کناف سقف بهتر است از فروشندگان مشورت بگیرند و بهترین برند را شناسایی کنند. در این صورت، افراد می‌توانند با ایمنی کامل به تزئین سقف واحد مورد نظر خود بپردازند.

  نصب کناف با طراحی مشتری
  نصب کناف با طراحی مشتری

  ابزارآلات مورد نیاز برای نصف کناف سقف کدامند؟ 

  همان طور که گفته شد، ضروری است که هنگام نصب کناف از مجهزترین ابزارآلات استفاده شود. در این صورت، ایمنی کناف تضمین می‌شود و افراد از خطرات احتمالی در امان می‌مانند. به طور مثال، یکی از تجهیزات مورد نیاز هنگام کناف‌بندی سقف، حمل‌کننده پنل کناف است. در صورتی که پنل توسط کارگران جابه‌جا شود، ممکن است طی انتقال آسیب ببیند و پس از نصب سقوط کند.

  افراد ماهر هنگام انجام مراحل نصب با استفاده از ریسمان‌های رنگی طرح اولیه سقف کناف را مشخص می‌کنند. آن‌ها متراژ دقیق هر قطعه را محاسبه کرده و کناف را در استانداردترین حالت ممکن نصب می‌کنند. سوهان گرد یکی دیگر از ابزارآلات ضروری هنگام نصب کناف سقف به شمار می‌رود. از سوهان گرد برای ایجاد شکاف برای نصب دریچه استفاده می‌شود.

  برای برش پنل از دستگاه‌ برش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های برش، دستگاه قرقره‌ای است. این دستگاه به آسانی روی پنل حرکت می‌کند و برای برش پنل در حالت‌های دایره‌ای و بیضی بسیار کاربرد دارد.

  تمامی این ابزارآلات مکمل مهارت نصاب می‌شوند و می‌توانند زیباترین مدل‌های سقف کناف را ایجاد کنند؛ بنابراین، هنگام انتخاب مدل این محصول و بررسی گالری کناف سقف می‌توانیم شاهد جدیدترین سبک‌های کناف باشیم. این زیبایی همراه با روش نصب اصولی می‌تواند رضایت تمامی مشتریان را جلب کند و زیبایی سالن آن‌ها را چند برابر افزایش دهد.

  مدل‌های مدرن کناف سقف پذیرایی
  مدل‌های مدرن کناف سقف پذیرایی

  هزینه‌ نصب کناف سقف

  عده زیادی هنگام مراجعه برای خرید و نصب کناف شاهد قیمت‌های گوناگونی از آن هستند. تفاوت در قیمت‌های این محصول می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین معیارهای تعیین قیمت جنس و برند کناف است. بهتر است هنگام خرید با اطلاعات نسبی به بررسی برندهای موجود بپردازیم و بهترین جنس آن را انتخاب کنیم.

  همچنین متراژ سالن تأثیر زیادی روی فرایند قیمت‌گذاری نصب کناف دارد. بدیهی است هرچه متراژ پنل‌های کناف بیشتر باشد، قیمت نصب نیز بیشتر می‌شود. طراحی‌های مدرن کناف سقف به طور معمول از قیمت‌های بالاتری برخوردار هستند.

  گالری کناف سقف با گردآوری جدیدترین طراحی‌های کناف سقف توسط معماران داخلی کاربلد امکان کناف‌بندی واحدهای مختلف را با صرف حداقل هزینه برای متقاضیان فراهم کرده است. افراد باتجربه و متخصص در این زمینه می‌توانند با متقاضیان همکاری کنند و طی دو الی سه روز به کناف‌بندی با طرح‌ دلخواه مشتری در واحد آن‌ها بپردازند.

  نصب کناف در محیط‌های عمومی و کاری
  نصب کناف در محیط‌های عمومی و کاری

  نتیجه‌گیری

  کناف‌بندی سقف از جمله فعالیت‌هایی بوده که موجب زیبایی چند برابری سالن‌های مسکونی و‌ تجاری شده‌ است. در نتیجه این امر، تولیدکنندگان زیادی اقدام به تولید و نصب کناف کرده‌اند. تولیدکنندگان توانسته‌اند گالری کناف سقف را با طراحی‌های خاص و ویژه و استفاده از تجهیزات کامل و روش‌های اصولی حین نصب در اختیار مشتریان قرار دهند. افراد با توجه به سلیقه شخصی خود و متراژ مکان مورد نظر می‌توانند بهترین مدل کناف را انتخاب کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به نصب آن کنند.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader