ردا صنعت

براکت کناف

 • صنعت ساختمان‌سازی پیشرفت چشمگیری کرده و همین امر سبب استفاده از دیوارپوش‌هایی با عنوان کناف شده است. بهترین زمان برای انجام این زیرسازی زمانی است که هنوز سقف کاذب نصب نشده؛ اما نکته مهم این است که بتوان با وجود فاصله میان سازه اصلی و کاذب آن‌ها را به یکدیگر متصل و در جای خود محکم کرد. براکت کناف یکی از قطعاتی است که انجام این امر را برعهده دارد. براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف

  نمی‌توانید کناف را برای زیرسازی انتخاب کرده؛ اما قطعات آن را تهیه نکنید. از طرف دیگر استفاده از قطعات بسیار محکم و باکیفیت تضمین می‌کند که این سقف کاذب سال‌ها به‌خوبی در جای خود محکم خواهد ماند. برای رسیدن به این هدف باید این قطعات را از محلی تهیه کنید که مطمئن باشید تجهیزات اصل را در اختیارتان قرار خواهد داد. اگر تصمیم دارید تا ساختمان خود را مستحکم بسازید، ما به شما ردا صنعت را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما پیش از آن بیایید با هم این قطعات را بررسی کنیم.

  از براکت کناف چه می‌دانید؟

  زمانی که تصمیم دارید نمای درونی خانه و یا ساختمان موردنظر خود را زیباتر کنید، استفاده از کناف یکی از راه‌های چاره است. سقف‌های کاذب نیازمند زیرسازی هستند و هرگز به‌صورت مستقیم به سقف اصلی متصل نمی‌شوند. این دو بخش با یکدیگر فواصلی دارند تا سیم‌کشی‌ها یا مواردی مانند چراغ‌های مخفی درون این فاصله قرار بگیرند و ظاهری مرتب به نمای داخلی بدهند. براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف

  برای اینکه سقف کاذب به‌خوبی به قسمت اصلی متصل شود، نیازمند قطعات مختلفی هستیم که هرکدام از این تجهیزات، ویژگی‌ها و کاربردهای مختلفی دارند. براکت کناف یکی از این ابزارها است که برای فواصل کم مورداستفاده قرار می‌گیرد. این قطعه فلزی را هم در اندازه‌های استاندارد می‌توانید تهیه کنید و هم می‌توانید آن‌ها را به تولیدکننده‌های حرفه‌ای مانند ردا صنعت سفارش دهید تا در اندازه موردنظر شما ساخته شود.

   

  کاربرد اصلی براکت کناف پر کردن فاصله بین سقف و کناف است که باعث می‌شود کناف به خوبی نصب شود. براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف
  فاصله میان سقف کاذب و اصلی را پر می‌کند

  براکت‌ها و تنوع آن‌ها را بشناسید

  البته درست است که براکت کناف دیده نمی‌شود؛ اما این دلیل نمی‌شود که تنوع آن را نیز نادیده بگیرید. این تجهیزات را با آلیاژهای مختلفی می‌توانید در بازار پیدا کنید که یکی از آن‌ها آلومینیوم است. این ماده در برابر آتش مقاومت بالایی دارد و در اثر رطوبت نیز دچار آسیب نمی‌شود. در مقابل، نوع دیگر از فلزی تهیه می‌شود که اغلب ویژگی‌های گزینه آلومینیومی را با خود ندارد.

   علاوه بر جنس این قطعات، آن‌ها را به‌صورت کلی به دودسته معمولی و ویژه نیز تقسیم‌بندی می‌کنند. نوع ساده یا معمولی در فضاهای داخلی مورداستفاده قرار می‌گیرند. نوع خاص، خود به زیرمجموعه‌های آینه‌ای یا کشویی تقسیم می‌شوند که در موارد بسیار خاص از آن‌ها بهره می‌برند. براکت‌های ثابت و متحرک نیز از دیگر انواع تقسیم‌بندی این قطعات هستند. آنچه بیشتر می‌توانید در بازار بیابید نوع ثابت آن است. نوع تاشو یا متحرک بیشتر به‌عنوان تکیه‌گاه کاربرد دارد.

   

  محل قرارگیری براکت کناف در حداقل در فاصله کم سقف است یا حتی برای نبشی دیوارها نیز استفاده می‌شود. براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف
  محل قرارگیری براکت

  مزایای استفاده از براکت کناف

  ایجاد سقف‌های کاذب بدون استفاده از براکت کناف تقریباً غیرممکن است. باید بدانید که این تجهیزات مزایای زیادی دارند. می‌توانید این ابزارآلات را با قیمت بسیار کمی خریداری کنید که از دلایل رواج آن­ها همین مقرون‌به‌صرفه بودن است. البته تفاوت در نوع این تجهیزات نیز می‌تواند بر هزینه نهایی تأثیر بگذارد؛ اما باز هم نیاز به‌صرف مخارج زیادی برای خرید آن ندارید.

  از دیگر مزایای آن‌ها این است که می‌توانید آن‌ها را به‌سهولت در بازار پیدا کنید. تفاوتی ندارد چه رنگ یا طرحی را می‌خواهید، مهم این است که اغلب یافتن بهترین گزینه که با نیاز شما هماهنگ باشد، کار دشواری نیست؛ اما اگر تمایل دارید که نمونه مختص خود را داشته باشید، می‌توانید آن را سفارش دهید. تنها نکته مهم این است که آن را به شرکت‌های معتبری مانند ردا صنعت سفارش دهید که مطمئن باشید محصول نهایی دقیقاً همان گزینه‌ای است که به آن نیاز داشتید.

   

  براکت‌ مدل‌های مختلفی دارد آویز پل، بست و آویز و نیمه، اتصال مستقیم CT250 و اتصال سقفی HT90 به جز اینها مدلهای دیگری نیز در بازار وجود دارد که بستگی به کاربرد آن نیز استفاده می‌شود. براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف
  براکت مستطیل نیمه با جنس فلزی

  درست انتخاب کنید

  براکت کناف علاوه بر تنوعی که پیش‌ازاین ذکر شد از نظر رنگ نیز دارای تنوع هستند. انتخاب رنگ درست این قطعه بیشتر به رنگ سقف یا دیواره کاذبی بستگی دارد که قرار است به کمک این ابزار به بخش اصلی ساختمان متصل شود. زیباسازی نمای داخلی ساختمان هدف اصلی استفاده از قطعات کاذب است، پس بهتر است برای تکمیل زیبایی موردنظر نیز از قطعات مناسب استفاده کنید.

  در دیواره‌هایی که رنگ نهایی آن‌ها قرار است سفید باشد، نمی‌توانید از براکت‌های رنگی یا تیره استفاده کنید. این کار باعث می‌شود تا نتیجه نهایی کار نامرتب به نظر برسد. نوع سفید، بهترین گزینه برای این کار است. در عوض اگر سقف یا دیوار کاذب شما قرار است در نهایت رنگی باشد و این رنگ بیشتر به سمت تیرگی می‌رود، گزینه مناسب تجهیزات تیره‌رنگ است. البته فراموش نکنید که اغلب نصابان سقف‌های کاذب خود این تجهیزات را تهیه می‌کنند؛ اما اگر خودتان تصمیم به تهیه ابزار و قطعات دارید، ردا صنعت را فراموش نکنید.

  با ردا صنعت بیشتر آشنا شوید

  اجرای سازه‌های ساختمانی نیازمند داشتن اطلاعات زیادی در این زمینه است. اگر خودتان این اطلاعات را به‌صورت کافی ندارید، جای نگرانی نیست. می‌توانید روی پلتفرم ردا صنعت حساب ویژه‌ای باز کنید. این مجموعه از زمان طراحی سازه تا اجرای آن، لحظه‌به‌لحظه با شما همراه خواهد بود و با کمک تجهیزات مناسب شما را در این امر یاری خواهد کرد. استفاده از قطعات باکیفیت و درست می‌تواند یکی از وجوه تمایز این شرکت با سایر رقبای آن­ها باشد. همین‌الان به وب‌سایت آن‌ها سری بزنید.

   

  براکت‌ها یا خودشون به سقف متصل می شوند یا به وسیله میخ یا چاشنی دیگری به دیوار یا سقف متصل می‌شوند اما بیشترین کاربردی که دارند از زیر سازه برای رکاب رد می‌شوند. براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف
  براکت انواع مختلفی دارد

  کلام پایانی

  سقف‌های کاذب این روزها یکی از بخش‌های اصلی صنعت ساختمان‌سازی است؛ اما آنچه اهمیت بیشتری دارد استفاده از تجهیزات درست و باکیفیت است. براکت کناف یکی از این قطعات است که باعث اتصال بخش‌های کاذب به قسمت‌های اصلی ساختمان مانند سقف یا دیوار می‌شود. برای تضمین خروجی باکیفیت باید این قطعات را از فروشگاه‌های معتبری مانند ردا صنعت تهیه کنید. برای اطمینان از انتخاب درست، می‌توانید با متخصصان ردا صنعت مشورت کنید و بهترین گزینه را از میان محصولات متنوع برگزینید.

  براکت کناف، براکت کناف قیمت، براکت کناف سقف

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «براکت کناف»

  1. بازتاب: شناخت پروفیل کناف - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader