ردا صنعت
پیچ سرمته کناف

پیچ سرمته کناف

 • کناف‌های امروزی به‌وسیله ابزارهای مختلفی از جمله کرنربید، درزگیر و انواع پیچ‌های مختلف در کنار هم قرار می‌‌گیرند. در بین این موارد، پیچ سرمته کناف را می‌توان مهم‌ترین ابزار دانست. نام این پیچ به دلیل طراحی ویژه آن است. در واقع پیچ سرمته برخلاف تمامی پیچ‌های موجود در بازار که دارای یک بخش انتهایی تیز هستند، بخشی کاملاً مسطح دارد. همین امر موجب شده است تا کار با این نوع پیچ کمی متفاوت‌تر از سایر پیچ‌های عادی باشد. جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  پیچ‌های سرمته به دلیل ساختار خاص خود نسبت به پیچ‌های عادی استحکام بالاتری در مقابل مواردی همچون اتصالات چندگانه کناف و یا اتصال کناف و دیوارهای کاذب ایجاد می‌کنند. از این پیچ‌ها می‌توان در انواع مختلف کناف‌های گالوانیزه، کناف‌های فایبرگلاس و… استفاده کرد. اگرچه این نوع پیچ‌ها دارای طراحی متفاوتی هستند؛ اما مدل‌های مختلفی نیز دارند.

  همین تنوع موجب شده است تا بسیاری از کاربران در انتخاب پیچ سرمته مناسب با کناف مدنظر دچار مشکل شوند. پیچ‌های سر مته باید کیفیت فوق‌العاده بالایی داشته باشند؛ زیرا به‌عنوان یک پایه اصلی جهت قرارگیری کناف روی فونداسیون نیز استفاده می‌شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهیم.

  چرا باید از پیچ های سرمته کناف استفاده کنیم؟

  نصب کردن سقف‌های کاذب دردسرهای مخصوص به خود را دارد. این نوع سقف‌ها به دلیل ساختار بسیار سبک خود، باید روی یک زیرسازی خاص قرار بگیرند تا بتوانند در برابر فشارهای مختلف از خود مقاومت نشان دهند. علاوه بر این، بدون بهره‌گیری از این زیرسازی‌ها نمی‌توان طرح دلخواه کاربر را با کمک سقف‌های کاذب تهیه کرد. در چنین شرایطی باید از زیرسازی‌هایی استفاده شود که به‌نوعی ماژولار باشند. پیچ سرمته کناف مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظیفه را در متصل کردن بخش‌های مختلف این زیرسازی‌های ماژولار بر عهده دارد. جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 

  این محصول با طراحی خاص خود به شما کمک می‌‌‌کند در زمان بسیار کوتاهی قطعات مختلف زیربندی کناف را به هم متصل کنید. همین سرعت عمل موجب می‌شود تا کل فرایند نصب کناف با شتاب بیشتری پیش برود. بعضی از مدل‌های کناف (برای مثال کناف‌های چوبی) دارای وزن زیادی هستند. این وزن به زیرسازی کناف فشار فوق‌العاده بالایی را وارد می‌‌کند.

  اگر به‌جای پیچ‌های سر مته از پیچ‌های عادی کمک بگیرید، وزن به‌خوبی تقسیم نمی‌شود؛ بنابراین امکان شکستن زیرسازی و سقوط قطعات کناف وجود دارد. پیچ‌های سر مته در بخش ابتدایی خود دارای یک شکل چندضلعی هستند که موجب قرارگیری بهتر زیربندی روی سقف اصلی محل مدنظر می‌شود. به‌طورکلی می‌‌توان گفت مزایای این نوع پیچ‌ها نسبت به بولت‌ها و پیچ‌های معمولی (مثل پیچ‌های TN) بسیار بیشتر است. جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 

  این محصولات بیشتر از چین وارد می‌شوند جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 
  این محصولات بیشتر از چین وارد می‌شوند

  در چه مواردی باید از پیچ‌های سر مته دار استفاده کنیم؟

  همانند هر محصول دیگری، استفاده نا به‌جا از پیچ سرمته کناف نه‌تنها موجب افزایش مقاومت زیرسازی کناف نمی‌شود، بلکه می‌تواند فشار وارد شده به زیرسازی را در یک نقطه متمرکز کند. از پیچ‌های سرمته کناف تنها باید در پنل‌هایی استفاده کنید که ضخامت آن‌ها بین هفت دهم میلی‌متر الی دو و نیم میلی‌متر باشد. اگر این میزان ضخامت کمتر از هفت دهم میلی‌متر در نظر گرفته شود، طول پیچ سر مته از ضخامت پنل بیشتر خواهد بود؛ بنابراین اصلاً اتصال صورت نمی‌گیرد.

  در حالت عکس نیز، اگر طول پیچ مربوطه از ضخامت پنل کمتر باشد، به طبع حتی پس از پیچ دادن کامل باز هم اتصال مربوطه کیفیت لازم را ندارد؛ بنابراین می‌توان گفت بهترین راه انتخاب پیچ سرمته کناف، اندازه‌گیری ضخامت کنافی است که قصد دارید آن را در محل مدنظر نصب کنید. بهتر است به‌جای کوتاه‌کردن پیچ‌های سرمته کناف که طول بلندی دارند، پیچ متناسب را خریداری کرد؛ زیرا این امر موجب تیز شدن بخش انتهای پیچ سر مته شده و در نتیجه کل کارکرد پیچ سر مته دچار اختلال می‌شود.

  پیچ‌های سر مته ضخامت‌های مختلفی دارند جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 
  پیچ‌های سر مته ضخامت‌های مختلفی دارند

  انتخاب بهترین مدل پیچ سرمته مخصوص کناف

  تمامی مدل‌های پیچ سرمته کناف موجود در بازار کشور ما وارداتی هستند. در واقع تنها دو کشور تایوان و چین توانایی تولید چنین محصولاتی را دارند. پیچ‌هایی که در کشور تایوان ساخته می‌شوند، معمولاً به دلیل استفاده از متریال‌های مرغوب‌تر‌، دارای استحکامت بهتری هستند؛ اما این بدان معنا نیست که پیچ‌های ساخت کشور چین کیفیت بدی دارند و نمی‌‌توان از آن‌ها در ساخت سقف‌های مختلف کنافی کمک گرفت. جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 

  برای تولید این محصولات از متریال‌های مختلفی همچون فولاد، آهن، ورق‌های گالوانیزه و… استفاده می‌شود. جهت انتخاب بهترین مدل پیچ سرمته مخصوص کناف باید به شرکت تولیدکننده و همچنین تاریخ ساخت محصول دقت کنید. به طبع پیچ‌هایی که مدت‌زمان زیادی از تاریخ تولید آن‌ها گذشته باشد، به‌احتمال زیاد دچار فرسودگی‌های بسیاری شده‌اند. اگرچه ممکن است این فرسودگی‌ها در ابتدا دیده نشوند و حالتی میکروسکوپی داشته باشند؛ اما قاعدتاً با گذشت زمان پوسیده می‌شوند و ساختار کلی کناف را تخریب می‌کنند. جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 

  اندازه پیچ سر مته باید باتوجه‌به نوع کناف تعیین شود جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 
  اندازه پیچ سر مته باید باتوجه‌به نوع کناف تعیین شود

  انواع مختلف پیچ‌های سرمته مخصوص کناف

  مهم‌ترین عاملی که موجب ایجاد تفاوت بین انواع مختلف پیچ سرمته کناف شده، طول این نوع پیچ‌ها است. به طبع برای هر نوع کنافی یک پیچ با ضخامت متفاوت تهیه می‌شود. دراین‌بین پیچ‌های دارای طول بیست و پنج و سی و پنج میلی‌متر، بیشتر از سایر انواع پیچ‌های سر مته مورد استفاده قرار می‌گیرند. بلندترین نوع پیچ سر مته کناف که نسبتاً کاربرد چندانی هم ندارد، پیچ سر مته با طول چهل و پنج میلی‌متر است. به این نوع پیچ‌ها، پیچ LB نیز گفته می‌شود.

  پیچ‌های سر مته دارای طراحی بسیار ویژه‌ای هستند جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 
  پیچ‌های سر مته دارای طراحی بسیار ویژه‌ای هستند

  سخن پایانی

  در این متن سعی کردیم به‌صورت جامع در مورد انواع پیچ‌های سر مته مخصوص کناف و همچنین مواردی که پیش از خرید این محصولات باید در نظر بگیرید، با شما صحبت کنیم. همان‌طور که در ابتدای مطلب گفته شد، این نوع پیچ‌ها اگرچه تنها در زمان نصب کناف مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما از نظر ساختار و افزایش مقاومت کناف نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

  بهره‌گیری از پیچ‌های سر مته به شما کمک می‌کند تا اتصالات بی‌نقصی داشته باشید. ردا صنعت به‌عنوان بزرگ‌ترین و برترین شرکت ارائه‌دهنده محصولات ساختمانی و ابزارآلات مختلف، مفتخر است بهترین مدل پیچ سر مته کناف موجود در بازار را با کم‌ترین قیمت ممکن به شما عزیزان ارائه دهد. جهت خرید (فروش)، دریافت لیست قیمت به قیمت کارخانه و بالاترین کیفیت پیچ سرمته مخصوص کناف با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «پیچ سرمته کناف»

  1. بازتاب: براکت کناف - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader