ردا صنعت
قیمت این محصولات بسیار مناسب است خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

پودر کناف

 • ...کناف‌ها به یک بخش اصلی از صنعت ساخت‌وساز در جهان تبدیل‌ شده‌اند. امروزه استفاده از این محصولات در کشور ما نیز به محبوبیت خاصی دست‌یافته است. پودر کناف از مهم‌ترین بخش‌های نصب و اجرای سقف‌ها و دیوارهای کنافی محسوب می‌شود؛ زیرا این بخش، قاب‌ها و پارتیشن‌های مختلف کناف را در کنار هم نگه می‌دارد. بهره‌گیری از پودرهای بی‌کیفیت موجود در بازار موجب شده است تا بسیاری از کاربران نسبت به کناف بدبین شوند و به‌کارگیری آن را برابر با هدررفت وقت و هزینه بدانند. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  این در صورتی است که اگر پودر مدنظر شما از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار باشد، نه‌تنها کل ساختار سقف و یا دیوار کنافی مقاومت بیشتری پیدا می‌کند، بلکه زمان نصب این نوع دیوارها و سقف‌ها به‌شدت کاهش می‌یابد. در این متن قصد داریم کلیه اطلاعات مرتبط با پودرهای مخصوص کناف و همچنین هزینه تهیه آن‌ها را با شما در میان بگذاریم؛ بنابراین اگر در شرف خرید این محصول هستید و یا قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، ادامه متن را از دست ندهید.

  آشنایی با پودرهای کناف

  از پودر کناف با نام‌های مختلفی همچون پودر ماستیک، پودر پولیش، پودر کاور و … نیز یاد می‌شود. وظیفه اصلی این پودرها افزایش مقاومت و صاف کردن سطح بیرونی کناف است. همان‌طور که اطلاع دارید پس از نصب کناف و استفاده از بتونه‌های درزگیر، بخش‌های مختلف دیوار و یا سقف کناف از نظر صاف بودن سطح بیرونی دچار مشکلات متعددی می‌شوند. اگر این ناهمگونی و عدم تراز سطح خیلی زود برطرف نشود، کل ساختار کناف مقاومت خود را از دست خواهد داد و حتی ممکن است دچار فروپاشی جزئی یا کلی شود. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  در چنین شرایطی باید از پودرهای مخصوص کناف استفاده کرد. این پودرها با کمک متریال‌ خاصی همچون ترکیب گچ و چسب‌های ویژه ساخته می‌شوند و به کاربران کمک می‌کنند تا ضمن صیقل دادن سطح بیرونی دیوار و سقف کنافی، ساختار مدنظر را از نظر مقاومت در برابر فشار و ازهم‌پاشیدگی حفظ کنند. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  پودرهای کناف انواع مختلفی دارند که هر یک از آن‌ها دارای قابلیت‌های ویژه‌ای هستند. در گذشته تنها یک مدل پودر جهت صیقل دادن سطح بیرونی کناف به کار گرفته می‌شد؛ اما امروزه باید توجه به نوع کناف به‌کاررفته، پودر مدنظر را انتخاب کرد. برای مثال پودر مربوط به کناف‌های موسوم به mr یا moisture resistant با پودر کناف مورد استفاده در سقف‌های ضدحریق، تفاوت دارند.

  پودرهای کناف در مدل‌های مختلفی تولید مي‌شوند خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.
  پودرهای کناف در مدل‌های مختلفی تولید مي‌شوند

  چرا باید از پودرهای کناف استفاده کرد؟

  در بسیاری از محیط‌های ساختمانی پس از طراحی و نصب کناف، کاربران نسبت به نصب مواردی همچون کاغذ‌دیواری و … اقدام می‌کنند. اگرچه می‌توان چنین محصولاتی را به‌صورت مستقیم بر روی کناف نصب کرد؛ اما در نهایت زیبایی کلی محیط را از بین می‌برد. علاوه بر این، به دلیل مسطح نبودن سطح کناف، امکان رنگ‌آمیزی صحیح دیوار و یا سقف مربوطه بلافاصله پس از بتونه‌‌کاری و درزگیری وجود ندارد. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  پودر کناف به شما کمک می‌کند تا پس از مرحله درزگیری، سطح بیرونی کناف مربوطه را به شکل دلخواه صیقل دهید تا فرایند نصب کاغذدیواری و یا رنگ‌آمیزی کناف مدنظر به درستی انجام شود. بهره‌گیری از این نوع پودرها تأثیر مستقیمی بر کاهش مدت‌زمان ساخت‌وساز دارد. در بعضی محیط‌ها (به‌خصوص محیط‌هایی که دکوراسیون و همچنین طراحی سقف بسیار مهم است) استفاده از پودر کناف از موارد مهم و اصلی محسوب می‌شود. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  در صورت عدم استفاده از پودرهای کناف، نمی‌توان چهارچوب اصلی دیوار و سقف کنافی را حفظ کرد. اگرچه لایه‌ها و فریم کلی کناف‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارند؛ اما تنها به‌وسیله پودر مناسب می‌توان فشار وارد بر روی لبه‌های کناف را به سمت مرکز منتقل کرد تا کناف دچار شکستگی نشود. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  استفاده از پودرهای کناف بسیار راحت است خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.
  استفاده از پودرهای کناف بسیار راحت است

  چه زمانی باید نسبت به استفاده از پودرهای کناف اقدام کرد؟

  زمان مدنظر برای به‌کارگیری پودرهای کناف باید توسط متخصصی که به نصب دیوار و سقف‌های کنافی مشغول است، تعیین شود. به طور معمول و در ساختار عادی، پس از استفاده از گچ ساتن می‌‌توان پودر مدنظر را به کار برد. پیش از تهیه این پودر و انتقال آن بر روی لایه بیرونی دیوار و سقف، باید محیط مربوطه از هرگونه آلودگی و گردوغبار خالی شود. وجود کوچک‌ترین آلودگی محیطی می‌تواند اثر نامناسبی بر نتیجه نهایی بگذارد.

  در زمان استفاده از پودر کناف نباید عجله کرد. پیش از به‌کارگیری این محصولات تمامی اطلاعات حک شده بر روی بسته‌بندی پودر را مطالعه کنید تا دانش لازم در زمینه محل نگهداری، نوع پودر، نوع چسب استفاده شده، میزان حلالیت در آب و … را به دست بیاورید.

  قیمت پودرهای مخصوص کناف باکیفیت

  همان‌طور که در ابتدای متن گفته شد، امروزه طیف عظیمی از پودرهای کناف موجود در بازار کشور، محصولاتی بی‌کیفیت و ارزان‌قیمت هستند. که نه‌تنها موجب نابودی کلی دیوار و سقف کنافی می‌شود،. بلکه استفاده از آن‌ها می‌تواند خطرات جانی مختلفی را به دنبال داشته باشد. خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.

  یک پودر مخصوص کناف مناسب باید توسط برندهای برتر به تولید برسد و پس از طی آزمایش‌ها و تست‌های مختلف در اختیار مشتریان قرار گیرد. به طبع پودرهای بی‌کیفیت، قیمت پایین‌تری نیز دارند؛. اما باید به یاد داشته باشید که این قیمت پایین به معنای کیفیت نامرغوب و خطرات مختلف آن‌ها است.

  بهترین روش برای تهیه پودر کناف مناسب، استفاده از مراکز فروش معتبر است. هزینه مربوط به خرید پودر مخصوص کناف باکیفیت را نباید به‌عنوان ازدست‌رفتن سرمایه تلقی کرد؛. زیرا این پودرها موجب افزایش مقاومت کلی دیوارها و سقف‌های کنافی می‌شوند و بدین ترتیب هزینه‌ مربوط به تعمیر و نگهداری از بنا کاهش می‌یابد.

  عدم استفاده از این پودرها موجب تخریب کناف می‌شود خرید (فروش) دریافت لیست قیمت پودر بتونه نقاشی کناف کی پلاس K+.
  عدم استفاده از این پودرها موجب تخریب کناف می‌شود

  سخن پایانی

  در این متن به بررسی پودرهای مخصوص کناف و همچنین کاربردهای این محصولات پرداختیم. امروزه استفاده از پودر مخصوص کناف به یک امر ضروری در زمینه ساخت و طراحی دیوارها و سقف‌های کنافی تبدیل شده است. یک پودر باکیفیت باید علاوه بر افزایش استحکام کناف به‌کاررفته، به زیبایی محیط بیفزاید و قابلیت رنگ‌آمیزی مناسبی را به کناف بدهد.

  پودر کناف را می‌توان در حجم‌های مختلفی تهیه کرد. ردا صنعت به‌عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم تمامی فرایندهای صنعت سازه از طراحی تا اجرا و تأمین قطعات در ایران، مفتخر است. این محصول جذاب و کاربردی را با نازل‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد.

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader