ردا صنعت
فوم سقفی

فوم سقفی

 • در گذشته برای ساخت سقف تنها از بتن یا آجر استفاده می‌کردند، اما امروزه با کمک انواع مختلفی از استایروفوم‌ها می‌توان چنین موادی را به خوبی جایگزین کرد. فوم سقفی یکی از مهم‌ترین استایروفوم‌های موجود در بازار است که با کمک آن می‌توان بخش بزرگی از سقف‌ها را با سرعت بالایی طراحی کرد.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  یک مزیت مهم این محصولات، وزن بسیار کم آن‌ها است. این وزن کم امکان استفاده از آن‌ها را در هر محیطی فراهم می‌کند. علاوه بر این، وزن کم خود منجر به تسریع روند ساخت سقف می‌شود. فوم‌های سقفی در اندازه‌های مختلفی وجود دارند و می‌توان آن‌ها را با ضخامت‌های متنوعی خریداری کرد.

  نصب فوم‌های سقفی نیز به سادگی صورت می‌گیرد. مجموع این مزایا موجب شده‌اند تا امروزه کمتر کسی از کاربردهای بی‌نظیر این فوم‌ها بی‌بهره بماند. در ادامه متن ما را همراهی کنید تا شما را با این محصولات فوق‌العاده جذاب آشنا کنیم.

  فوم‌های سقفی بسیار مقاوم هستند فروش انواع فوم سقفی و دریافت قیمت
  فوم‌های سقفی بسیار مقاوم هستند.

  عایق بودن فوم‌های سقفی، یک ویژگی‌ بی‌نظیر

  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فوم سقفی، عایق بودن آن‌ها است. شاید با شنیدن نام عایق تنها به یاد عایق‌های صوتی بیفتید که از ورود سر و صدای بیرون به درون محیط جلوگیری می‌کنند. اگرچه فوم‌های سقفی دارای این خاصیت هم هستند، اما مزیت‌ مهم آ‌ن‌ها، عایق بودن گرما است. در واقع، با استفاده از این محصولات می‌توانید به خوبی از اتلاف گرما جلوگیری کنید. شاید بپرسید که این امر به چه شکلی صورت می‌پذیرد؟

  به طور مختصر باید گفت که این محصولات دقیقاً مانند یک لباس پشمی عمل می‌کنند. همان‌ طور که در لباس‌های پشمی هوا به دام می‌افتد و در نتیجه، گرمای تولید شده در بدن خارج نمی‌شود، فوم‌های سقفی نیز مولکول‌های هوا را در خود نگه می‌دارند و در نتیجه، مانع از خروج گرما می‌شوند.

  نکته جالب در مورد این ویژگی فوم‌های سقفی آن است که حتی با افزایش یا کاهش اندازه فوم، هیچ ‌تغییری در میزان عایق بودن آن‌ها ایجاد نمی‌شود. در واقع، حتی اگر برای یک محیط بسیار کوچک نیز از این فوم‌ها استفاده کنید، باز هم می‌توانید از عایق گرمایی آن‌ها نهایت بهره را ببرید و در میزان مصرف انرژی خود صرفه‌جویی کنید.

  فوم سقفی را می‌توان با صرف هزینه بسیار کم تهیه کرد فروش(اجرا) و دریافت قیمت انواع فوم سقفی
  فوم سقفی را می‌توان با صرف هزینه بسیار کم تهیه کرد.
  مقاومت خوب در برابر آتش‌سوزی

  فوم سقفی به دلیل مواد به کار رفته در آن مقاومت نسبتاً خوبی در برابر آتش‌سوزی‌های مختلف از خود نشان دهد. طبق آزمایش‌های صورت گرفته، این محصول می‌تواند تا بیست دقیقه به خوبی در برابر آتشی با حرارت هشتاد درجه سانتی‌گراد مقاومت کند. این مقدار زمان شاید در ابتدا چندان زیاد به نظر نرسد،‌ اما نباید فراموش کنید که در چنین شرایطی حتی ثانیه‌ها نیز ارزش پیدا می‌کنند.

  در این بین، باید به این نکته اشاره کنیم که از بین انواع فوم‌های سقفی تنها مدل eps می‌تواند به خوبی در برابر آتش از خود مقاومت نشان دهد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که این محصولات حتی در زمان سوخته شدن نیز دود خاصی از خود خارج نمی‌کنند و به همین دلیل، فرایند خاموش کردن آتش با سرعت بهتری صورت می‌‌گیرد.

  از این فوم‌ها در ساختمان‌های بلند نیز استفاده می‌شود فروش(اجرا) و دریافت قیمت انواع فوم سقفی
  از این فوم‌ها در ساختمان‌های بلند نیز استفاده می‌شود

  سایر مزایا

  فوم سقفی دارای مزایای دیگری به جز عایق بودن نیز است. یک مورد مهم در این زمینه، صرفه‌جویی در هزینه‌ها است. تصور کنید قصد دارید یک فضای پنج متر در پنج متر را به وسیله چندین بلوک پر کنید تا بتوانید فرایند تکمیل سقف را به پایان برسانید. به جای خرید چندین بلوک مختلف، تنها کافی است از یک فوم سقفی استفاده کنید. این امر موجب می‌شود تا با پرداخت هزینه یک فوم همان کارکردی را به دست بیاورید که با خرید چندین بلوک نصیبتان می‌شود.

  طبیعتاً‌ همین موضوع روند ساخت را نیز تسریع می‌کند. در واقع، به جای این که وقت زیادی را صرف قرار دادن بلوک‌ها یا آجرهای مختلف کنید، تنها کافی است طی چند ثانیه فوم مورد نظر را در قسمت مد نظر خود قرار دهید. به عنوان مثال، به جای نصب دویست بلوک به صورت جداگانه تنها به نصب ده فوم بپردازید.

  مزیت دیگری که باید به آن اشاره کرد، صرفه‌جویی در میزان رابیس است. در واقع، هنگام نصب فوم‌های سقفی اصلاً نیازی به رابیس ‌کاری وجود ندارد. دلیل این امر را می‌توان چسبندگی بسیار مناسب این محصولات به گچ و خاک دانست. فوم‌های سقفی به نحوی تولید می‌شوند که در زمان نصب آن‌‌ها کاربر هیچ‌گونه «پرتی مصالح» نداشته باشد؛ بنابراین، این محصولات حتی برای محیط زیست نیز خطری ایجاد نمی‌کنند و با خیال راحت می‌‌توان آن‌ها را به کار گرفت.

  قیمت فوم‌های سقفی

  قیمت فوم سقفی رابطه مستقیمی با ابعاد فوم خریداری شده و همچنین شرکت سازنده آن دارد. قاعدتاً اگر به سراغ برترین محصولات موجود در بازار بروید، باید هزینه بالاتری را برای تهیه آن‌ها بپردازید. در هر صورت، باید گفت که با توجه به مزیت‌هایی مذکور، قیمت این محصولات واقعاً‌ عالی به نظر می‌رسد.

  خوشبختانه امروزه انواع مختلف فوم‌های سقفی را می‌توان در کشورمان خریداری کرد و در اکثر ساختمان‌‌ها مورد استفاده قرار داد. اگرچه نصب این محصولات نیازمند داشتن تخصص و دانش خاصی است، اما در صورت استفاده از تیم‌های مناسب مانند تیم‌های حرفه‌ای مجموعه ردا صنعت می‌توانید به سرعت فرایند ساخت و ساز مد نظر خود را تکمیل کنید.

  در زمان خرید این محصولات باید حتماً به «دانسیته» فوم خریداری شده توجه کرد. هرچه میزان دانسیته محصول مربوطه بیشتر باشد،‌ آن فوم از کیفیت بالاتری برخوردار است. میزان دانسیته با وزن کلی فوم نیز رابطه‌ مستقیمی دارد. به عنوان مثال، هرچه دانسیته فوم بیشتر باشد، وزن کلی فوم نیز بیشتر است.

  نصب این فوم‌ها با سرعت بالایی صورت می‌پذیرد فروش(اجرا) و دریافت قیمت انواع فوم سقفی
  نصب این فوم‌ها با سرعت بالایی صورت می‌پذیرد

  سخن پایانی

  استفاده از استایروفوم‌ها در صنایع مختلف انقلابی به پا کرده است. امروزه از فوم‌های مختلف حتی در زمینه ساختمان‌سازی نیز استفاده می‌شود. در واقع، یکی از مهم‌ترین کاربردهای مربوط به استایروفوم‌ها در صنعت ساختمان‌سازی، ساخت سقف‌های مختلف است.

  فوم سقفی یک انتخاب عالی برای افرادی به شمار می‌آيد که قصد دارند سقف مورد نظر خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی تکمیل کنند. این فوم‌ها علی‌رغم وزن کم خود از مقاومت خارق‌العاده‌ای برخوردار هستند. با توجه به موارد گفته شده، اگر  به خرید این محصولات علاقه‌مند هستید، می‌توانید با کارشناسان ردا صنعت تماس بگیرید تا به شما راهنمایی‌های لازم ارائه شود.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader