ردا صنعت

سقف کاذب لوکسالون و جزییات آن

 • سقف‌های کاذب در انواع مختلفی وجود دارند و هر کدام از آن‌ها این قابلیت را دارند تا ویژگی‌های مختلفی از خود به نمایش بگذارند. از پرکاربردترین و محبوب‌ترین انواع سقف کاذب می‌توانیم به سقف کاذب لوکسالون اشاره کنیم. کیفیت و امنیتی که این سقف‌ها ارائه می‌دهند، بسیار بالا است؛ به همین علت تهیه آن‌ها می‌تواند یک پیشنهاد مناسب باشد. دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  این سقف‌ها را می‌توان در رنگ‌ها و ابعاد مختلف به کار گرفت و لازمه آن شناسایی درست نیاز ساختمان است. مزایای مختلفی را می‌توان از این سقف‌های کاربردی شاهد بود که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد؛ پس تا انتهای این مقاله دنبال‌کننده ما باشید.

  بررسی مهم‌ترین نکات درباره سقف کاذب لوکسالون دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا .. سقف کاذب لوکسالون. 
  بررسی مهم‌ترین نکات درباره سقف کاذب لوکسالون

  سقف کاذب لوکسالون چیست؟

  در ابتدا اجازه دهید به بررسی این سؤال بپردازیم که سقف‌های کاذب لوکسالون به چه نوع از سقف‌ها اطلاق می‌شوند. این سقف‌ها دارای وزن سبکی هستند و نصب آن‌ها در کمترین زمان و بیشترین سرعت انجام خواهد گرفت و همین موضوع می‌تواند یک نقطه عطف بسیار بزرگ باشد.

  اگر ساختمان خود را بازسازی کرده‌اید، می‌توانید از این سقف‌ها بهره ببرید. کاربردهای این مدل از سقف کاذب می‌توانند به شکل تجاری، اداری، ورزشی و همچنین مسکونی باشند. ازآنجایی‌که این سقف‌ها دارای رنگ‌بندی هستند، می‌توانید شاهد جذابیت فراوانی از آن‌ها باشید. تولید این سقف‌ها می‌تواند به دو شکل ساده و سوراخ‌دار انجام بگیرد که هر کدام طرف‌داران خاص خود را دارد. دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 

  اصلی‌ترین ویژگی‌های سقف کاذب مدل لوکسالون شامل چه مواردی می‌شوند؟

  سقف کاذب لوکسالون دارای ویژگی‌های مختلفی است که باعث شده‌اند افراد زیادی نسبت به اجرای آن‌ها در مکان‌های مختلف اقدام کنند. اگر شما نیز به دنبال بخشیدن جلوه به سقف ساختمان خود هستید، بهره‌بردن از لوکسالون را پیشنهاد می‌دهیم. در فهرست زیر می‌توانید با کلیدی‌ترین ویژگی‌های این مدل از سقف‌ها آشنا شوید تا تصمیم‌گیری برایتان راحت‌تر باشد: دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 

  •  این سقف‌ها از قابلیت شستشو برخوردار هستند؛ به همین علت هنگام نظافت هیچ نگرانی خاصی وجود نخواهد داشت.
  •  می‌توان آن‌ها را به دو شکل مغزی و غیر مغزی اجرا کرد.
  •  با کمک این سقف‌ها قادر هستید از اتلاف دما به شکل چشمگیری جلوگیری کنید.
  •  می‌توان آن را با کمک نورپردازی خطی به زیبایی هرچه‌تمام‌تر به اجرا در آورد.
  •  از وزن سبکی برخوردار هستند؛ به همین علت اجرا و نصب آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند گرفت.
  •  می‌توانید هر نوع چراغی که بابل میلتان است را نصب کنید و از آن بهره ببرید.
  •  طراحی این مدل به‌گونه‌ای است که حتی بعد از نصب می‌توانید به تأسیساتی که در پشت سقف به چشم می‌خورند، دسترسی داشته باشید.
  •  این سقف‌ها از ورق‌های آلومینیوم تولید می‌شوند؛ به همین علت استحکام و مقاومت آن‌ها قابل‌قبول است.

   

  • بررسی اصلی‌ترین ویژگی‌های موجود در سقف کاذب لوکسالون
   بررسی اصلی‌ترین ویژگی‌های موجود در سقف کاذب لوکسالون

  رایج‌ترین کاربردهای سقف کاذب مدل لوکسالون چیست؟

  باتوجه‌به مشخصاتی که سقف کاذب لوکسالون دارد، می‌توانید از آن در مکان‌های مختلف بهره ببرید. مراکز اداری و تجاری در بین مهم‌ترین مراکز جای داده می‌شوند. همچنین در انواع مکان‌های صنعتی و ورزشی نیز می‌توانید در فکر به‌کارگیری این سقف‌ها باشید. از دیگر مکان‌هایی که سقف‌های کاذب لوکسالون را به‌وفور مورد استفاده قرار می‌دهند، می‌توانیم به گزینه‌هایی همچون مراکز درمانی، مسکونی، متروها، ترمینال‌های مسافربری و… اشاره داشته باشیم. دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 

  هزینه لازم برای اجرای سقف‌های کاذب‌لوکسالون چقدر است؟

  یکی از رایج‌ترین سؤالاتی که در این زمینه مطرح می‌شود این است برای اجرای سقف کاذبلوکسالون به چه میزان هزینه نیاز خواهد بود؟ به‌طورکلی عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم روی تعیین قیمت این محصولات تأثیر خود را بگذارند. قبل از اینکه نسبت به اجرا اقدام کنید، حتماً از قیمت به‌روز اجرا مطلع شوید. از عواملی که در تعیین قیمت‌ها مؤثر هستند می‌‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره داشته باشیم:

  •  قیمتی که آلومینیوم خام دارد.
  •  شکل و طولی که محصول دارد.
  •  نوع پوششی که رنگ مورد نظر دارد.
  •  آیا سقف با مغزی است یا بدون مغزی؟
  •  و…

  همان‌طور که مشاهده کردید پارامترهای متعددی وجود دارند که روی قیمت‌ها تأثیرگذار هستند. ازآنجایی‌که قیمت‌ها دائماً در حال تغییر هستند، باید پیش از فرایند نصب از قیمت به‌روز مطلع شد. کارشناسان ردا صنعت می‌توانند در این زمینه به کمک شما بیایند؛ پس از طریق راه‌های ارتباطی درج‌شده در سایت با کارشناسان مربوطه تماس برقرار کنید. دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 

  برآورد هزینه لازم برای اجرای سقف کاذب مدل لوکسالون دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا .. سقف کاذب لوکسالون. 
  برآورد هزینه لازم برای اجرای سقف کاذب مدل لوکسالون

  چه نوع رنگی در سقف کاذب مدل لوکسالون به‌کاررفته است؟

  اگر به دنبال اجرای سقف کاذب‌لوکسالون هستید، بد نیست درباره رنگ به‌کاررفته در آن نیز اطلاعات لازم را کسب کنید. جنس رنگی که می‌توان در این سقف‌ها مشاهده کرد، پودری الکترواستاتیک است. ضخامت استاندارد این رنگ‌ها در بازه 60 تا 80 میکرون قرار دارد؛ اما بااین‌وجود مشتریان می‌توانند نسبت به سفارشی‌سازی آن اقدامات لازم را انجام دهند. ماندگاری این رنگ‌ها بسیار بالا است؛ به همین علت می‌توان از آن‌ها نهایت بهره و استفاده را برد. از سایر مزایای موجود می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره داشته باشیم:

  •  این رنگ‌ها می‌توانند در هرگونه شرایط محیطی از سقف کاذب محافظت به عمل بیاورند.
  •  در برابر خوردگی و نور آفتاب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.
  •  به دلیل ساختار خاص می‌توان این رنگ‌ها را در بین محصولات دوستدار محیط‌زیست قرار داد.
  •  از هیچ‌گونه حلالی در تولید آن‌ها استفاده نشده است.
  •  استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک می‌تواند منجر به کاهش ضایعات رنگ شود.
  •  مقدار انتشار VOC را به کمترین حد خود می‌رسانند.
  •  هزینه‌های تولید با کمک رنگ پودری الکترواستاتیک به شکل چشمگیری کاهش پیدا می‌کنند.

   

  • رنگ مورد استفاده در سقف کاذب مدل لوکسالون دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 
   رنگ مورد استفاده در سقف کاذب مدل لوکسالون

  سخن آخر

  سقف‌های کاذب را می‌توان در انواع مختلفی مشاهده کرد که هر کدام دارای ساختار مخصوص به خود هستند. از جمله این سقف‌ها می‌توانیم به نوع لوکسالون اشاره کنیم که طراحی آن‌ها به دو شکل ساده و سوراخ‌دار انجام خواهد گرفت. این محصولات را می‌توان در رنگ‌های مختلفی به تولید رساند که انتخاب هر کدام بستگی به نوع سلیقه شما دارد. دریافت قیمت، خرید (فروش) و اجرا سقف کاذب لوکسالون. 

  با کمک سقف کاذب‌لوکسالون می‌توانید از یک سقف با کیفیت و ایمنی بالا بهره ببرید. اگر به دنبال کسب اطلاعات کامل‌تر هستید، می‌توانید با مجموعه ردا صنعت در تماس باشید. کارشناسان به‌خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید به پاسخ تمام سؤالات خود دست پیدا کنید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  تاور کرین 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader