ردا صنعت
کرنربید جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

کرنربید کناف چیست؟

 • به دلیل ساختار خاص کناف‌ها، برای نصب آن‌ها باید از محصولاتی به نام کرنربید استفاده شود. کرنربید به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که هرکدام از آن‌ها دارای طراحی‌های منحصربه‌فرد خود هستند. کرنربید کناف را می‌توان در ابعاد متنوعی تهیه کرد. البته این ابعاد باید به‌صورت کامل با محلی که قرار است کناف تعبیه شود همخوانی داشته باشند. امروزه از کرنربید با نام‌هایی نظیر نبشی مخصوص کناف نیز یاد می‌شود؛ دلیل این امر را می‌توان با نحوه قرارگیری و همچنین ساختار کلی این محصول مرتبط دانست. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ساختار اکثر کرنربید‌های کناف به صورتی طراحی شده که حتی در اثر فشارهای بالا دچار مواردی همچون خم‌شدگی و یا فرسودگی نمی‌شوند. به‌طورکلی می‌توان گفت این محصولات یک جزو اساسی برای نصب صحیح کناف محسوب می‌شوند. اگر قصد خرید یک کرنربید مناسب را دارید و یا در این زمینه کنجکاو هستید، ادامه متن را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید. آشنایی با انواع کرنربید به شما در انتخاب یک محصول مناسب کمک می‌کند.

  نحوه نصب کرنربید کناف جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 
  نحوه نصب کرنربید کناف

  کرنربید‌ها چه کاربردی دارند؟

  همان‌طور که گفته شد، امروزه کرنربیدها نقشی اساسی در زمینه ایجاد دیوارها و سقف‌های کنافی ایفا می‌کنند. ضخامت بسیار مناسب این محصولات (معمولاً 0.2 الی 0.3 سانتی‌متر) موجب شده تا کرنربید کناف به‌عنوان یک محصول بسیار کارا جهت افزایش مقاومت کناف به شمار آيد. از کرنربید‌ها تنها می‌توان در کنج‌هایی که دارای زاویه نود درجه هستند استفاده کرد. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  این موضوع ممکن است میزان کارایی آن‌ها را کمی محدود کند؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تقریباً تمامی طرح‌های مدرن کناف، به‌جای طرح‌های منحنی، از خطوطی مستقیم بهره‌ می‌برند. در چنین شرایطی، بهترین گزینه جهت افزایش زیبایی طرح در عین بهبود مقاومت آن در برابر ریزش، ترک‌خوردگی و… استفاده از کرنربید است.

  کرنربید‌ها هم به‌صورت اتصالات چندگانه (اتصال چند کرنربید در یک راستا) و هم به‌صورت منفرد در کنار هم قرار می‌گیرند. این محصولات علاوه بر پروژه‌های مسکونی و اداری، در پروژه‌هایی نظیر ساخت کارگاه‌های صنعتی، سالن‌های ورزشی و… نیز کاربرد دارند. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  می‌توان چند کرنربید را به هم متصل کرد جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 
  می‌توان چند کرنربید را به هم متصل کرد

  شناخت مهم‌ترین وظایف کرنربید‌ها

  در گذشته برای افزایش مقاومت زوایای تند در هنگام کناف‌کاری، از نبشی‌های خاصی استفاده می‌شد که با گذشت زمان مقاومت خود را از دست می‌دادند و در نتیجه ساختار کلی کناف‌ به هم می‌ریخت. با ظهور کرنربید کناف از جنس فلز، این مشکلات برطرف شدند و امروزه کاربران می‌توانند این نبشی‌ها را به روش دلخواه خود به کار گیرند. برای مثال، در ساختمان‌هایی که دارای سقف یکپارچه هستند، بهترین گزینه کرنربید فلزی است؛ زیرا حتی پس از کناف‌کاری نیازی به تغییر ساختار کل سقف وجود ندارد. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  اگر با کناف‌کاری آشنا باشید احتمالاً از این موضوع آگاه هستید که گوشه‌های کناف‌ معمولاً دارای ساختار زیبا و منسجمی نیستند. البته این یک ضعف نیست؛ اما کاربران معمولاً دوست دارند گوشه‌ سقف‌های کنافی انحنای بیش از حدی نداشته باشد. کرنربید کناف به شما کمک می‌کند این مسئله را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کنید.

  قطعات کرنربید به دلیل ساختار فلزی هیچ‌گونه انحنای خاصی ندارند و همین امر موجب می‌شود تا بتوان به‌وسیله آن‌ها گوشه‌های سقف‌های کنافی را دقیق و تیز کرد. علاوه بر این، گوشه‌های سقف‌های کناف ممکن است به دلیل برخورد اجسام مختلف در هنگام رنگ‌کاری و… دچار آسیب‌دیدگی‌های جزئی و یا کلی شوند. اگر کرنربید به شکل صحیح نصب شود و کیفیت خوبی داشته باشد، حتی از این آسیب‌ها نیز جلوگیری می‌کند. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  کرنربیدهای کناف عموماً در زوایای نود درجه به کار می‌روند جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 
  کرنربیدهای کناف عموماً در زوایای نود درجه به کار می‌روند

   کرنربید مخصوص کناف چه مدل های دارد؟

  کرنربید‌ها در ساختارهای مختلفی تولید می‌شوند. جهت دریافت بهترین نتیجه باید با مدل‌های مختلف کرنربید آشنا باشید. در این بخش به چند نمونه از محبوب‌ترین مدل‌های کرنربید کناف اشاره می‌کنیم.

  • کرنربید به شکل حرف c

  این نوع کرنربیدها که ساختاری شبیه به حرف c انگلیسی دارند،‌ معمولاً در محیط‌هایی به کار می‌روند که در آن‌ها از دیواره‌های خشک یا Dry walls استفاده شده باشد. ساختار جذاب این محصولات به نحوی طراحی شده است که حتی در صورت وجود فاصله‌های بیش از حد، بتوان چندین کرنربید را به هم متصل کرد. عمق کرنربید‌های c شکل از پنجاه الی صد میلی‌متر متغیر است. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  • کرنربید‌های U شکل

  برخلاف کرنربید کناف c شکل، این نوع کرنربید‌ها دارای دو ضایعه به شکل خطوط مستقیم در دو طرف خود هستند. اگر سقف مدنظر دارای انحنای نسبی باشد، باید از کرنربید‌های u شکل استفاده شود تا مشکلی دررابطه‌با مقاومت کلی کناف به وجود نیاید. این نوع کرنربید‌ها نیز دارای عمقی برابر با پنجاه الی صد میلی‌متر هستند. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  • کرنربید تراز

  از کرنربید‌های تراز برای تشخیص تراز کلی سقف کنافی استفاده می‌شود. کرنربید تراز برخلاف دو مدل قبلی دارای سطوحی کاملاً مسطح است که به کاربر اجازه می‌دهد یک ساختار کاملاً تیز و چهارگوشه را ایجاد کند. کرنربید تراز نسبت به دو مدل قبلی مقاومت بسیار بیشتری در برابر آسیب‌های فیزیکی و ضربات مختلف دارد. از این نوع کرنربید در ساختارهایی که به‌صورت مقاوم در برابر صوت و یا حرارت ساخته شده‌اند، استفاده می‌شود. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  کرنربید قابل استفاده برای خم ها در محل های منحنی جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 
  کرنربید قابل استفاده برای خم ها در محل های منحنی
  • کرنربید سقفی

  کاربرد کرنربید سقفی نسبتاً محدود است؛ زیرا برای بهره‌گیری از آن باید از سقف‌های کاذب D112 استفاده شود. همین امر باعث شده است تا این کرنربید نسبت به سایر مدل‌ها محبوبیت کمتری داشته باشد. نکته جالب شباهت بسیار زیاد کرنربید سقفی و کرنربید C شکل است.

  • کرنربید کاغذی

  جدیدترین مدل کرنربید کناف، کرنربید کاغذی است. برای ساخت این نوع کرنربید‌ها از کاغذهای خاصی استفاده می‌شود تا در عین انعطاف‌پذیری بالا، مقاومت خوبی داشته باشند. از کرنربید کاغذی می‌توان در محیط‌هایی که سقف به شکل محدب و یا مقعر طراحی شده است، کمک گرفت. البته باید به این نکته توجه داشته باشید مقاومت این نوع کرنربید‌ها به‌اندازه کرنربید‌ها فلزی نیست.

  کرنربید‌ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارند جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 
  کرنربید‌ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارند

  سخن پایانی

  در این متن سعی کردیم کلیه اطلاعات مربوط به کرنربید‌های مخصوص کناف و روش استفاده از آن‌ها را به شما عزیزان ارائه دهیم. همان‌طور که پیش‌ازاین گفته شد امروزه بهره‌گیری از کرنربید‌های مخصوص کناف در ساختمان‌های تجاری، اداری، مسکونی و… به‌شدت رایج شده است. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  علت این امر را می‌توان قیمت فوق‌العاده مناسب و امکان حمل‌ونقل راحت این محصولات دانست. از کرنربید کناف جهت تثبیت و افزایش مقاومت محل قرارگیری کناف استفاده می‌شود. ردا صنعت به‌عنوان برترین عرضه‌کننده محصولات و تجهیزات ساختمانی، مفتخر است این محصول را با نازل‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. جهت خرید فروش و دریافت لیست قیمت کرنربید کناف Corner Bead. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader