ردا صنعت
محصولات شرکت کناف

محصولات شرکت کناف

 • شرکت کناف یک مجموعه کاری بین‌المللی است که توسط خانواده‌ای آلمانی اداره می‌شود. این شرکت در سال 1932 فعالیت خود را در زمینه تولید دیوارهای خشک آغاز کرد. امروزه مجموعه کناف، به‌عنوان یکی از شاخص‌ترین فعالین عرصه تولید قطعات ساختمانی، تخته‌های فیبری آکوستیک، تخته‌های پلاستر، تخته‌های سیمانی و محصولات ترکیبی برآمده از این مواد، تولیدات خود را به سراسر دنیا صادر می‌کند. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  مجموعه کناف تا سال 2022 با تأسیس بیش از 150 مرکز تولید در سراسر جهان، 81 درصد از بازار تولید تخته‌های دیوار خشک را از آن خود کرده است. از جمله مراکز تولیدی مطرح این کمپانی در کشورهای مختلف می‌توان به مرکز تولید کناف، مرکز تولید گرجستان اقیانوس آرام، مرکز تولید سنت گوباین و مرکز تولید یوشینو اشاره کرد.

  محصولات کناف در پروژه ساخت جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 
  محصولات کناف در پروژه ساخت

  نگاهی به محصولات شرکت کناف

  همان‌طور که گفتیم کمپانی کناف امروزه صاحب 81 درصد از بازار تولید تخته‌های دیوار خشک است. طبیعتا برای در اختیار گرفتن چنین حجم عظیمی از بازار، باید بتوانید نیاز طیف وسیعی از مشتریان را برطرف کنید. این موضوع نیز در گرو تنوع بخشیدن به لیست محصولات تولیدی کمپانی است. مدیران کمپانی کناف نیز به خوبی از این قاعده آگاه‌ هستند.

  امروزه شرکت کناف پا را از تولید محصولات فراتر گذاشته است و در زمینه ارائه راهکارهای ساخت‌وساز نیز فعالیت می‌کند. منظور از راهکارهای ساخت‌وساز ارائه راهبردی کلی برای حل چالشی به‌خصوص، تأمین قطعات لازم برای حل این چالش و پیاده‌سازی این قطعات است. سوای از سرویس‌های راهکار محور مجموعه کناف، محصولات دیگری نیز توسط این کمپانی ارائه می‌شوند. در ادامه می‌خواهیم به بررسی چند مورد از این محصولات بپردازیم. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  محصولاتی که کمپانی کناف بر پایه گچ تولید می‌کند

  شرکت کناف عمده شهرت خود را مدیون تولید محصولاتی است که در جهت ایجاد دیوارهای کاذب تولید شده‌اند. این محصولات که عمدتاً در گروه محصولات تولید شده بر پایه گچ قرار می‌گیرند، از نظر کیفیت ساخت و متریال جزو بالاترین سطح محصولات موجود در بازار به‌حساب می‌آیند. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  میزان استقبال از محصولات گچی کمپانی کناف چنان زیاد بوده که کمپانی بین‌المللی مذکور، بخش‌های مستقلی را در سراسر دنیا، صرفاً برای تولید این دسته از محصولاتش بهینه‌سازی کرده است. از جمله محصولات این واحدهای تولیدی بهینه‌سازی شده می‌توان به تخته گچ، فینیشر، مقاطع فلزی، کف‌پوش، رندرهای خارجی، لمینت‌های عایق و سایر لوازم جانبی مورد نیاز برای برپاکردن دیوارهای خشک اشاره کرد.

  محصولات مختلف کمپانی کناف جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 
  محصولات مختلف کمپانی کناف

  محصولات تولید شده در واحد صنعتی Norgips

  Norgips نام یکی از واحدهای صنعتی شرکت کناف است که به‌صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات مرتبط با پلاستر برد فعالیت می‌کند. محصولات تولید شده توسط واحد صنعتی نورگیپس کمپانی کناف نیز اگرچه در نهایت با گچ و دیواره‌های خشک سروکار دارد؛ اما نزدیکی ماهیتشان به پلاستر بردها غیرقابل‌انکار است. این محصولات شامل تخته‌های گچ، فیلرها، چسب‌ها، پیچ‌های نصب دیواره، پروفیل‌ها و سایر لوازم جانبی است که بیشتر کارایی آن‌ها مرتبط با زیرسازی و تعبیه تخته‌های دیواره خشک است. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  پلاسترها و محصولات مرتبط با آن‌ها در کمپانی کناف

  محصولات موجود در گروه پلاسترها از دیگر محصولاتی هستند که توسط کمپانی کناف و زیرشاخه‌های صنعتی آن تولید می‌شوند. کمپانی کناف فعالیتش در زمینه تولید محصولات گروه پلاستر را در سال 1930 آغاز کرد و تا سال 2013 حدود 3.6 میلیون تن از محصولات تولیدی‌اش در این عرصه را به فروش رساند. نکته مهمی که در خصوص محصولات گروه پلاستر این کمپانی وجود دارد، این است. که سوای از کیفیت بالا در تولید، تمامی این محصولات مطابق با نیازهای طراحان داخلی برای پیاده‌سازی طرح‌های مختلف بهینه شده‌اند. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  راه‌حل شرکت کناف برای تولید نماهای ساختمانی

  یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت صنعتی شرکت کناف، تولید نماهای ساختمانی است. همان‌طور که گفتیم محصولات کمپانی کناف در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. نکته این جا است که محصولات موجود در گروه نماهای ساختمانی، اصولاً به‌شدت تحت‌تأثیر شرایط محیطی هستند. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  بنابراین، چالش اصلی طراحان و مهندسان کمپانی کناف حین تولید این محصولات، بهینه‌سازی آن‌ها برای نصب در شرایط اقلیمی مختلف بود. در نهایت آن چه از دل واحدهای تولیدی مربوطه این شرکت بیرون آمد،. شامل محصولاتی بود که برای به‌کارگیری در تمامی شرایط محیطی ممتاز تلقی می‌شدند.

  محصولات کناف برای نمای ساختمان جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 
  محصولات کناف برای نمای ساختمان

  کف‌پوش‌های تولیدی در شرکت کناف

  کیفیت کف‌پوش استفاده شده در محیط‌های مختلف، به‌صورت مستقیم بر روی کیفیت کار و زندگی در محیط موردنظر تأثیر می‌گذارد؛ به همین دلیل، تلاش کمپانی کناف طی سالیان گذشته برای توسعه واحدهای صنعتی تولیدکننده کف‌پوش، رنگ و بوی قابل‌توجهی به خود گرفته است.

  در نتیجه این تلاش‌ها، امروزه کمپانی کناف حتی قادر است ویژگی‌های کف‌پوش تولیدی برای تک تک مشتریانش را کاملاً منحصربه‌فرد طراحی کند. به گفته مهندسین کناف، یکی از اصلی‌ترین چالش‌های پیش روی آن‌ها برای شروع فعالیتشان در زمینه تولید کف‌پوش، مقاومت آن‌ها بود. در همین راستا، کف‌پوش‌های تولیدی این کمپانی ضمن مقاومت بی‌نظیرشان، به‌راحتی قابل‌نصب هستند و ماندگاری بسیار بالایی دارند. جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 

  رمز موفقیت کمپانی کناف طی سالیان طولانی

  به بیان مدیران شرکت کناف، آن چه که طی سال‌ها موجب سرپا و پویا ماندن کسب‌وکارشان شده،. توجه همیشگی آن‌ها به دسته‌ای از ارزش‌های کاری است. نکته جالب‌توجه این است در تمام این سال‌ها، مدیران مجموعه کناف در ضمن پیش‌بردن کسب‌وکارشان در بازارهای جهانی، تلاششان بر این بوده که ارزش‌های خود را نیز به‌روز نگه دارند.

  آخرین بار در سال 2012 بود که مدیران کناف، ارزش‌های کسب‌وکار خود را به‌روزرسانی کردند. نسخه به‌روزرسانی شده ارزش‌های شرکت، همان سال به‌تمامی کارمندان ابلاغ شد. همگی کارکنان مجموعه کناف دوره‌های آموزشی را به‌منظور درک بهتر این قوانین گذراندند و هم اکنون از این قانون‌ها به‌عنوان راهنمایی جامع برای پیشبرد امور روزمره خود استفاده می‌کنند.

  واحدهای تولیدی مجموعه کناف جهت خرید، فروش و دریافت لیست قیمت  محصولات شرکت کناف تماس بگیرید. 
  واحدهای تولیدی مجموعه کناف
  حرف آخر

  کمپانی کناف طی سالیان فعالیتش ثابت کرده است. که تمامی کارکنان، مشتریان و افرادی که از محصولات کناف برای پیشبرد پروژه‌های خود استفاده می‌کنند، مانند اعضای یک خانواده واحد هستند. آن چه هم اکنون باعث دستیابی کمپانی کناف به چنین جایگاهی در بازار جهانی شده، قطعاً احترامی است. که مدیران این کمپانی برای حقوق مشتریان و کارمندان خود قائل هستند.

  شرکت ردا صنعت با سال‌ها فعالیت در زمینه تأمین قطعات صنعتی و ساختمانی، با علم بر کیفیت محصولات شرکت کناف، طیف گسترده‌ای از محصولات این کمپانی را در بازار ایران موجود کرده است. شما می‌توانید ضمن بررسی محصولات کمپانی کناف در سایت این مجموعه، جهت دریافت مشاوره‌های تخصصی انتخاب محصول یا ساخت‌وساز با کارکنان حرفه‌ای این مجموعه در تماس باشید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader