ردا صنعت
دراگلاین بچینگ

بچینگ دراگلاین

 • یکی از قدیمی‌ترین دستگاه‌های تولید بتن که تا به امروز استفاده‌های بسیاری در سراسر جهان دارد، بچینگ‌دراگلاین است. تا به امروز بیش از نیمی از مهندسان به هنگام ساخت‌وساز از این دستگاه برای تولید بتن خود استفاده می‌کنند؛ اما اگر از آن‌ها بپرسید که چه اطلاعاتی دررابطه‌با این دستگاه دارند، صرفاً تنها ساخت بتن را ارائه می‌دهند. روی صحبت ردا صنعت در این مطلب با این دسته از افراد است. در این مطلب به معرفی کامل و جامع این دستگاه می‌پردازیم؛ پس همراه ما باشید.  قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  معرفی دستگاه دراگلاین بچینگ

  همان‌طور که اشاره کردیم، این دستگاه یکی از قدیمی‌ترین دستگاه‌های حال حاضر برای تولید بتن است. دستگاه بچینگ‌دراگلاین متشکل از یک میکسر سیاره‌ای شکل است. این میکسر دارای درب‌های تخلیه هیدرولیک و همچنین پوشش‌های مقاوم در برابر سایش است. نکته حائز اهمیت در این قسمت از دستگاه، قابل تعویض بودن تیغه‌های میانی برگشت‌پذیر بازوها است.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  در این دستگاه همچنین پوشش‌های بازرسی برای تعمیر و نگهداری آسان خدمات ایمنی نیز به چشم می‌خورد. اگر بخواهیم اطلاعات دقیق‌تری دررابطه‌با دستگاه دراگلاین بچینگ به شما عزیزان ارائه دهیم، باید بگوییم که تیغه‌های اختلاط برگشت‌پذیر عمل اختلاط بسیار کارآمدی را ارائه می‌دهند، زمان برینگ را کاهش می‌دهند و همگن‌سازی مخلوط را با مصرف انرژی کم ایجاد می‌کنند. بازوهای سخت میکسر تابه از فولاد مخصوص سخت شده با حرارت ساخته شده به دست می‌آید.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  تیغه‌های نگهدارنده از مواد ویژه مقاوم در برابر سایش ساخته شده‌اند؛ اما نکته مهم به هنگام ساخت این تیغه‌ها این است که زاویه برخورد و پروفیل‌های همه تیغه‌ها در زمان ساخت به‌دقت موردمطالعه قرار گرفته‌اند تا بهترین مزیت را از توان موجود گرفته و به کوتاه‌ترین زمان ساخت و تخلیه ممکن برسند.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  این دستگاه‌ها به تولید بتن مورد نیاز ساخت‌وساز می‌پردازند   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 
  این دستگاه‌ها به تولید بتن مورد نیاز ساخت‌وساز می‌پردازند

  بررسی سیستم کنترل دستگاه دراگلاین بچینگ

  سیستم کنترل دستگاه بچینگ دراگلاین، یک سیستم میکروکنترلر است که کاملاً اتوماتیک بوده و شامل ویژگی‌های زیر است:

  • در کابین اپراتور نصب می‌شود
  • دارای سیستم جداساز اصلی
  • برخورداری از کنسول برنامه‌نویسی کاربرپسند
  • دستورالعمل‌های قابل‌برنامه‌ریزی
  • وجود 4 نمایشگر دیجیتال برای سنگ‌دانه، سیمان، شن و ماسه و افزودنی بر حسب وزن
  • افزودنی / آب را می‌توان به‌صورت متناوب با پالس / حجم‌سنج دسته‌بندی کرد

  عملکرد سیستم توزین در این دستگاه چگونه است؟

  سیستم توزین دستگاه بچینگ‌دراگلاین در قسمت سنگ‌دانه مطابق با استانداردهای CE دارای 2 لودسل است. یعنی یک سیستم توزین لودسل جداگانه برای آب و سیمان وجود دارد که دقت توزین را بهبود می‌بخشد و امکان بچینگ و اختلاط هم‌زمان را فراهم می‌کند. دقت بالا به دلیل لودسل‌های باکیفیت و سیستم کنترل دقیق توزین یکی از مهم‌ترین مزایایی است که استفاده از دستگاه دراگلاین بچینگ به شما هدیه می‌کند.

  انواع مختلفی از دراگلاین بچینگ‌ها در بازار موجود است   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 
  انواع مختلفی از دراگلاین بچینگ‌ها در بازار موجود است

  بخش اسکراپر سنگ‌دانه در این دستگاه چه خصوصیاتی دارد؟

  در واقع یکی از مهم‌ترین بخش‌های دستگاه بچینگ‌دراگلاین، بخش اسکراپر سنگ‌دانه است. این بخش دارای یک سری مشخصات بسیار مهم است که در این قسمت ردا صنعت قصد دارد به‌صورت اختصاصی این مشخصات را به شما معرفی کند. به هنگام خرید این محصول نیز می‌توانید با نظر گرفتن این مشخصات یک دستگاه باکیفیت و با کارایی بالا را خریداری کنید. این مشخصات عبارت‌اند از:

  • محدوده کار اسکراپر: 10 متر
  • موتور دراگلاین: 5/7 کیلووات
  • موتور چرخشی بوم: 37/0 کیلووات
  • قطر طناب بوم اسکراپر: 10 میلی‌متر
  • طول طناب بوم اسکراپر: 25 متر

  بررسی عملکرد سیستم بچینگ افزودنی در دستگاه دراگلاین بچینگ

  سیستم بچینگ افزودنی نیز مانند سیستم توزین یکی از بخش‌های مهم دستگاه بچینگ‌دراگلاین است که عملکرد دقیقی را از خود نشان می‌دهد تا به‌صورت کلی فعالیت این دستگاه به‌خوبی انجام شود. این سیستم دارای واحد دوز اتوماتیک افزودنی مایعات حجمی (پالسی) بر حسب وزن است. اگر بخواهیم به نحوه ساخت این قسمت نیز نگاهی بیندازیم، می‌توانیم به‌جرئت بگوییم که این قسمت کاملاً پشتیبانی شده توسط تجهیزات الکتریکی، کابل‌ها، شیلنگ‌ها، اتصالات و لوازم جانبی مکمل است.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  این دستگاه از آب، شن، ماسه، سنگ‌ریزه برای بتن استفاده می‌کند   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 
  این دستگاه از آب، شن، ماسه، سنگ‌ریزه برای بتن استفاده می‌کند
  نگاهی به عملکرد کلی دستگاه دراگلاین بچینگ

  عملکرد کلی دستگاه بچینگ پلانت بتن برای تولید سیمان باکیفیت است. این دستگاه آب، ماسه و سنگ‌دانه‌هایی که برای تشکیل بتن باکیفیت استفاده می‌شود را با یکدیگر ترکیب می‌کند و ماده‌ای را به ما ارائه می‌دهد که بدون آن هیچ‌گونه پروژه ساختمان‌سازی امکان‌پذیر نیست. لازم است که دستگاه بچینگ دراگلاین بتن کارآمد و سریع باشد تا پروژه ساختمانی دراسرع‌وقت به اتمام برسد.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  انواع موارد پیوسته به دراگلاین بچینگ

  انواع مختلفی از دستگاه‌های پیوسته به بچینگ‌دراگلاین بتن متناسب با نیازهای خاص صنعت ساختمان وجود دارد که در زیر آورده شدهاند:

  • میکسرهای ترانزیت

  میکسر ترانزیت یک کامیون یا تریلر با یک درام چرخان است که بتن را در حین حمل‌ونقل مخلوط و هدایت می‌کند. میکسر ترانزیت برای مکان‌های ساختمانی که نیاز به تحویل سریع بتن تازه مخلوط شده دارند بسیار مفید است.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

  • دستگاه ساخت بتن آماده

  دستگاه ساخت بتن آماده یک دستگاه متمرکز است که در نزدیکی پروژه ساختمانی قرار دارد. بتن در کارخانه بتن آماده مخلوط شده و سپس از طریق یک کامیون یا تریلر به محل ساخت‌وساز منتقل می‌شود. این نوع بچینگ پلانت بتن برای پروژه‌های ساختمانی کوچک که نیاز به بتن در مقدار کمتری وجود دارد، مفید است.

  دراگلاین بچینگ روند ساختمان‌سازی را تسهیل می‌کند   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 
  دراگلاین بچینگ روند ساختمان‌سازی را تسهیل می‌کند

  کلام آخر

  فلسفه دستگاه بچینگ‌دراگلاین بسیار پیچیده است که قاعدتاً نمی‌توان در یک مطلب به طور خلاصه به‌تمامی اطلاعات درباره آن پرداخت؛ لذا ردا صنعت در این مطلب به‌صورت اختصاصی به موارد مهم و کاربردی پیرامون این دستگاه پرداخت تا شما بتوانید پس از مطالعه این مطلب در انتها یک بازده مناسب از مفهوم و پرتکل عملکردی این دستگاه به دست آورید.   قیمت، خرید (فروش) بچینگ پلانت دراگلاین. 

   

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  4 دیدگاه دربارهٔ «بچینگ دراگلاین»

  1. بازتاب: بچینگ لیبهر - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  2. بازتاب: مراحل نصب بچینگ - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  3. بازتاب: سازندگان بچینگ پلانت - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  4. بازتاب: بچینگ موبایل - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader