ردا صنعت

تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه

 • دکل‌های تلفن همراه یا دکل‌های مخابراتی، همان تجهیزات عظیم و مرتفعی هستند که آنتن‌های ارتباط الکتریکی بر روی آنها نصب می¬شود و موجب شده تا وسایل ارتباطی بی‌سیم مانند تلفن همراه، رادیو یا مواردی ازاین‌دست امکان برقراری ارتباط را داشته باشند.آنچه در این راستا اهمیت پیدا می‌کند، توسعه پیش‌نیازهای فنی مانند استفاده از تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه است.خرید(فروش) ودریافت قیمت

  تماس با ردا صنعت
  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  این دکل‌ها برای این می سازند و نصب می کنند تا سیگنال‌ها بهتر ردوبدل شوند؛ اما نکته اینجا است که چگونه می‌توان این تجهیزات غول‌آسا را نصب کرد؟ برای پاسخ به این پرسش لازم است تا با نقش تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه آشنا شوید.

  برای اینکه بتوانید متناسب با کسب‌وکار گسترده خود این تجهیزات را خریداری کرده یا کرایه کنید، لازم است تا به سایت ردا صنعت سری بزنید. متخصصان این مجموعه می‌توانند شما را در این امر راهنمایی کنند و بهترین تجهیزات را با پیشرفته‌ترین امکانات در اختیارتان قرار دهند.

  تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه فروش(خرید) و دریافت قیمت انواع تاور کرین
  برای نصب دکل مخابراتی باید از تاور کرین متحرک استفاده کرد

  با دکل‌های مخابراتی بیشتر آشنا شوید

  دکل‌های مخابراتی و مخصوص تلفن همراه، بی‌شک یکی از اصلی‌ترین اجزای برقراری ارتباط شما با دیگران محسوب می‌شود. این دکل‌ها موجب می¬شوند در هر کجا که باشید، تلفن همراه شما بتواند با نزدیک‌ترین دکل ارتباط برقرار کرده و سیگنال را دریافت و ارسال کند؛ از این جهت این تجهیزات بسیار مرتفع هستند تا بتوانند مناطق بیشتری را پوشش دهند.

  دکل‌های مخابراتی را هر کجایی می‌توانید مشاهده کنید. در بالای ساختمان‌های بلند یا در سطح شهر و حتی در مناطق روستایی جهت تسهیل برقراری ارتباط از آن‌ها بهره‌برداری می‎کنند. زیرساخت‌های ارتباطی هر روز گسترش پیدا کرده و پیشرفته‌تر می‌شوند.

  نرخ انتقال سیگنال هر روز بیشتر می¬شود و برای این چنین نرخی قطعاً نیاز به توسعه زیرساخت‌های شهری است. آنچه در این راستا اهمیت پیدا می‌کند، توسعه پیش‌نیازهای فنی مانند استفاده از تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه است.

  تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه فروش(خرید) و دریافت قیمت انواع تاور کرین
  دکل‌های مخابراتی تجهیزات بسیار مرتفعی هستند

  از نصب دکل‌های مخابراتی چه می‌دانید؟

  قطعات و مواد اولیه دکل‌های مخابراتی بسیار عظیم و حجیم هستند؛ در نتیجه برای اینکه بتوان آن‌ها را به‌سهولت جابه‌جا کرد، لازم است از تجهیزات و ماشین‌آلات غول‌پیکری استفاده کرد که بتواند این مهم را انجام دهد.

  علاوه بر این لازم است.تا این قطعات را پس از رسیدن به محل موردنظر بر روی یکدیگر سوار کنند.و تا ارتفاع بالایی بروند. انسان به تنهایی توان انجام این کار را ندارد. از طرف دیگر گاه لازم بوده تا این تجهیزات در مناطقی نصب شوند که دسترسی به کمک سایر تجهیزات سخت و غیرممکن است.

  تاور کرین‌ها به دلیل اینکه وزن کمی دارند و از ساختار سبکی برخوردار هستند، یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه محسوب می‌شوند. این ماشین‌آلات می‌توانند به کمک صفحات تکیه‌گاهی خود بر روی انواع زمین‌های هموار و ناهموار مانند آسفالت یا چمن مستقر شوند یا بر روی آن حرکت کنند.

  تاور کرین‌های متحرک این قدرت را دارند تا در شرایط ناهمواری مانند سنگلاخ، قطعات سنگین را با خود حمل کرده و به نقاط غیرقابل‌دسترس منتقل کنند. این امر به پیمانکاران اجازه می‌دهد حتی در بزرگراه‌ها یا خیابان‌های پر رفت‌وآمد نیز باعث ترافیک سنگین نشوند و بتوانند کارها را در بهترین شرایط انجام دهند.

  در ضمن چون از تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه و همچنین جابه‌جایی قطعات آنها می‌توان استفاده کرد، در فضا و تجهیزات نیز صرفه‌جویی می‌شود؛ به دلیل اینکه هم جای کمتری اشغال شده و هم نیاز به چندین نوع تجهیزات نیست. این فناوری بیشترین انعطاف‌پذیری و البته ایمنی را برای اپراتورها دارد و به آن‌ها کمک می‌کند تا در صورت نیاز از طریق کنترل از راه دور کار خود را به سرانجام برسانند.

  تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه فروش(خرید) و دریافت قیمت انواع تاور کرین
  دسترسی ایمن و انعطاف‌پذیر به دکل‌های تلفن همراه

  تاور کرین‌ها چه کاری انجام می‌دهند؟

  وظایف تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه بسیار گسترده و متنوع است. آن‌ها می‌توانند در هر لحظه چندین وظیفه را انجام دهند و به‌این‌ترتیب کار را با سرعت بیشتری پیش ببرند. این وظایف به حدی گسترده است که به شما امکان می‌دهد با یک تیر چندین نشان بزنید. وقت آن است که با انواع وظایف این تجهیزات غول‌آسا آشنا شوید:

  آنتن‌ها را سر جای خود قرار می‌دهند

  برای اینکه سیگنال‌ها به‌درستی انتقال پیدا کند و هیچ مشکلی به وجود نیاید، لازم است تا آنتن‌ها درست سر جای خود قرار بگیرند. برای این کار لازم است از تجهیزات پیشرفته‌ای مانند تاور کرین استفاده کرد که مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های کنترل از راه دور هستند.

  این سیستم‌های کاربرپسند مدام به روزرسانی می‌شوند و به اپراتور کمک می‌کنند تا بتواند محل دقیق قرارگیری آنتن را پیش‌بینی کرده و آن را به‌درستی نصب کند. استفاده از سیستم‌های کنترل متعدد در این کرین‌ها عملکرد انعطاف‌پذیر را برای اپراتورها به همراه داشته است.

  قابلیت کار در شرایط مختلف

  یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه این است.که نیاز به ابزارهای پیچیده دیگر را مرتفع می‌سازد. بسته به کاربردهای مختلفی که تاور کرین دارد، می‌توان در هر زمان محموله‌های بسیار سنگین را تا ارتفاعات بالا حمل کرد.و در کنار آن نیز پرسنل می‌توانند به نقاط بالایی دسترسی داشته باشند. از طرفی این تجهیزات قابلیت چرخش تا 360 درجه را دارد؛ در نتیجه هرگونه دسترسی غیرممکن را ممکن می‌سازد.

  همچنین می‌توانید پلاگین‌های مختلفی را بر روی آنها نصب کنید تا بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد. قابلیت انتقال 150 کیلوگرم تا 30 متر ارتفاع و با سرعت 19 متر در دقیقه، می‌تواند سرعت و دقت کار را افزایش دهد و عملکرد بی‌نظیر تیم پیمانکاری را به همراه داشته باشد.

  قابلیت چرخش و انعطاف تا 360 درجه را دارد فروش(خرید) و دریافت قیمت انواع تاور کرین
  قابلیت چرخش و انعطاف تا 360 درجه را دارد

  سخن پایانی

  استفاده از تجهیزات غول‌پیکر در هر کسب‌وکاری مانند ساختمان‌سازی و صنایع مختلف دیگر لازم و ضروری است. در بسیاری از موارد نیروی انسانی قابلیت این را ندارد که محموله‌های سنگین را بالا ببرد.یا جابه‌جا کند؛ به همین دلیل لازم است تا از تاور کرین‌ها کمک گرفته شود.

  تاور کرین در نصب دکل‌های تلفن همراه می‌تواند محموله‌های بسیار سنگین را با حفظ ایمنی در شرایط سخت تا ارتفاعات بالا ببرد، البته به این شرط که شما برای استفاده از این تجهیزات با متخصصان ردا صنعت مشورت کرده و راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کرده باشید. متخصصان این مجموعه آماده همکاری با شما از لحظه طراحی تا اجرای پروژه‌هایتان هستند.

  تماس با ردا صنعت
  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader