ردا صنعت

ارائه خدمات اجاره تاور کرین

 • تمامی کارهای اجرایی ریسک بالا و هزینه‌های زیادی را به همراه دارند. کارهای ساخت‌وساز نیز یکی از کارهای پرهزینه‌ای بوده که ممکن است وارد آن شوید. شما در حین فرایند ساخت نیاز به تجهیزات و وسایل گران قیمتی دارید که به عنوان نمونه می¬توان از تاور کرین‌‌ها نام برد. یک راه‌حل برای کاهش هزینه‌ها اجاره تاور کرین به جای خرید نمونه‌های گران قیمت است. خدمات اجاره تاور کرین.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  نوع تاور کرین‌ها تا حد زیادی به پروژه‌ای بستگی دارد که در آن کار می‌کنید. همچنین نوع ساختمان در حال ساخت و شهر شما نیز در هزینه اجاره اثر خواهد داشت. برای خرید یا اجاره این دستگاه در داخل ایران می‌توانید به وب سایت ردا صنعت مراجعه کنید. کلیه سازه¬ها و قطعات مورد نیاز خود را می‌توانید در این مجموعه با مناسب¬ترین قیمت پیدا کنید.

  اجاره تاور کرین خدمات اجاره تاور کرین.
  هزینه اجاره کردن تاور کرین

  اجاره کردن تاور کرین

  تاور کرین‌ها یکی از ضروری‌ترین تجهیزات در ساخت و ساز هستند و در روند ساخت ساختمان‌های بسیار بلند مورد استفاده قرار می¬گیرند. تمامی تاور کرین‌ها برای پیشبرد اقتصادی کارها طراحی و تولید می‌شوند. بعلاوه ایمنی و ضریب اطمینان در این دستگاه زیاد است و به همین دلیل با درخواست بالایی برای این وسیله در صنعت ساخت‌وساز مواجه هستیم. این روزها خدمات اجاره تاور کرین به بیشترین حد خود در سال‌های قبل رسیده و به نظر می‌رسد این روند افزایشی در آینده نیز ادامه داشته باشد. خدمات اجاره تاور کرین.

  شما با اجاره کردن این دستگاه در عین بهره بردن از مزیت‌های یک فناوری مدرن، هزینه‌های بسیار کمتری را متقبل می‌شوید. شرکت‌های فعال در اجاره دادن تاور کرین‌ها تجهیزاتی با ایمنی بالا و بر اساس آخرین فناوری‌های روز دنیا را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین هزینه‌هایی مانند هزینه‌های نگهداری از این تجهیزات از لیست مخارج شما کم می‌شود. خدمات اجاره تاور کرین.

  اجاره تاور کرین و آشنایی با هزینه های آن خدمات اجاره تاور کرین
  مزیت‌های استفاده از تاور کرین

  در چه موقعیت‌هایی اجاره کردن تاور کرین گزینه خوبی خواهد بود؟

  اجاره تاور کرین یکی از گزینه‌هایی بوده که این روزها به جای خرید این وسیله در دسترس شما است، البته باید بدانید جایگزینی اجاره به جای خرید تنها در موارد خاصی به شما پیشنهاد می‌شود. اولین مورد زمانی است که شما پیش بینی می‌کنید تنها در همین پروژه است که به تاور کرین نیاز خواهید داشت. این شرایط باعث می‌شود به خودتان زحمت خرید یک تاور کرین را ندهید، آن را اجاره کنید و تنها در طول پروژه از آن مراقبت داشته باشید. تمام این کارها از طریق یک قرارداد اجاره با شرکتی بیرون از پروژه انجام می¬شود.

  مورد دیگری که در آن اجاره کردن تاور کرین معقول خواهد بود، زمانی است که شما در پروژه فعلی خود به نوع خاصی از تاور کرین‌ها نیاز دارید. برای مثال تاور کرین‌های heavy-duty نوع خاصی از این دستگاه هستند که تنها در پروژه‌های بسیار خاص در سطح جهان مورد استفاده قرار می¬گیرند. این تاور کرین‌ها بسیار کم استفاده می‌شوند و اجاره کردن آن‌ها از لحاظ اقتصادی صرفه بیشتری از خریدشان دارد. خدمات اجاره تاور کرین.

  اجاره کردن تاور کرین چه مزیت‌هایی را به همراه دارد؟

  اجاره تاور کرین نقاط مثبت زیادی را برای پروژه شما به همراه خواهد داشت که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است:

  •  دسترسی به تاور کرین‌های مدرن با آخرین قابلیت‌ها و تجهیزات روز دنیا
  •  امکان انتخاب از بین طیف وسیع‌تری از انواع تاور کرین‌ها
  •  نیازی به پرداخت هزینه‌های حمل‌ونقل نخواهید داشت.
  • مجبور به پرداخت هزینه برای سرویس و نگهداری از آن نمی‌شوید.
  •  می‌توانید قبل از خرید، یک بار نوع کارکرد دستگاه را در یک پروژه امتحان کنید.
  •  هزینه‌های تعویض قطعات بر عهده شما نخواهد بود.
  •  نیازی به یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت نیست.
  •  اگر در پروژه خود به تاور کرین‌های مختلفی نیاز داشته باشید به راحتی می‌توانید چند نوع را انتخاب کنید.
  •  به تاور کرین‌های خاص که در پروژه‌های نادری استفاده می‌شوند، دسترسی خواهید داشت.
  •  می‌توانید مطابق با خواسته‌ها و نیازهای خود در طول پروژه برخی از تجهیزات تاور کرین را شخصی‌سازی کنید.
  •  اغلب اوقات دیگر شما نیاز به بیمه کردن دستگاه ندارید.
  •  برای خرید دستگاهی هزینه نخواهید کرد که به مرور مستهلک می‌شود.
  •  دردسر پیدا کردن مشتری برای تاور کرین‌های استفاده شده را نخواهید داشت.
  •  مجبور نمی‌شوید برای نگهداری از این دستگاه محلی را در نظر داشته باشید و هزینه‌ای بابت آن بپردازید.
  اجاره تاور کرین و مزایای آن خدمات اجاره تاور کرین
  هزینه‌ اجاره کردن تاور کرین به عوامل مختلفی بستگی دارد

  عوامل مؤثر بر هزینه اجاره کردن تاور کرین

  یکی از مهم‌ترین موارد در اجاره تاور کرین مبلغی است که باید برای آن بپردازید. آشنایی با عوامل اثرگذار بر قیمت اجاره انواع تاور کرین کمک می‌کند درک بهتری از این موضوع داشته باشید؛ در نتیجه می‌توانید بر اساس نیازهای خاص پروژه خود بهترین تصمیم را بگیرید. عوامل اصلی مؤثر بر تعیین قیمت اجاره تاور کرین‌ها عبارت‌اند از:

  •  نوع تاور کرینی که نیاز دارید: مطابق با نوع تاور کرینی که اجاره می‌کنید، هزینه شما از چند صد تا چند هزار دلار متغیر خواهد بود. اغلب کرین‌های carry deck یا جرثقیل‌های دارای عرشه کوچک زیاد گران نیستند؛ اما تاور کرین‌های بزرگ هزینه بیشتری برای شما خواهند داشت.
  •  توانایی حمل بار: هرچقدر تاور کرین بتواند حجم سنگین‌تری را بلند کند، شما باید هزینه بیشتری برای اجاره کردن آن پرداخت کنید. برخی از تاور کرین‌های بزرگ می‌توانند بیش از 1000 تن بار را بلند کنند.
  •  محل پروژه: هزینه‌های اجاره تا حد زیادی به شهر و منطقه پروژه ساخت نیز بستگی دارد.
  •  مدت زمان اجاره: شاید هزینه‌های اجاره برای مدت زمان طولانی زیاد باشد؛ اما اغلب شرکت‌ها برای زمان‌های بیشتر تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرند.
  •  تجهیزات بیشتر برای : شاید شما برای اجاره کردن این دستگاه نیاز به تجهیزات دیگری نیز داشته باشید. برای مثال شاید چرخ دنده‌های بالابر برای شرایط کاری شما لازم باشد. این تجهیزات در زمان اجاره کمی هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.
  •  شرایط آب و هوایی در منطقه: برخی شرایط آب و هوایی خاص، مانند بادهای شدید، نیاز به افزودن تجهیزات ایمنی خاص را افزایش می¬دهند که این تجهیزات هزینه‌های جدایی دارند.
   خدمات اجاره تاور کرین
  اجاره تاور کرین موجب کم¬تر شدن هزینه¬ها است

  کلام آخر

  تاور کرین‌ها یکی از تجهیزات بسیار پر استفاده در صنعت ساخت‌وساز هستند. این دستگاه در پیشرفت سریع پروژه‌ها بسیار کمک می¬کند. تاور کرین‌ها علاوه بر اینکه کار را برای شما ساده می‌کنند از درصد ایمنی بالایی نیز برخوردار هستند. هزینه خرید آن به نسبت زیاد بوده و به همین دلیل برخی به فکر اجاره این دستگاه می‌افتند.

  اجاره تاور کرین گزینه هوشمندانه‌ای است که به کاهش بسیاری از هزینه‌های شما کمک می‌کند. ردا صنعت از بزرگ‌ترین پلت فرم‌های تأمین قطعات و تجهیزات در ایران است. می‌توانید تجهیزات مورد نیاز خود را با کمترین قیمت و به صورت آنلاین از این مجموعه سفارش دهید. خدمات اجاره تاور کرین.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader