ردا صنعت
لوله و اتصالات لوله سبز

لوله سبز

 • امروزه در بازار وسایل صنعتی و لوله‌کشی می‌توان انبوهی از لوله‌ها را مشاهده کرد. هر یک از انواع لوله‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. لوله‌سبز یا لوله پلی‌پروپیلن ازجمله محصولاتی به‌شمار می‌آید که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. چنین محبوبیتی بی‌دلیل نیست و علت آن را می‌توان با خواص فوق‌العاده مناسب این لوله مرتبط دانست. لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  لوله‌های سبز چه در هنگام ساخت و چه در هنگام استفاده با سایر لوله‌های موجود در بازار متفاوت هستند. این لوله مقاومتی بسیار مناسب در برابر مواردی همچون شکنندگی و فرسودگی را از خود نشان می‌دهند و می‌توان از آن‌ها تقریباً در هر محیط مسکونی، تجاری و اداری استفاده کرد.

  اگر قصد خرید این محصول را دارید یا می‌خواهید اطلاعات بیشتر به دست بیاورید، با ما در متن آشنایی با لوله‌سبز، کاربردهای آن و تفاوت این لوله و لوله سفید همراه شوید. به‌طبع شناخت این موارد به شما کمک خواهد کرد تا محصولی باکیفیت را خریداری کنید.

   لوله سبز چیست؟ 

  همان‌طور که در ابتدای متن نیز گفتیم، لوله‌‌های سبز از جنس پلی‌پروپیلن ساخته خواهند شد. دلیل نام‌گذاری این لوله‌ها نیز به‌علت سبز بودن ساختار آن‌ها است و همین امر تشخیص این نوع لوله را بسیار ساده خواهد کرد. پیش از ورود لوله‌های سبز به بازار، شاهد ساخت لوله‌هایی بودیم که مقاومت خوبی در برابر فشار، شکسته شدن و آسیب‌های فیزیکی مختلف نداشتند.لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.

  با ورود لوله‌های سبز و کاربرد بسیار مناسب آن‌ها در امور ساختمانی، این نوع لوله‌های به‌نوعی استاندارد اصلی صنعت شناخت شدند. پلی‌پروپیلن یک ماده شیمیایی با ترکیبی پیچیده است که به‌دلیل ساختار مولکولی خود موجب افزایش قدرت لوله و کاهش وزن آن به‌صورت هم‌زمان خواهد شد.

  اگرچه برای ساخت لوله‌سبز از این ماده استفاده می‌کنند؛ اما ساخت لوله تنها کاربرد پلی‌پروپیلن نیست و از آن در سایر ساختارهای پلیمری نیز استفاده خواهد شد. امروزه حتی در بسیاری از لوله‌های سفید (لوله‌های سفید لوله‌هایی هستند که بیشتر برای انتقال آب آشامیدنی به کار گرفته خواهند شد) نیز با کمک پلی‌پروپیلن به تولید می‌رسند. لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.

  لوله‌های سبز به‌طورکلی نسبت به لوله‌های سفید برتری دارند لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.
  لوله‌های سبز به‌طورکلی نسبت به لوله‌های سفید برتری دارند

  مهم‌ترین مدل‌های لوله سبز

  همانند بسیاری از تجهیزات ساختمانی، لوله‌های سبز نیز انواع و مدل‌های مختلفی دارند. این تنوع باعث خواهد شد تا کاربران بتوانند بر اساس نیاز خود، محصولی باکیفیت را انتخاب کنند. مهم‌ترین موردی که موجب اختلاف بین مدل‌های مختلف لوله سبز خواهد شد، بحث قطر لوله است.

  لوله‌های سبز ازجمله محصولاتی به‌شمار می‌آیند که باید به‌صورت تک لایه یا چند لایه تولید شوند و همین امر باعث خواهد شد تا میزان ضخامت لوله مدنظر نیز تغییر کنید. امروزه در بسیاری از ساختمان‌های تجاری و مسکونی تنها از لوله‌های سبز تک لایه استفاده خواهد شد؛ اگرچه می‌توان در برخی موارد استفاده از لوله‌های چند لایه را نیز مشاهده کرد.

  قطر لوله‌های سبز یا لوله‌های ساخته شده از Polypropylene معمولاً بیست میلی‌متر الی صد و ده میلی‌متر خواهد بود. به‌طبع هرچه میزان قطر لوله و ضخامت آن بیشتر باشد، استحکام محصول در برابر خوردگی و فشارهای فیزیکی وارده نیز بیشتر خواهد شد.

  نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که در بسیاری از موارد (به‌خصوص در منازل مسکونی) نیاز به استفاده از لوله‌های با قطر بالا وجود ندارد و لوله‌های نازک انتخاب مناسب‌تری خواهند بود. لوله‌کش به‌عنوان فردی که مسئولیت انتخاب محصولات مناسب باتوجه‌به محیط کاربری را دارد، باید به شما جهت تعیین بهترین لوله ازنظر قطر اطلاعات لازم را ارائه دهد.

  لوله‌های سبز انواع مختلفی دارند لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.
  لوله‌های سبز انواع مختلفی دارند

  اجرا و نصب لوله‌های سبز چگونه است؟ 

  لوله‌سبز همانند سایر لوله‌های موجود در بازار به دو روش اصلی نصب خواهند شد. این دو روش شامل نصب با استفاده از پرس و همچنین نصب با استفاده از ابزارهای پیچ و روزه‌ای خواهد بود. در اتصالاتی که از روش پرس استفاده خواهد شد، مهم‌ترین وظیفه برعهده اتوپرس است. اتوپرس با گرم کردن دهانه هر دو طرف لوله، فرایند متصل شدن محصول را تسهیل می‌کند. لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.

  در اتصالاتی که به‌وسیله پیچ صورت خواهند گرفت، مقاومت در برابر شکستی (در محل اتصال دو لوله) افزایش خواهد یافت. دلیل این امر ساختار کلی لوله‌های سبز و همچنین تقسیم فشار واردشده روی پیچ‌های برنجی یا کرومی است.

  لوله‌های سبز در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.
  لوله‌های سبز در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند

  مهم‌ترین تفاوت لوله سبز و سفید

  پرسش بسیاری از خریداران این است که چه تفاوتی بین لوله‌های سبز و لوله سفید وجود دارد؟ به‌طورکلی باید بگوییم این دو محصول هیچ تفاوت خاصی باهم ندارد و از هر دو آن‌ها می‌توان در مراکز تجاری، اداری و مسکونی استفاده کرد.

  لوله‌های سبز به‌دلیل رنگ و همچنین مقاومت نسبتاً بالای خود بیشتر در مراکز کشاورزی، باغات و … استفاده خواهند شد؛ اما لوله‌های سفید (به‌دلیل کاهش میزان جذب نور خورشید) در بخش انتقال آب آشامیدنی به منازل کاربرد دارند. لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.

  اصلی‌ترین مزیت‌های لوله‌های سبز

  لوله‌های سبز مقاومت بی‌نظیری در برابر فشار از خود نشان می‌دهند؛ اما این تنها مزیت آن‌ها نیست. به‌طورکلی اصلی‌ترین مزایای لوله‌سبز عبارت‌اند از:

  • خم‌شدگی بسیار مناسب جهت انتقال آب
  • شکل جذاب و همچنین متفاوت بودن رنگ آن‌ها نسبت به سایر لوله‌های مورداستفاده در لوله‌کشی
  • جلوگیری از هرگونه رسوب در درون لوله به‌دلیل ساختار پیچیده مولکولی
  • جلوگیری از ایجاد جلبک درون لوله و ورود مواد مضر به درون آب
  لوله‌های سبز قیمت بسیار مناسبی دارند لوله سبز پلی پروپیلن جهت خرید، فروش دریافت قیمت، فروشنده و تولید کننده.
  لوله‌های سبز قیمت بسیار مناسبی دارند

  سخن پایانی

  در این متن سعی کردیم کلیه اطلاعات لازم درزمینه لوله‌های سبز و مهم‌ترین تفاوت این محصول با لوله سفید را به شما ارائه دهیم. این محصول یک انتخاب مناسب برای افرادی است که قصد دارند با صرف هزینه کم، بهترین کیفیت ممکن را به دست بیاورند. لوله‌‌های سبز در ضخامت‌های مختلفی تولید خواهند شد و افراد می‌توانند باتوجه‌به نیاز خود محصول مدنظر را تهیه کنید.

  مهم‌ترین موردی که درزمینه خرید لوله سبز باید در نظر بگیرید، رعایت استانداردهای لازم توسط شرکت تولیدکننده است. ردا صنعت به‌عنوان برترین عرضه‌کننده محصولات صنعتی در کشور مفتخر است این محصول را با بهترین کیفیت و همچنین مناسب‌ترین قیمت ممکن به خریداران محترم عرضه کند.

  تماس با ردا صنعت

  09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader