ردا صنعت
تامین کننده فروش خرید اجاره پالت چوبی فلزی پلاستیکی

خرید و فروش انواع پالت چوبی، پلاستیکی و فلزی

 • پالت، یکی از ابزارهای آشنایی است که شاید بسیاری از شما با آن آشنایی داشته باشید. اغلب از این ابزار برای قراردادن محموله بر روی یکدیگر، یا حمل کالا استفاده می‌کنند. این ابزارهای کاربردی، می‌توانند از مواد مختلفی تشکیل شوند. تنوع جنس باعث می‌شود تا انواع پالت موجود در بازار را بتوانید متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. تولید خرید فروش قیمت پالت چوبی قیمت پلاستیکی  

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  پالت‌ها، سطوحی صاف و افقی هستند که می‌توان آن‌ها را روی‌هم چید، جابه‌جا کرده یا حتی باری را بر روی آن‌ها قرار داد و به این وسیله آن را حمل کرد. البته باید بدانید که این ابزارهای بیشتر برای محموله‌ها و کالاهای بسیار سنگین مورداستفاده قرار می‌گیرند و خود این پالت‌ها برای جابه‌جا شدن نیازمند کمک‌گرفتن از لیفتراک یا جم پالت هستند. اگر شما هم به دنبال خرید یکی از این ابزارها برای استفاده در صنعت خود هستید، این مقاله را از دست ندهید. در پایان می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. تولید خرید فروش قیمت پالت چوبی قیمت پلاستیکی  

  پالت‌ها به سهولت برروی هم سوار می‌شوند
  پالت‌ها به سهولت برروی هم سوار می‌شوند

  چند نوع پالت می‌توانید نام ببرید؟

  اگر قرار باشد انواع پالت را نام ببرید، باید بدانید که دسته بندی پالت‌ها بر اساس طبقه‌های مختلفی انجام می‌شود. این تقسیم بر اساس نقطه ورودی، آلیاژ ساخته شده یا حتی طراحی آن‌ها دسته بندی می‌شوند. اما هر کدام نیز زیرمجموعه‌های خاص خود را دارند.

  بسته به اینکه قرار است از پالت چه استفاده‌ای کنید،. می‌توانید از یک نوع خاص آن بهره ببرید. هرکدام از این پالت‎‌ها مزایا و معایبی دارند. که در این مقاله تاحدامکان به آن‌ها اشاره شده است. در نهایت این شما هستید که انتخاب می‌کنید کدام پالت را تهیه کنید.

  پالت چوبی درجه 1
  پالت چوبی درجه 1

  پالت‌هایی که نقاط ورودی متفاوت دارند

  اولین نوع دسته‌بندی که خود شامل چندین نوع مختلف از پالت می‌شود، نقاط ورودی چنگک لیفتراک است. این نقاط می‌تواند دوطرفه یا چهار طرفه باشد. اما نوع دیگری از طبقه‌بندی بر اساس عرشه پالت نیز وجود دارد که آن نیز در همین دسته جای می‌گیرد. بر اساس نوع عرشه، پالت به دو نوع عرشه باز و عرشه چوب جامد طبقه‌بندی می‌شود.

  • پالت‌های دوطرفه

  منظور از پالت دوطرفه، پالت‌هایی هستند. که در دو طرف دارای دهانه ورودی هستند. تا چنگک لیفتراک بتواند در آن وارد شود؛. به همین منظور به آن دوطرفه گفته می‌شود.

  • پالت چهارطرفه

  اگر پالتی که تهیه می‌کنید در چهار طرف دارای دهانه‌هایی باشد. که چنگم یا همان شاخک‌های لیفتراک بتواند در آن جای بگیرد،. به آن پالت چهار طرفه گفته می‌شود.

  • پالت عرشه باز

  در این نوع پالتBottom of Form

   بین تخته‌هایی که بر روی عرشه تعبیه شده است، شکاف‌هایی وجود دارد. این نوع پالت به دلیل این شکاف‎‌ها هم سبک‌تر است و هم از نظر اقتصادی ارزان‌تر برایتان تمام می‌شود. اما اگر قرار است محموله‌ای با اندازه کوچک حمل کنید باید بدانید این پالت مناسب نیست. چون محموله از میان شکاف عرشه به بیرون می‌لغزد. تولید خرید فروش قیمت پالت چوبی قیمت پلاستیکی  

  • پالت عرشه جامد

  این پالت، نوعی پالت است. که از یک ورق کامل، بدون شکاف و منفرد. از جنس پلاستیک، چوب یا فلز تهیه می شود. این پالت‌ها به‌سادگی. حمل شده و به‌راحتی تمیز می‌شوند. این پالت‌ها مناسب حمل اجسام کوچک است و باعث می‌شود تا مواد مانند پلاستیک یا فلز از میان شکاف‌ها به بیرون نلغزند.

  این پالت از جنس مختلف ساخته می‌شود. می‌توانند از جنس چوب ساخته شده باشند. و اگر از این نوع باشند اغلب جنس غیر متخلخلی دارند؛ در نتیجه بسیار بهداشتی‌تر هستند به‌سادگی پاک می‌شوند. این پالت‌ها ارزان‌تر هستند و نسبت به نوع پلاستیکی یا عرشه باز بسیار محکم‌تر هستند. تعمیر مجدد آن‌ها بسیار ساده است و البته باید بدانید به‌سهولت نیز خراب نمی‌شوند.

  پالت عرشه باز چوبی
  پالت عرشه باز چوبی

  طبقه‌بندی بر اساس نوع طراحی کدام است؟

  یکی دیگر از طبقه‌بندی‌ها بر اساس طراحی است که به دو نوع بلوکی در مقابل استرینگر تقسیم‌بندی می‌شوند. آنچه در ادامه می‌خوانید توضیحی از این دو نوع است:

  • پالت بلوکی

  در این پالت‌ها یکی از انواع پالت است، پایه‌های استوانه‌ای تعبیه شده است. که باعث می‌شود سطح بالایی و پایینی عرشه با یکدیگر متفاوت باشد. این نوع پالت‌ها از نوع چهارطرفه هستند و اغلب از 12 پایه استوانه‌ای تشکیل شده‌اند.

  جنس این پالت نیز می‌تواند متنوع باشد. و از چوب، پلاستیک یا تخته سه لا ساخته شده باشد. برخی نیز دارای دو رو بوده و برخی دیگر تنها دارای یک طرف هستند. این پالت‌ها بهترین گزینه برای جابه‌جایی هستند. تولید خرید فروش قیمت پالت چوبی قیمت پلاستیکی  

  پالت‌ها به کمک جک پالت جا به جا می‌شوند
  پالت‌ها به کمک جک پالت جا به جا می‌شوند
  • پالت استرینگر

  در این نوع از پالت‌ها برای اینکه بتوان حمل بار با امنیت بیشتری انجام شود از ریسمان استفاده می‌کنند. این رشته‌ها اغلب بین تخته‌های پایین و بالا قرار می‌گیرند و نسبت به نوع بلوکی، اغلب پشتیبانی بیشتری از محموله‌ای می‌کنند که قرار است حمل شود و در ضمن باید بدانید که با این پالت‌ها می‌توانید فضای بیشتری برای حمل وزن اضافی داشته باشید.

  این پالت‌ها که نوع محبوب در میان انواع پالت هستند،. اغلب به‌صورت دوطرفه. ساخته. می‌شوند. اما اگر بخواهید می‌توان پالت استرینگر چهار طرفه. را نیز بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید کرد. تولید خرید فروش قیمت پالت چوبی قیمت پلاستیکی  

  • جنس مواد و تنوع پالت

  حتماً تابه‌حال متوجه شده‌اید. که پالت‌ها از چه مواد و آلیاژهایی می‌توانند ساخته. شوند. معروف‌ترین نوع پالت، پالت چوبی است و همان‌طور که خواندید اگر به‌صورت یک ورقه منفرد باشد، بسیار مستحکم‌تر از سایر موارد است. قدیمی‌ترین نوع پالت نیز همین نوع است. اما می‌توان پالت‌هایی با جنس تخته سه لا یا پلاستیک را نیز پیدا کرد. که می‌تواند بسته به نیاز شما طراحی، ساخته و تعبیه شود. کدام جنس پالت مناسب شما است؟ تولید خرید فروش قیمت پالت چوبی قیمت پلاستیکی  

  پالت عرشه باز از جنس فولاد
  پالت عرشه باز از جنس فولاد

  کلام پایانی

  اگر صنعت شما به نحوی است که لازم است. محموله و کالاهایی را بر روی‌هم بچینید و مطمئن باشید. که این طرز چیدمان به آن‌ها آسیب نمی‌رساند، یا اگر لازم است. آن‌ها را حمل یا جابه‌جا کنید،. باید بدانید که انواع پالت ساخته و طراحی شده است. و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  شما بسته به هدفی که از تهیه پالت دارید،. می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. فقط دقت کنید به دلیل حساسیت محصولی که تهیه می‌کنید، بهتر است تا حتماً از محلی آن را خریداری کنید که مطمئن باشید محصولی باکیفیت و معتبر به دست شما خواهند رساند.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید. 

  ردا سازههمه چیز در رابطه با جرثقیل سقفی تک پل با پروژکتورهای SMD بیشتر آشنا شوید. .  دیوار حائل .  

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «خرید و فروش انواع پالت چوبی، پلاستیکی و فلزی»

  1. بازتاب: جرثقیل سقفی کوچک - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader