ردا صنعت
سنسور آسانسور

سنسور آسانسور

 • تصور یک ساختمان چندطبقه بدون آسانسور کمی سخت است. تقریباً همه ساختمان‌ها یک بالابر دارند که به شما کمک می‌کند طبقات را به‌راحتی بالا و پایین بروید. نمی‌توانید بیمارستان، مراکز خرید، هتل‌ها و ساختمان‌های دیگر چندطبقه را تصور کنید درحالی‌که از این وسیله در آن استفاده نشده است؛ اما مهم‌تر از راحتی، احساس امنیتی است که این وسیله باید به شما بدهد. سنسور آسانسور یکی از تأمین‌کنندگان این امنیت است. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  فراموش نکنید که تأمین امنیت مسافران این تجهیزات در گرو استفاده از قطعات اصل و باکیفیت است. اگر نمی‌دانید چگونه و از کجا می‌توانید آسانسور خود را ایمن کنید، ما به شما ردا صنعت را توصیه می‌کنیم. این شرکت بزرگ‌ترین پلتفرمی است که به شما کمک می‌کند از طراحی تا اجرا بتوانید سازه خود را تکمیل و امنیت آن را تأمین کنید. پیش از آن این مقاله را از دست ندهید.

  آسانسور و همه سنسورهای آن

  آسانسورها به شیوه‌های گوناگونی عمل می‌کنند. برخی با اصول هیدرولیک کار می‌کنند و برخی با کشش، بدون ماشین یا به‌وسیله خلأ کابین را در جهت نیاز مسافر بالا یا پایین می‌برند. به هر صورت این تجهیزات به هر شیوه‌ای که عمل کنند نمی‌توانند از داشتن سنسور آسانسور بی‌نیاز باشند. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  حسگرها انواع مختلفی دارند. سنسور جریان، سطح، بار، مادون‌قرمز، رمزگذارها و سوئیچ محدود از جمله ابزارهایی هستند که در ترکیب با یکدیگر کمک می‌کنند امنیت افراد در درون کابین تأمین شود. در اینجا ما تصمیم داریم به چند نمونه از این تجهیزات اشاره کنیم و آن‌ها را بشناسیم. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  اندازه‌گیری طبقات و حسگرها

  یکی از انواع این تجهیزات، نمونه‌هایی هستند که با نام سنسور اندازه‌گیری در نقطه ثابت شناخته می‌شوند. این ابزارها را به‌سهولت می‌توانید نصب کنید و وظیفه آن‌ها این است که بار طناب را محاسبه کنند. این ابزار مدام در حال اندازه‌گیری باری است که در کابین قرار دارد. این کار باعث می‌شود تا بتواند تضمین کند میزان وزنی که در آسانسور قرار می‌گیرد، یکنواخت است. از این سنسور هم برای تأسیسات بسیار جدید می‌توان استفاده کرد و هم می‌توان بر روی آسانسورهای قدیمی آن‌ها را نصب کرد.

  برخی سنسورها برای تعیین طبقات عمل می‌کنند جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 
  برخی سنسورها برای تعیین طبقات عمل می‌کنند

  الکترو سیگنال چیست؟

  یکی از انواع سنسور آسانسور که جزو قطعات الکتریکال محسوب می‌شود، الکترو سیگنال یا سنسور آهن‌ربایی است. این تجهیزات وظیفه دارند تا طبقات را شناسایی کرده و با کمک آهن‌ربای نصب شده تعیین کنند که بالاترین طبقه‌ای که باید بروند و پایین‌ترین محلی که باید توقف کنند، کدام هستند؟

  این سنسورها را اغلب در زمان راه‌اندازی نصب می‌کنند. از مزایای این سیستم می‌توان به اقتصادی بودن آن اشاره کرد. ‌ علاوه بر این مورد مانند نمونه قبلی نصب بسیار آسانی هم دارند. همین موارد یکی از دلایلی است که امروزه در انواع بالابرها از این گزینه به‌صرفه استفاده کنند. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  سنسور درب 

  این حسگرها که اغلب با نام‌های درب الکترونیکی ایمن، دربان برقی یا اسامی ازاین‌قبیل شناخته می‌شوند، وجود فرد یا شیء را در قسمت در ورودی تشخیص می‌دهند؛ در نتیجه مانع از بسته‌شدن درب می‌شوند. چنانچه سنسور آسانسور شخص یا وسیله‌ای را تشخیص دهد، در باز شده و تا زمان رفع این حالت، درب بسته نمی‌شود.

  درصورتی‌که مانع برای مدتی طولانی در این قسمت قرار بگیرد، حسگر با یک بوق ممتد بسته می‌شود. برخی از آسانسورها علاوه بر این سنسور یک لامپ روشنایی دارند که نشان‌دهنده حرکت درب است. چراغ سبز نشان از باز شدن درب دارد و در زمان بسته‌شدن چراغ چشمک‌زن قرمز روشن می‌شود. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  سنسور هماهنگی وزن بار جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 
  سنسور هماهنگی وزن بار

  لوازم جانبی سنسورها کدام‌اند؟

  یکی از اصلی‌ترین گزینه‌هایی که باید در کنار این تجهیزات  از آن استفاده کرد و جزو لوازم سنسور آسانسور محسوب می‌شود وسایلی است که وظیفه دارند با هشدار دادن، افراد درون کابین را از وجود خطر آگاه کنند. اضافه‌وزن بار در سنسور اندازه‌گیری طبقات یا تراز نشدن کف کابین در الکترو سیگنال‌ها نمونه این موارد هستند.

  این ابزار انواع مختلفی مانند دیداری یا هشدارهای شنیداری را شامل می‌شوند. در نوع دیداری گاه یک علامت روشن یا خاموش می‌شود یا چراغ‌ها چشمک می‌زنند.  نوع شنیداری بلندگو پیامی اعلام می‌کند یا صدای بوقی را می‌توانید بشنوید.

  در آسانسورها سنسور ارتفاعی بسیار مهم است جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 
  در آسانسورها سنسور ارتفاعی بسیار مهم است

  سنسورها چگونه عمل می‌کنند؟

  سنسور آسانسور اغلب با کمک یک رمز‌گذار عمل می‌کند. از این لوازم جانبی که بخش حیاتی آن نیز محسوب می‌شود در همه سیستم‌ها استفاده می‌کنند‌. در واقع قسمت اصلی کنترل کابین همین تجهیزات محسوب می‌شوند که نشان‌دهنده عملکرد درست و بهینه آسانسور هستند. وظیفه آن‌ها ارائه فیدبک در مورد موقعیت مکانی و سرعتی است که بالابر در حال حرکت دارد.

  عملکرد آن‌ها به این شکل است که سیستم کنترل را از رسیدن به طبقه و سطح موردنظر آگاه‌ می‌کند. با این روش مسافران به‌سادگی از کابین خارج می‌شوند. همچنین درب‌های آسانسور را نیز تحت‌نظر دارند تا این قطعات الکترونیک با باز و بسته‌شدن خطری برای افراد ایجاد نکنند. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  سیستم اندازه‌گیری

  از دیگر لوازم جانبی به سیستم‌هایی می‌توان اشاره کرد که موقعیت آسانسور را بر اساس فاصله از چاهک با دقتی بسیار بالا محاسبه می‌کنند. این ابزار در چاهک نصب شده و باعث مقاوم‌سازی کل آسانسور نیز می‌شود. استفاده از ابزارهای مطمئنی که از ردا صنعت خریداری می‌کنید تضمین می‌کنند که بالابر شما سلامتی افراد را به خطر نخواهد انداخت. این ابزار یکی از حیاتی‌ترین تجهیزاتی است که می‌تواند ضامن جان کسانی باشد که سوار بر آسانسور می‌شوند؛ پس از محلی معتبر آن را خریداری کنید.

  سنسور و آسانسور کارگاهی جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 
  سنسور و آسانسور کارگاهی

  کلام پایانی

  هر ساختمان چندطبقه نیاز به یک بالابر دارد تا افراد به‌سهولت بیشتری این طبقات را طی کنند. از طرف دیگر این ابزار نیز خود نیازمند تجهیزاتی است که بتواند عملکرد بهینه را تضمین کند. سنسور مخصوص آسانسور دقیقاً همان وسیله‌ای است که می‌تواند مانع از به خطر افتادن جان افراد شود؛ اما مهم‌ترین مسئله این است که بتوانید ابزارهای معتبر، باکیفیت و قابل‌اعتماد را نصب کنید. برای این کار تنها باید از یک محل معتبر خرید کنید. جهت خرید (فروش) و دریافت لیست قیمت سنسور آسانسور با ما تماس بگیرید. 

  رداصنعت تمام توان علمی خود را به کار برده است تا بتواند از مرحله طراحی تا اجرا با شما باشد و از این ابزارهای معتبر و مطمئن استفاده کند تا هیچ‌گونه مشکلی برای جان شما و اطرافیانتان به وجود نیاید. با این پلتفرم تماس بگیرید و از نزدیک کیفیت سنسور آسانسور را لمس کنید.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «سنسور آسانسور»

  1. بازتاب: آشنایی با اورهال آسانسور کارگاهی و مراحل آن - ردا صنعت فروشگاه تجهیزات صنعت و ساختمان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader