ردا صنعت
فوم‌های آگوستیک در انواع و رنگ‌های مختلف

فوم آگوستیک

 • یکی از بهترین اجسامی که به‌عنوان پنل صداگیر و نویزگیر معرفی می‌شود، فوم آگوستیک است. این محصول در صنایع و مکان‌های مختلف کارایی بسیاری دارد و افراد بسیاری در حال حاضر به تولید و عرضه این محصول در بازار می‌پردازند. اگر شما نیز جزء دسته افرادی هستید که در کسب‌وکار خود احتیاج به این دسته از پنل‌ها دارید، پیشنهاد می‌کنیم با ردا صنعت در این مطلب همراه باشید تا به معرفی این محصول، کاربرد و نحوه عملکرد آن بپردازیم. قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.

   

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  معرفی فوم آگوستیک

  فوم آگوستیک که معمولاً به آن فوم جذب‌کننده صدا یا فوم عایق صدا گفته می‌شود، در رنگ‌ها، الگوها، ضخامت‌ها و رتبه‌بندی‌های NRC (ضریب کاهش نویز) گوناگون موجود است. این محصول ساخته‌شده از یک هسته فوم پلی‌اورتان یا ملامین است.

  فوم‌های آگوستیک می‌توانند به شکل پانل‌های دیواری یا سقفی، عایق‌های گوشه‌ای، کاشی‌های سقفی، ابرهای سقفی و بافل‌های آویزان باشند. این محصولات در سینماهای خانگی، استودیوهای ضبط، استودیوهای پخش، سالن‌ها، سینماها، کلیساها، کلاس‌های درس و بسیاری از مکان‌های دیگر برای بهبود عایق صدا از طریق جذب یا رفع مشکل صدا استفاده می‌شوند. قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.

  فوم آگوستیک بهترین عایق صدا است قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.
  فوم آگوستیک بهترین عایق صدا است

  انواع فوم‌های آگوستیک

  فوم‌های آگوستیک موجود در بازار دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام دارای مشخصات مخصوص و کاربردهای منحصر به خود هستند. در این قسمت یک‌به‌یک به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. قیمت، خرید و فروش فوم های |آگوستیک.

  فومهای آگوستیک شیاری

  این فوم‌ها به شکل شیاردار تولید می‌شوند که امکان طراحی پلاریزه را فراهم می‌کنند. مزیت این محصول این است که تنها یک جهت وجود دارد که در امتداد آن صدا جذب می‌شود. شما باید فوم‌ها را تقریباً عمود بر فضای مورد انتظار برای انتشار صدای قرار دهید تا با این کار حداکثر اثر جذب را به دست آورید؛ مثلاً اگر مانیتورهای استودیویی شما به‌صورت عمودی قرار می‌گیرند، فوم‌ها باید به‌صورت افقی قرار گیرند. ویژگی‌های این فوم‌ها:

  • حداکثر جذب فقط در امتداد یک محور
  • جلوگیری از انعکاس‌های مخرب
  • حذف صدا‌های اتاق، فیلتر شانه، امواج ایستاده و مصنوعات نامطلوب
  • کاهش فشار صوتی در اتاق‌ها

  فوم هرمی آگوستیک

  طراحی منحصربه‌فرد فوم هرمی با سطح بیشتر، ویژگی‌های عملکردی متفاوت از سایر برش‌ها را رقم می‌زند. این فوم بهترین پاسخ را ارائه می‌دهد؛ اما اتاق را به طور کامل بی‌صدا نمی‌کند. بیشتر استودیوهای ضبط استفاده از فوم آکوستیک هرمی را ترجیح می‌دهند.

  • انعکاس‌های مخرب را کاهش می‌دهد.
  • صداهای داخل اتاق را کاهش می‌دهد.
  • کاهش فیلتر شانه
  • کاهش امواج ایستاد
  • کاهش فشار صدا در اتاق‌ها
  فوم‌های آگوستیک به کاهش امواج ایستا می‌پردازند قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.
  فوم‌های آگوستیک به کاهش امواج ایستا می‌پردازند

  فوم آکوستیک شبکه مربعی

  پانل‌های شبکه‌ای مربعی جذب فرکانس متوسط به بالا و ظاهر بسیار زیبایی را ارائه می‌دهند که آن‌ها را به یک مکمل عالی برای هر استودیو ضبط، سینمای خانگی یا اتاق شنود تبدیل می‌کند. این فوم‌ها از نظر زیبایی‌شناسی دل‌پذیرترین پانل‌ها هستند و همیشه مورد تقاضای طراحان داخلی و معماران، به‌ویژه برای سقف‌ها قرار می‌گیرند. ویژگی این گروه از فوم‌ها: قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.

  • ایده‌آل برای سقف
  • از نظر زیبایی‌شناختی برای طراحی مدرن جذاب است.
  • انعکاس‌های مخرب را کاهش می‌دهد.
  • امواج ایستا را کاهش می‌دهد.
  • افزایش فشار صدا در اتاق‌ها را کاهش می‌دهد.

  فوم درجه دوم آگوستیک چیست؟

  این مورد یکی از پیشرفته‌ترین پروفیل‌های فوم آکوستیک موجود است. ارتفاع‌های متفاوت برآمدگی‌ها باعث پخش انرژی صوتی به داخل اتاق می‌شوند که باعث بازتاب‌های پراکنده‌تر می‌شود و همچنین هرکدام بخش کمی متفاوت از طیف فرکانس را جذب می‌کنند.

  • تعادل عالی در جذب و انتشار
  • ایجاد احساس وسعت حتی در اتاق‌های کوچک
  • پژواک را کاهش می‌دهد.
  • جذب فرکانس بالا کمتر صدای طبیعی را تضمین می‌کند.
  فوم‌های آگوستیک در انواع و رنگ‌های مختلف قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.
  فوم‌های آگوستیک در انواع و رنگ‌های مختلف

  نگاهی به مزایای استفاده از فوم آگوستیک

  همان‌طور که ممکن است تصور کنید، هر فضا الزامات منحصربه‌فرد خود را دارد؛ اما همه آن‌ها ریشه در نیاز به بهبود کیفیت صدا دارند؛ به‌عنوان‌مثال محیط‌های اداری با پلان باز ممکن است یک منطقه مشخص برای بخش فروش تلفنی یا بازاریابی تلفنی داشته باشند. چنین محیط‌هایی شامل مکالمات تلفنی با صدای بلند و فرصت‌های فراوان برای حواس‌پرتی دیگر کارکنان هستند. قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.

  هنگامی‌که افراد در چنین فاصله نزدیکی با هم ارتباط برقرار می‌کنند، فوم آگوستیک که در یک منطقه خاص قرار می‌گیرد، به محلی سازی سروصدا کمک می‌کند و آن را مهار می‌کند. پانل‌های آگوستیک فوق‌العاده هستند؛ زیرا برای حل مشکل نویز نیازی به پوشاندن کل فضای دیوار ندارید. کارشناسان اولین نقطه انعکاس را شناسایی می‌کنند که بهترین مکان برای قرار دادن پانل دیواری را به آن‌ها اطلاع می‌دهد. قیمت، خرید و فروش فوم های |آگوستیک.

  فوم‌های آگوستیک از پلی‌اورتان ساخته شده‌اند قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.
  فوم‌های آگوستیک از پلی‌اورتان ساخته شده‌اند

  دو مورد مهم که باید به هنگام خرید فوم‌های آگوستیک را نام ببرید؟

  درواقع دررابطه‌با فوم آگوستیک دو مورد بسیار مهم وجود دارد که افراد باید قبل از خرید این محصول آن‌ها را مدنظر خود قرار دهند. در اینجا به این دو مورد می‌پردازیم.

  • رتبه‌بندی آتش

  اکثر پانل‌های فوم آگوستیک از فوم پلی‌اورتان سلول باز ساخته می‌شوند. این فوم دارای درجه آتش‌سوزی A نیست و نباید در مدارس، کلیساها، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها یا سایر مکان‌های عمومی استفاده شود؛ همچنین نباید از فوم در نزدیکی منابع حرارتی بالا استفاده کرد.

  • ماندگاری

  فوم آگوستیک یک محصول مبتنی بر مواد شیمیایی است. حدود 7 سال پس از تولید پانل‌های فوم آکوستیک، فوم شروع به پوسته‌پوسته شدن و پاشیدن ذرات گردوغبار در هوا می‌کند. این نه‌تنها برای سیستم تهویه شما مضر است؛ بلکه به این معنی است که مواد دیگر اکو را ضبط و تبدیل نمی‌کنند. فوم آکوستیک به‌مرورزمان تخریب می‌شود. قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.

  کلام آخر

  فوم آگوستیک یکی از محصولات بسیار پرفروش در تمامی کشورهای جهان است. همان‌طور که ردا صنعت در متن به آن پرداخت، این محصول انواع مختلفی دارد و می‌تواند مزایای بسیار را برای شما ارائه دهد. از سویی دیگر، فوم‌های آگوستیک می‌توانند یک نویزگیر و عایق صدا بسیار کم‌هزینه باشند. کافی است تنها انتخاب کنید که قصد دارید از کدام‌یک از این محصول در محیط موردنظر خود استفاده کنید. پس از انتخاب می‌توانید با استفاده از کارشناسان باتجربه اقدام به نصب آن‌ها بر روی دیوارها و سقف‌ها کنید. قیمت، خرید و فروش فوم آگوستیک.

  تماس با ردا صنعت09121834995

  در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید با ردا صنعت تماس بگیرید.

  ردا سازه 

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  preloader